Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość tak szczerze
to bylo jakies szybkie wesele...poprawin nie bylo?zreszta kto siada o 15:44 w dniu wesela przy kompie?wtedy to sie impreza zaczyna...przynamniej w moich rejonach-slub o 12,potem obiad 13:30...potem 15 ciacho i kawa...i zaraz zimna plyta i juz muzyka idzie...czy mieliscie tylko cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze coś ci sie pokicialo ;) jak juz sie wypowiadasz w temacie to przeczytaj dokladnie:) bo ślub miałam 14.czerwca - gdyz zazwyczaj sluby sa w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
aha...rzeczywiscie...jakos mi sie wbilo,ze 16..juz mi sie tego nie chcialo potem szukac gdzies z tylu... ale i tak az trudno uwierzyc,ze rodzice tak ci pomogli.moi zachowaliby sie chyba bardziej jak rodzice twojego meza...znaczy mama to nie wiem,ale ojciec napewno...zycze duuuzo szczescia,choc nie ukrywam,ze juz go masz mnostwo:) az sie wierzyc nie chce,ze sa w polsce takie rodziny-w sensie pozytywnym:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze dzieki 🌼 wiem,ż e mam super rodziców, wiele im zawdzięczam... nie należą do takich co by córce nie pomogli albo co gorsza wyrzucili z domu ;/ a wiem ze wiele takich jest... i współczuje innym mlodym mamą, ktore maja takich rodzicow bo nie wszystkim sie tak układa niestety. A rodzice mojego męża;/ pozostaje mieć nadzieje ze kiedys nasze relacje bedą normalne...bo wiem, że Adama to boli. I cieszę się że nasze zycie w najmniejszym stopniu nie jest i nie bedzie uzaleznione od tych ludzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka1
Hej misheeela110 napisałaś ze masz 17 lat i jesteś w 3 LO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela dobrze że jestes bo nie mam do kogo gęby otworzyć to sobie popiszę P dalej śpi naprawdę był zmęczony Mnie już szlak trafia!! Dzidziuś ciągle wchodzi mi pod prawe żębro i boli mnie to jak niewiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystere
misheeela110 Gratuluję serdecznie i Dzidziusia i Ślubu🌼 Jestem dla Ciebie pełna podziwu, że mimo młodego wieku okazałaś się odpowiedzialną osobą. Nie zważaj na złośliwe komentarze innych osób. Kieruj się sercem i miłością!!! P.S. W dniu Twojego ślubu, były moje zaręczyny:) tak więc jest to dla Nas obu piekna data!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
tak się przygladam juz którys dzień temu topikowi i chociaz mam juz jedno dziecko chce miec drugie.... Fajnie ze tu mozna pogadac o wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! kąpnął mnie maluch! :D !!!!!!!!!!!1 pierwszy raz poczulam tak mocniej... i cisza. to normalne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
ze wszystko sie fajnie ułozylo, przeczytalam prawie caly watek i strasznie Ci kibicuje. Jestes dzielna i swietnie dajesz sobie rade. Tak trzymac!!!!!!!!!! Sama bardzo chcialabym byc mamusia i mam juz z tym straszna obsesje, mianowicie spoznia mi sie okres ponad tydzien i strasznie bola mnie piersi, myslisz ze moge byc wciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje możliwe... ale moze poprostu Ci sie spoznia okres,a objawy moga go zapowiadać:) wiec wszystko zalezy od tego co sie bedze dalej dzialo. a teścik robiłaś?? najpewniej zrbić 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to normalne dopiero po 28 tyg ruchy dziecka stają się regularne:D Przynajmniej tak jakoś Ja np miałam tak ze malec przez kilka dni świrował w brzuchu jak nie wiem co a potem 2 dni ciszy Wtedy panikowałam ale lekarz mi powiedział ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
misheeela110 w którym jestes miesiącu ciąży ? o ile pamietam 17 tydzien to za wczesnie na kopanie-moze ci sie wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz 17... i nie wydawalo m sie . jak pisalam nie było to jakies mocne kopniecie ale bylo;) a nastepne jeszcze delikatniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za wcześnie to jest indywidualna sprawa moja koleżanka w 16 już czuła ja tez jakoś wcześnie To zależy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheela a ile masz w obwodzie Pewnie za kilka miesięcy stwierdzisz ze ten brzuch który teraz masz to pikuś w porównaniu z tym co będziesz miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×