Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość misheeela110

nie wiem co robic... zycie mi sie zawalilo... dowiedzialam sie dzisiaj. nie wie chlopak, nie wie rodzina:( nikt nie wie =( tak bardzo sie denerwuje... boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
co zrobiłybyscie na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhjk
jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala bym chlopakowi i rodzinie poszla do lekarza zaczela lykać kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna......................
co myśli po zamiast przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu bym się zabezpieczyła jak już miałam ochotę się z kimś przespać . No ale widocznie byłaś mądrzejsza. No cóż upewnij się i porozmawiaj z chłopakiem a potem z rodziną choć zachwyceni to pewnie nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
boje sie reakcji ludzi.... mam ochote wyjechac na okres ciazy ;/ co ja gadam... jestem pewna, ylam u gina zaraz po tym jak zobaczylam wynik testu chlopakowi powiem jutro...jak sie spotkamy bo to nie rozmowa na telefon... tu chodzi o radykalna zmiane naszego zycia . a rodzice... strasznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
nie jedźcie po mnie;/ nie jestem zadna puszczalską! tomoj pierwszy chłopak... jestem z nim rok i 4 miesiace! zdecydowalismy sie na sex miesiac temu... globulki antykoncepcyjne jak widac to nie jest rozwiazanie. ;/ bo zawiodly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze sie boisz ale jak to się mówi "musztarda po obiedzie" i rodzice tez to zrozumieją ze teraz nie ma już co gdybac... stalo się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
juz to widze... wiesz co mamusiu? bedziesz babacią... i mame skaczaca z radosci. ale sprobuje... takmi glupio... jakby nie bylo oni musza dawac kase na moje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
z innej beczki... jak mam sie odzywiac?? absolutnie nie jestem jedna z tych ktore w panice mysla o usunieciu... bo tego bym w zyciu nie zrobila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skakac z radosci to pewnie nie beda ... nie znam twoich rodziców... mysle ze pewnie uslyszysz parę slów prawdy i przez jakis czas nie bedzie ok ale pewnie si ę ulozy miedzy wami... taką mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można niejechać po tobie dziecko zastanów się a ja jakoś nie wieże że się zabezpieczyliście bo dzieciaki nie zaczynają od globulek tylko od prezerwatyw a jeśli są to długie związki to sięgają po tabsy. A poza tym dziecko jesli zabierasz się za sex to musisz mieć na tyle oleju w głowie żeby wiedzieć że sex nawet z zabezpieczeniem może się skończyć ciążą a skoro nie jesteś na to przygotowana (psychicznie ani finansowo) to wybacz ale nie zabieraj się rzeczy do których nie dojrzałaś tzn sorki nie dojrzeliście bo sama sobie tego dziecka nie zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
powiedz w jakiej klasie jestes? chlopak pomoze ci? czy zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz to co do tej pory teoretycznie powinnas zrezygnowac z kawy herbaty surowego miesa wędzonego miesa/wedlin pasztetu nadmiaru slodyczy gazowanych napoi serów plesniowych i innych z niepasteryzowanego mleka ... i moglabym tak wymieniac... w praktyce wsjo z umiarem tylko odstaw lepiej clakiem to surowe mieso ( toksoplazmoza) alkohol i papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
pomyslelismy o antykoncepcji... prezerwatywy OKEJ nie bylo ich tym razem... ale byly globulki... bez recepty w aptece wiec dlaczego mialabym ich nie kupic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
Szklana chlopak mnie nie zostawi.... jestem pewna, przynajmniej tego sie nie boje!! i nie pluje sobie w twarz ze zrobilam to z niewlasciwym chlopakiem...!!! ja jestem w 3 klasie liceum ,on na drugim roku studiow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
MaMani nie pije i nie pale... wiec to jeden + jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksoplazmozy nie wywołuje surowe mieso tylko kontakt z bakteriami znajdującymi się w odchodach głownie kotów ale też i psów. co do odżywiania zacznij łykać folik unikaj mocnej kawy i herbaty zapomnij o używkach a reszta spokojnie możesz szaleć. i pamiętaj nie jedz za dwóch tylko dla dwojga czyli zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
musi byc dobrze!!! staram siemiec jaknajlepsze nastawienie do tej nowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytalam ze najwiecej zkaazen tokso jest przez zjedzenie surowego lub niedogotowanego miesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
musze zadzwonic do chlopaka..... myslicie ze to dobry pomysl, teraz? przez telefon ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
WIęC SPOKOJNIE, SIłą RZECZY RODZICE CHCIELI INNEJ PRZYSZłOśCI DLA CIEBIE, ALE TO KWESTIA CZASU! NOSISZ W SOBIE ICH WNUKA WIęC NIE MA TRAGEDI! Z DOMU CIę NIE WYRZUCą A SKORO SIę KOCHACIE NA PEWNO SIE WSZYSTKO UłOżY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
JAK MASZ SIE DENERWOWAC CALA NOC TO ZADZWON TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
Szklana dzieki... 🌼 tezmam taka nadzieje... a swoja droga chyba wybieram spontan... ide teraz.... przekarze informacje... akurat siedza z najblizsza rodzina (brat, jego zona, siostra,ciocia) w salonie w swietnym humorze (urodziny mamy). chyba ze moj chlopak powinienpierwszy sie dowiedziec ;/ telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
DZWOń JA TU CZEKAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
dziwna sytuacja :((( heh... ciagle mam wrazenie ze to sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMami zwracam honor właśnie sobie doczytałam faktycznie i w taki sposób też można się zarazić Zadzwoń jeśli ci to pomoże i poczujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×