Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość MAMA23stud
hej mishelle:) od poczatku przeczytalam topik i jestem dla Ciebie pelna podziwu, dolączam sie do gratulacji i jestem pewna ze sobie poradzisz..z takim charakterem jaki tu prezentujesz wszystko wskazuje na to ze bedziesz w zyciu bardzo szczesliwa (w odroznieniu od zgorzkniałych,nastawionych tylko na kase i prace ludzi,ktorych to jest jedynym sensem zycia i ktorzy chyba nigdy od nikogo pomocy nie zaznali i teraz nie wiedzą ze pomoc osob bliskoch, nawet finansowa to cos normalnego ,a jesli uwazają inaczej to po prostu zazdroszczą....ze sami tak nie mieli...i muszą zapierniczac)... to taka dygresja tylko o sobie:jestem równiez podobnie jak ty w 17 tygodniu ciąży , mam 23 lata i studiuje medycyne na 4 roku:)slub biore w sierpniu, oczywiscie koscielny-konkord. ...a z moim narzeczonym jestesmy juz ze sobą 7 rok:)wiec to wszystko niewatpliwie z miłosci:)tak jak u Ciebie:) tatus dzidziusia -skonczyl juz studia,jest mgr,juz pracuje i jest sprytny i kochany, zawsze mnie podnosi na duchu:)zamierzam jednoczesnie studiowac , chce kontynuowac studia a jeszcze 2 lata mnie czekają,bo medycyna ma studia 6-letnie:)wlasnie wczoraj zdałam na 5 egzamin z farmakologii-jeden z najwazniejszych egzaminow na studiach...i mysle ze sobie obie poradzimy... zycze Ci zdrowia,miłosci i wiary takiej jak do tej pory, niech Bog sie wami opiekuje:) jeszcze tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA23stud bardzo Ci dziekuje ;) gratuluje dzidzi :) dziecko przychodzi wtedy kiedy Bóg chce nam je dać.. i musimy podjąć wyzwanie i opiekować się nim... nie rozumiem aborcji :( nie rozumiem takich ludzi... przerazają mnie takie potwory jak dejzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA23stud
jestem tego samego zdania co Ty:)ostatnio czytuje czasami na wp.pl o tej 14-latce..komentarze pod artykułami mnie przerazają...wynika z nich ze 90% ludzi to takie proaborcyjne,antykatolickie potwory..a przeciez nawet nie trzeba byc katolikiem zeby czuc ze to jest złe, ze to jest zabicie człowieka,ktory od nas rózni sie jedynie stadiem rozwoju... smutne... ale pocieszam sie tym ze istnieją jeszcze na tym swiecie normalnie myslący ludzie... pozdrawiam i zycze dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru22
pisała że jej mąż charuje od rana do nocy . ty szmato naucz sie czytac. gorrrrąco pozdrawiam.. misheeela jutro pogadamy! bo widze spoznilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA23stud
dziewczyny, no co wy, musicie sie znizac do poziomu dejsi?nie odpisujcie na glupie zaczepki,traktujcie jak powietrze!bo dla mnie takie osoby są jak ...nic... nie doradzą a beda tylko szpile wbijac i myslą ze im to wychodzi,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru22
MAMA23stud racja... pomysleć ze sa na swiecie takie 'dajsy" bo do czlowieka to tego porowac nie mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
dzis od rana mialam mdlosci, ale wmawialam sobie ze moze uroilam sobie ta cala ciaze. w ciagu dnia poczulam taki lekki bol brzucha jakbym miala okres- czytalam ze to jest objaw ciazy, caly dzien czulam sie jakbym juz byla wciazy, wiec musialam zrobic dzis test! najpierw pojawila sie czerwona krecha-bylam juz rozczarowana ale po pewnym czasie jasno rozowa druga........ narazie wiem ze jestem wciazy, ale nie dociera do mnie ze bede miala dziecko !!! :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA23stud
ja mam wrazenie ze dejsi to facet a nie kobieta...albo jakas feministka:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dejzi69 srejzi
69 to moj rok urodzenia, lubie tez pozycje 6na9 i wszystko co z 69 sie łaczy. MOJ N (czyt. narzeczony) JAK NA SWOJE 21 LAT ZARABIA OK,JA NA STAZU 600 ZL,CZYLI TYLE I LE KAZDY STARZYSTA,POKI CO RAZEM NIE MIESZKAMY I NIE PLANUJEMY,BO ZNAMY SIE PONAD 8 M-CY. (ciekawe ze znaja sie 8miesiecy i juz narzeczeni ???? biedak nie wie w co sie wpakowal ;/ ) no i jestem z tej wsi sz-n oto moj profil dziewczyny, o tym jaka chora psychicznie jestem nie musze pisac bo to przeciez wszystkie widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi jak z Toba wytrzymuja znajomi?Ciekawe czy wiedza jakie chamstwo w Tobie siedzi?Wstyd byc w Twoich znajomych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi nie zakłada bo wstydzi się swojej parszywej mordy Hahahah Az Żal ze są tacy ludzie pruderyjna szmato zapchaj się sianem potem je wysraj i znów je zjedz :D Dajesz dupy małolata którzy Cie ruchają a potem z kolegami wysmiewają twoja śmierdząca cipę Ty zdziro z sz-n Twoim starym gumka pekła i plemnik się zniekształcił Dla tego jesteś taka nie dorobiona Ty kurwo zajebana Jakbym Cie spotkał to bym Ci ta mordę obił Jak szanuje kobiety To dla Ciebie nie mam szacunku Ty pruchwo Masz 25 lat i jeszcze na garnuszku starych siedzisz Twój fagas Cie utrzymuje a jest młodszy niż ty Jebana styrana dziwka Pewnie wyglądasz jak gówno na ulicy Nie masz znajomych i wysiadujesz tu całymi dniami Żal ci dupę ściska wieśniaro Zajmij się swoim cellulitisem na dupie i ogol ta smierdzaca cipę może w tenczas ktoś cie będzie chciał rznąc prymitywie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej sory Oczywiście Dejzi nie przepraszam tylko reszte Moja kolezankę troche poniosło :DMisheela jak tam po nocy u mnie jest kumpela powiedziała ze trzyma za Ciebie kciuki kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela Mam na imię Kaśka Czarna mi trochę przeczytała z tego topiku i jesteś super laską Widać ze masz poukładane w głowie Haha ja to do Dejzi napisałam w imieniu mojego faceta bo jak kiedyś tu weszłam i czytałam mu jaki tu pasożyt siedzi to właśnie tak ją określił:D Misheeela i przyszłe mamusie trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja wstałam po 10 :D wstałam o 7 zrobić śniadanie menowi i wróciłam do łożeczka. A :/ i jakie koszmary miałlam w nocy... makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasia wpadła tylko na chwilę żeby mnie zaprosić na chrzest małej Wiki:D Ale widzę ze ja poniosło heheh Nie no dalej podtrzymuję to ze dejsiii nie istnieje I tego się trzymajmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela a co Ci się śniło?? Ja miałam ładne sny ale ich nie pamiętam pamiętam tyle ze były ładne:D Kaśka już leci kazała was pozdrowić idę ją odprowadzić przy okazji wezmę pieska na pole zw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi miło, że tak myślisz ;)) niestety chodźbym nie wiem jak sie starala to powszechnie panująca opinia jest taka że 17-18 latka w ciąży to głupia nieodpowiedzialna gówniara :/ tak naprawdę wiem ze wiekszosc takich od razu mysli o aborcji, albo tabletach poronnych... ale drażni mnie te uogólnianie i wrzucanie mnie do grupy 'wariatek' :/ Dajzy czy jak jej tam zacznijmy poprostu ingnorować...już tak ładnie szło. :D :D :D choc swoja drogą żal mi jej... nie ma znajomych... nikt jej nie lubi... a mojemu facetowi nie pokazywałam tego topicu jeszcze hehe :D kiedys dam mu na lekturke może :P aczkolwiek wie że jak go nie ma siedze na kafe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to czekam czarulka! pozdrów Kaśke ;)) w deche laska hihi :) śniło mi sie że piłam piwo pod barem (gdzież ja pić piwo pod barem haha ) i zaczęła mnie gonić policja i uciekałam uciekałam...to piwo sie wylało i lalo sie takim złotym ślniącym strmieniem :D:D a aja wbiegłam w końcu ( to był środek nocy!) do mieszkania mojej siosry a tam caaała rodzina była i jakaś impreza :D a ja taka zdyszana i wogole ... potem przeskok w inny sen... :/ ten straszny ... okazalo sie ze jetem w ciazy ale nie bylo wiadomo z kim :/ ( takie pierdoly sie snia ze szok:/) na poczatku bylo ok, zaakceptowalam to, ale potem strasznie spnikowalam bo mama mi kazala wyjsc za maz za faceta jakiegos takiego małego :D:D ,korego pierwszy raz na oczy widzialam haha. A on mowił że jest ojcem. :D Mama załatwiła śllub za 3 dni i ja ją prosiłam że nie, ze go nie kocham... ze nie jestem z nim w ciazy i w koncu sie ubralam i wybieglam do apteki po test ciazowy. potem uciekalam do Zamoscia do mojej rodziny ze strony taty hehe. bo nie chcialam tego ślubu. I miałam jakis wypadek:/ mialam dzióre w głowie... i widzialam we snie jak mi przez tą dziore wsadzają jakieś dreny i cos tam robia w srodku glowy... a to tak bolało :/ potem mieli mi to wyciagac oczami!! wycianeli jedno a drugiego nie pozwoliłam czy cos :/ i jeszcze potem ze nna jakims weselu bylam w samych majtkach bo mi ciotka skienke zarała :D:D:D:D i że zaczelam rodzic na weselu i mialam jakis krwotok :/ i powiedzieli ze nie moga nic zrobic bo mam dreny w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzilam sie z niesmakiem :/ : / eszcze jakies szczegoly ze snu pamietam typu mucha,zlamany klucz, stara furgonetka, :D wejde aż na sennik z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liuyuydtfy
zycze ci szczerze powodzenia chcialam przeczytac cale to forum,jednak zabraklo mi czaSU, mam nadzieje,ze u ciebie wszystko ok. i zastanawia mnie tylko jedno mowisz ze masz 17 lati jestes w klasie maturalnej..tzn bylas ja tez bylam wlasnie teraz w 3lo, pisalam mature,ale mam 19 lat. jak to jest?? pozdrawiam i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jestem o kutwaa to naprawdę sny masz choreeee:X Ja tez miałam takie koszmary ze coś piję chodź wiem ze jestem w ciąży i ze szkodzę dziecku ale nie mogę się powstrzymać Dla mnie to był straszne Kurde ale upał na polu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liuyuydtfy o jaaa.a.... tyle razy o tym pisalam :) mam rocznikowo 18, rok wczesniej wyladowalam w szkole:) wszystko jasne? czarnula ty nie mialas takich porytych snnow :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko powyżej misheela za niedługo będzie miała 18 a poszła rok wcześniej do szkoły Piszę Ci to bo nie czytałaś całego forum a to już było wyjaśnienie:DPozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takich aż to nie:D No ale poryte tez miałam to jest podobno normalne Bo wielu kobietą w ciąży tak działa psycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie czujecie dzis dziewczy
?? jak sie czujecie dzxiewczyny mam nadzieje,ze u was wszystko ok!! mischela ty jestes z poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×