Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość dejzi69
wypowiedz ostatnia to chamski podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to zawsze jak nie wiesz co powiedzieć to zwalasz na podszywa Ty cała jesteś jak jeden wielki podszyw No nie usg mam za tydzień dziś byłam tylko na rutynowych badaniach:) Mam jednak nadzieję ze się obróciło:D Mam super fryzurę ale niewiem jakw niej będę spać heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zostały mi ok 3 tyg No mam nadzieję ze się obruci Ale skoro czuję jak kopie mnie gdzieś tam koło żołądka to chyba dobry znak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nie nazywam sie agnieszka majorek!!! nie mam tak wiochowato na imie!!! jakie wy durne jestescie szmule myslicie,ze jak znacie moje dane to mnie znajdziecie nie stac was zeby do mnie przyjechac,bo sz-n jest z drugiej strony polski,a poza tym moj many mnie obroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haahhaah o kurwa no nie wytrzymam:DTy chyba naprawdę masz z 10 lat No przecież dorosła normalna kobieta niema tak nasrane do głowy On Cię obroni haha on to się powinien bronić ale przed Tobą kretynko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
czemu przede mna.ja jestem lagodna jak baranek i szczesliwa nie musze grozic innym dziewczynom zeby sie podbudowac. wczoraj zrobilam sobie manikiure french, bylam u fryzjera. moja kolezanka mnie czasem czesze,bo zaczyna swoja kariere dryzjerki,niedlugo beda sie u niej gwiazdy czesac,bo juz jej marke wyrobilam na imprezach after party.no ale co wy dziewuszki ze wsi mozecie o takim swiecie wiedziec.ja juz przestaje chodzic na balety,bo juz mnie to nie kreci,a wy zatesknicie za tym,bo kureswta nie wybije sie z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurestwo to ty promujesz codziennie pod latarniami Szczecina Ja pochodzę z Krakowa więc nie wiem czy taka wiocha Jesteś szczęśliwa Uwierz jakbyś była to byś się nie zachowywała jak skończona idiotka Po co kłamiesz haha My się podbudowujemy?? Tobie to na mózg upadło hahah Bo my nie mamy co robić tylko szczycić się tym że można sobie ręce pobrudzić taką ścierą jak ty no nie wygłupiaj się Bo pomyśle że jesteś aż tak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela110 muszę powiedzieć, że naprawdę rodzice wychowali Ciebie na wspaniałą kobietę ;) ja, co prawda nigdy nie uprawiałam sexu, nie wiem, czy powinnam żałować, czy nie. Ale gdybym chodziła z chłopakiem tyle czasu, co Ty, napewno poczułabym taką potrzebę ;) Nie przejmuj się dejzi, czy jak ona tam ma ;) Cieszę się, że masz paru użytkowników, które starają się pomóc ;) Pewnie w tym roku pisałaś maturę, jeśli nie przerwałaś szkoły. 30-stego czerwca wyniki, bardzo się boję :( Ale nie o mnie ... Najważniejsza jest teraz Twoja dzidzia ;) Dobrze się odżywiaj i przede wszystkim nie denerwuj. Uwierz, też chciałabym mieć maluszka, który by mnie pokochał ;) Heh ... tylko, że ... mama pewnie wyrzuciłaby mnie z domu :P Trzymaj się cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
jestem glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 hehe kurestwa???? skarbie, spójrz proszę na swój nick, który świadczy o tym, że to Ty jesteś niewyżyta ;) Po co wogóle jesteś na tym forum skoro nikt nie chce słuchać Twojej wspaniałej osoby ? I kogo , proszę napisz kogo obchodzi to, że dbasz o paznoknie i chodzisz codziennie na imprezy??? Wiesz? głupie pindzie już wyszły z mody ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
pomylily ci sie adresy,masz problem,napisz do przyjaciolki i daruj sobie te pomowienia na niskim poziomie intelektualnym:)cos z toba nie tak,brakuje ci laski,to wskocz na swojego manego-jak to robisz co dzien ,pouzywaj sobie,odetchnij a poczujesz sie lepiej:)tylko na tyle cie stac?zamknij pizde sciereczko:)z takiego kurwiszonka jak ty nie zrobila bym sobie mopa:)znajdz sobie konkretna scianke,wez porzadny rozped i porzadnie przypierdol,moze zmadrzejesz,nudzisz sie to opierdol laske swojemu fagasowi za piwo-bo wy dziwki lubicie takie bajerki,macie ciekawe hobby.....i rada na przyszlosc-najpierw sie 2 razy zastanow,do kogo piszesz,bo cos ci sie pomylilo-pali mnie co masz do powiedzenia dajo,narty 4 you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jesteś, że uważasz się za taką ważną ;) Napisz jeszcze coś o sobie, jaka Ty jesteś super ;) Nie krępuj się - skoro pisanie o sobie jest sposobem Twojego dowartościowania, proszę bardzo. Pośmieję się jeszcze trochę:) Aaaa i jestem dziewicą, więc raczej niczego nie oferuje w przeciwieństwie do Ciebie ;) Dziewczyno, gdzie Ty masz rodziców? Jak oni wychowali swoją córeczkę ? Zastanów się nad sobą PANNO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi jest żalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam ciagle pracuje:( potem z kumplem jakis samochod robia w garazu czy cos:/ mi nie pozwoli isc do tej pracy ;/ stara sie wiec organizowac mi czas ot tak... z wolnymi kuzynkami :D za co jestem mu wdzieczna, ale ile tak mozna.. dzisiaj w sumie przygotowalam do remontu werande i nasz pokoik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex_89 tez jestem podenerwowana:D wogole myslalam ze juz dzis wyniki a to jeszcze caly weeend - pewnie bedzie sie ciagnął niemilosiernie. tezmi sie wydawalo ze rodzice mnie 'wyklną' wiecmoze u ciebie nie byloby tak zle heh :) aczolwiek na pewno nie masz czego zalowac, czasu masz duzo...:D sama widzisz ze mi tu na forum rzucaja hasla "patologia" i inne takie.. co oczywiscie mam gdzies. ja przyznaje ze wpadlismy ale mielismy swiadomosc jakie moga byc konsekwencje wspolzycia..i akurat na nas padlo. dziekuje zamile slowa wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz siedze i czekam... az Adam skonczy w tym garażu rbote i przyjdzie... pewnie padnięty... :( czuje sie okropnie,nie podoba mi sie cala sytuacja... on nie musi az tak harowac:( nie moge mu przetlumaczyc... kasy nam narazie nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex89
a na jakie kierunki składałaś??? ja się nie dostanę, pewnie nie zdałam chemii ani polskiego ;( a ja glupia marzylam o farmacji, biotechnologii, czy analityce medycznej :( a rodzice Wam pomagają, mam nadzieje ;) juz wiesz, jakie imie nadasz swojej milosci??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex89 ja nie am narazie co myslec o zadnych kierunach hehe:) zawieszona moja nauka. a zastanawiamy sie nad małą Eweliną, Karoliną , jesli chlopiec to Łukasz (Adam chciałby Lukas'a ale to chyba skomplikowane bedzie? to polskie imie? chyba nie bardzo...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę nową osóbkę na naszym forum :d Dejzi idiotko to ty lepiej pomyśl o swoim intelekcie bo narazie widzę poważne braki Jesteś tu zbędna Ale to do Ciebie nie dociera HAHAHA a kim ty jesteś że ona ma się zastanowić do kogo pisze Bo jak narazie to pokazujesz się tu jako śmieć A śmieci się nie szanuje :D A wręcz nimi pomiata Zal mi cię bo jakbym była taką idiotką to chyba nawet bym się nie odważyła wyjść na dwór do ludzi Ha no ale przecież próbowałabym zaistnieć w świecie wirtualnym No teraz Cię rozumiem Już wiem dla czego tak bardzo próbujesz tu dodać swoje 3 grosze W końcu jak nikt Cię na realu nie szanuje to co masz bidulko zrobić hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×