Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość Czarnulko
nie bój się nacięcia bo nie będziesz wiedziała kiedy Ci to zrobią.Oni robią to wtedy gdy idzie bul porodowy,to jest ułamek sekundy,gorsze jest potem szycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się sprowokować- ja już rodziłam 2 razy pierwsze z wpadki jak miałam 19 lat drugie już zaplanowane jak miałam 20 i pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napiszę że....
dejzi zaczyna gadac ludzkim głosem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi skończ masz kilka prac ale ciągle siedzisz przed kompem Ciekawe który pracodawca Ci na to pozwala Naprawdę jesteś żałosna A najbardziej zadziwiające jest to ze tego nie widzisz Ciągle gadasz jak masz wspaniale Jakie Ty masz luksusy kokosy Jakiego masz przystojniaka To dlaczego jesteś zajęta tylko tym co my tu piszemy Osoba tak wspaniała jak Ty powinna mieć urozmaicone życie a nie sterczeć przed kompem 15/24 godziny Sory a czemu kłamiesz bo jak wpiszemy sobie w google dejzi69 to wyskakuja różne posty ja je przeczytałam i tam co miesiąc zmieniasz zdanie Jesteś chora i tyle Pozdrów swego chłopaka bo jeżeli naprawdę istnieje to jestem pełna podziwu dla niego że z Tobą wytrzymuje Kłamczucha ,leń bo w domu nawet ręką nie ruszysz Napisałaś że pracujesz na stażu 3 i pól godziny ok szacuenk zarabiasz 600 zł oki ale przestań wymyślać że masz dodatkową prace i że na tyle aż Cię stać bo tu piszesz że jesteś oszczędna a tu że chodzisz do fryzjera na którymś poście pisałaś coś o pazurkach o wycieczkach za granice Więc z tego wynika że zarobas jesteś albo masz starych którzy Ci na to dają Albo nadzwyczajnie ścieme walisz !! Bo do żadnej rzeczy się nie przyznałaś Co Ty myslisz że tu siedzą tylko osoby które są tępe i nie zauważą że walisz jana Ej sory wrzuć na lusssssss żal mi Cię bo swoje ego budujesz na krytykowaniu innych a spełniona czujesz się tylko wtedy gdy ktoś Ci odpowie na Twoje zaczepki!! Pozatym przestań nam tu kurwa w końcu prorokować Bo nie wiesz jak misheeeli czy innej dziewczynie się powiedzie A Ty swoje teorie nam tu probujesz wcisnąć Obrażaj sobie nas do woli ale przestań pierdolić że misheeela do końca życia będzie utrzymanką że już wykształcenia nie zdobędzie Bo kurwa tego nie wiesz Bogiem nie jesteś i niech wejdzie to w końcu do twej pustej mózgownicy Tak samo piszesz wszędzie że jesteś po studiach itp a tak sie ośmieszyłaś z ta sukienką z allegro co za tępota może pomyśleć że ktoś by wystawił na aukcje sukienke ślubną za 25 zł Za bardzo się rozpisałam A właśnie jeżeli już odpisujesz to odpisz na wszystkie zarzuty a nie tylko na te na które wiesz co odpisać!! nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki teraz musimy sobie juz postanowić na 100% że ja ignorujemy Bo na takie odpady robione przez karty chip nie warto reagowac:D Ja jadę zaraz po prezent na urodzinki dla P i na dzień ojca muszę już coś kupić Będę później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarnula zasługujesz na zjebkę :P Przecież wiesz, że jak będziesz odpisywać tej gównianej desperatce to ona będzie się nakręcać żeby powypisywać coraz to więcej kłamstw. Nie ma sensu z tym bezmózgiem wchodzić w dyskusje, bo to jakaś schizofreniczka albo inna psychopatka. Jej starzy \'postarali\' się o nią, ale widząc jakie gówno im wyszło stwierdzili, że lepiej nie ryzykować. I dobrze! Niech mają takie ścierwa jak ona takie samo podejście do potomstwa to mniej pałaluchów będzie chodzić po tym świecie. The end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda kobieta
marzy o byciu mama, i w kazdej odzywa sie instynkt! zal mi bab ktore twierdza najpierw kariera czy same nie wiedza co a potem dopiero dziecko. Do 28 roku zycia kobieta powinna miec swoje pierwsze dziecko - to juz jest totalnie gorna granica. Mlode mamy nie maja takich takich bolow w trakcie ciazy, powiklan przy porodzie, szybciej ich organizm wraca do normy no i figura!! to nie to samo co po 30 !!!!!!!!!!!!! a juz idiotyczne jest to ze sie ma faceta 21lat ktory jeszcze sam nie wie co chce, czy sie bawic czy zakladac rodzine, a baba 25 lat wmawia sobie ze chce sie wiecznie ksztalcic i miec lepsza prace tylko po to zeby cos znaczyc, zeby sie tak dowartosciowac,pokazac przed innymi, dziecko tylko podcieloby skrzydla a tak naprawde po cichutku marzy o siedzeniu w domu, robieniem obiadkow, zajmowaniem sie gromadka swoich kochanych dzieciatek --jak juz sie decyduje na dziecko po 30 okazuje sie ze niestety ale cos nie wychodzi, jest to jedyna rzecza o jakiej marzyla od zawsze, jedyna rzecza ktorej jej teraz brakuje - ale nic z tego, organizm, nasze cialo to nie maszynka co dziala jak na zawolanie. w zyciu dzieje sie roznie, gdyby kazdy najpierw zdawal studia, potem jeszcze robil podyplomowe, doktoranckie itd (hahaha) doszukal sie dobrze platnej pracy a potem sie decydowal na dziecko - nasz gatunek juz by wyginal, a jakby wialo nuda gdyby kazdy z nas mial tak samo to co mamy - cieszmy sie z tego i dbajmy o swoje, i nie zazdroscmy innym!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaa
Witam. Przeczytałam kilkia pierwszych i ostatnich stron. Mysle że to na prawde bardzo fajny topic. A wracając do tematu- wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży:( Kurcze mam 23 lata, z chłopakiem jestem prawie 4. Zawsze się zabezpieczaliśmy alee... no własnie alee, nie wiem co nam odbiło, być moze to, że jeszcze kilka miesięcy temu ginekolog mi powiedział, że mogę mieć problemy z zajściem w ciąże. I stało się. Mój chłopak ma prace a ja niestety już nie. Narazie wie tylko on i ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda kobieta
tak sie sklada ze jestem po studiach i pracuje od 2 lat i stwierdzam teraz ze dziecko moglam juz miec dawno, a teraz mialabym juz drugie. - bo sadze ze jedno dziecko zawsze bedzie rozpieszczone, nie ma sie z kim bawic i jest zarozumiale!!!!!! dzieci sa cudowne, od poczatku sa bardzo madrutkie tylko niektorzy nie chca tego widziec! sami bylismy kiedys dziecmi! nie wiem skad ten przesad u niektorych ze dziecko jest kula u nogi, jesli ktos jest ambitny to ciaza i dziecko nie zmienia jego planow zyciowych!!!!!!! tak jest na swiecie ze to kobieta rodzi dzieci wiec zwykle to ona bierze na siebie wych dzieci i rezygnuje z kariery przynajmniej na pare lat, ale rownie dobrze moze facet pojsc na wychowawczy i co? ona ma robic na rodzine ?? nie wazne kto, ale ktos musi. i ty staniesz kiedys przed ta decyzja zeby zostac z dzieckiem i beda cie wyzywac od darmozjadow. tak jak ty mowia osoby jedynaczki ktore mialy urodzic sie jako chlopiec i teraz za wszelka cene probuja udowodnic swoim rodzicom ile sa warte i jakie sa samowystarczalne miec dziecko a miec psa! -jak ty w ogole mozesz uzywac takiego porownania dzieciom sie kupuje zwierzatko zeby sie nauczyly odpowiedzialnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kazdej kobiety
Co ty piszesz wogole?! Zwierze to tez istota zyjaca i NIE WOLNO na niej eksperymentowac! A nie zeby dawac bachorom jako zywa maskotke! Wez sie kobieto w glowe puknij! I ZROZUM ze nie w kazdym zyje zwierzecy instynkt rozmnazania! Chcesz miec 15 dzieci bo dbasz o przetrwanie ludzkiego gatunku? Swietnie! Mozesz cale zycie byc w ciazy. Ale nie mow innym ze kazda kobieta tak powinna bo to jest chore! Wiele osob upatruje szczescia zupelnie gdzie indziej niz w kupkach i zupkach i pojmij to swoim ciasnym umyslem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam!!! Każda kobieta musi mieć dzieci?! Co za zacofanie i głupota!!! Ha ha ha! Ty sobie spraw nawet 20 bachorów, ale nie mów, co inni mają robić, idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kazdej kobiety
Ja bylam i ty tez. Wszyscy byli. Jesli chcialas mnie idiotko obrazic to coz, nie udalo ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda kobieta
wlasnie ze w kadzym istnieje chec przekazania genow, jesli tego nie masz to znaczy ze w sobie to tlumisz nie bedziesz miec dzieci? zostaniesz samotna zgorzkniala wredna stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda kobieta
dejzi mialas isc na makijaz ! czyzby forum bylo dla ciebie wazniejsze?? hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie przestać się klucić! to nie kurwa topik od tego jak macie jakieś problemy i kompleksy to załóżcie swój!!Dejzi a Ty pojebana jestes i to ostro jesteście oboje jedynakami a ostatnio pisałaś ze idziesz z twoja bratanica siostrzenica czy bratankiem z kimś takim do kosmetyczki czy cos takiego Do tego pisałaś że Twoi rodzice mają już jednego wnuka ja to sobie kurwa znajde i ciekawe czy dalej się kłamstw będziesz wypierać Ty popaprana idiotko masz rozdwojenie jaźni jak nic !! A osoba niby z Twoim wykształceniem nawet nie zna takich tekstów którymi ty tutaj szczelasz Twoja stara to Twoja stara to przecież to widać że jesteś jakąś zapyziałą prostaczką która tu prubuje z siebie nie wiadomo co zrobić Z miesiąc temu pisałaś na topikach że w jakimś tam sklepie Ci pracy nie dali W rosmanie czy coś a teraz sami do Ciebie z ofertami przychodzą Zal mi Cie kretynko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz juz na ten makijaż może w końcu nie będziesz wyglądać jak odchody rozjechane przez walec!!Pozdrawiam smoku Wawelski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kazdej kobiety
Nie, nie w kazdym. Jestesmy po prostu ogniwem w lancuchu ewolucji i tyle, dorabianie ideologii do tego nie ma sensu. Ja nie czuje potrzeby miec 5 dzieci. 1,2 moze kiedys. MOZE. Ale nie uogolniaj i nie wmawiaj wszystkim ze chca miec dzieci tylko to w sobie tlumia. A to ze dzieci masz czy nie, naprawde nie jest wyznacznikiem tego czy bedziesz czy nie samotna i zgorzkniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować wiem że nie powinnam tej zakłamanej piździe odpisywać no ale się stało Daje sobie spokój bo to coś kłamie jak z nut Widać że środowisko z realnego świata ja odrzuciło i biedactwo teraz niewie gdzie może uleczyć swoje chore ambicje Psychopatka jedna Psychiatra jest jej potrzebny a nie internet Pozdrawiam osoby na tym forum które mają swoje zdanie ale szanują ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulko
Zgadzam się z tobą.Pani studentka robi tyle błędów,styl pisania okropny.Zachowanie ulicznicy,a takie pieniądze zarabiają w burdelu jakimi ona dysponuje.Ja się na rynku pracy znam i wiem gdzie i za co płacą takie pieniądze.Z jej obyciem i wiedzą to mogą przyjąć do sprzątania.Jej obycie jest żałosne i dlatego marzy jej się luksusowe życie,którego nigdy nie zazna.Inteligentny człowiek tak się nie zachowuje.Mam ją urodziła po 30-stce,może nikt wcześniej jej nie chciał zrobić dziecka co? Widać jak ją wychowała i czego ją nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czarnulko dokładnie nigdy nie spotkałam osoby wykształconej obytej która pisze "Twoja starą cos tam motyl itp" Ja jestem młodsza niz ona ale takim językiem nigdy się nie posługiwałam i słyszałam go tylko u slamsów Mam nadzieje że od tej pory admin będzie usuwał każdą wypowiedź dejzi ja się o to postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulko
Ja sie muszę dowiedzieć jak samemu można usunąć takie wpisy.Jak sie dowiem to Się z Tobą skontaktuję.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zadziałałam i Dejzi z nami niema teraz będę ją usuwać bo mam dość jej chamstwa :) Pozdrawiam :) Postaram się też aby jej adres IP był widoczny a może aby zablokowali jej nicka Powinni zareagować bo zgłoszeń w związku z nią jest hoho i jeszcze trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulko
No fajnie,że dałaś sobie radę bo ja sama nie mogłam dojść jak to się robi.A ona na pewno wróci,bo takie osoby karmią się własnym chamskim zachowaniem w stosunku do innych.Chcą zaimponować,ale czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheNelly777
Trzeba było pomyśleć zanim poszłaś do łóżka, teraz to możesz tylko płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Dejzi ty naprawde nie widzisz, ze nie jestes w stanie nikogo podkurwic - jak to sama nazwalas? :D Jestes lekko uciazliwa - jak komar ale komara sie pacnie i po nim :D Na podkurwienie to ty za slaba i za glupia jestes. A Dziewczynom z tego topiku smiech (chociazby z ciebie) nie zaszkodzi, wrecz przeciwnie - w ciazy sluzy :D Aaa...jak juz cos piszesz to postaraj sie oprocz gwary, wyrazen typowych dla meneli uzywac sformulowan, ktore normalni ludzie rozumieja. Wiesz, nie kazdy ma towarzystwo "z pod budy z piwem" wiec nie kazdy jest w stanie zrozumiec ten pijacki belkot :D Ale powiem ci, ze takie stany jak twoje mozna leczyc - wystarczy dobry psychiatra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulko
Zgadzam sie Stara babo.Nie wiem czy ona to zatrybi bo tak jak napisałaś zna język bełkotu. Uczepiła się jak rzep psiego ogona i chwali się tym co by chciała mieć, bo na pewno tego nie ma.Oj prawda głupich nie sieją,sami się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować-------> miałam termin na wrzesień 2007 :) A jak mi się wiedzie... no cóż daję radę choć jest nielekko. mieszkam na wsi i pracuję z mężem w gospodarstwie, studiuję zaocznie żeby mieć w przyszłości inną pracę uczę się po nocach bo w ciągu dnia mam w huk zajęc. wszystko byłoby dobrze gdyby młodsza niunia była zdrowa ale niestety jest niepełnosprawna i jej muszę poświęcać każdą wolną chwilę. Teraz młodsza śpi a starsza ciągnie mnie za spódnicę żeby jej opowiedzieć bajkę. Chwilę dla siebie będę miała za jakąś godzinkę jak Mańka uśnie. Ale dobrze mi z moimi szkrabami i mężem. w sierpniu mamy trzecią rocznicę ślubu i myślę że i tak bym za niego prędzej czy później wyszła dziecko w drodze tylko przyspieszyło tą decyzję. tak więc widzisz jestem kolejną \"gówniarą\" która \"złapała męża na dziecko\" i po prostu h*j mnie strzela jak taka dejzi czy inna srejzi jeździ po mischeeli czy innej młodej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×