Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość dejzi69
mischela brawo raz,przynajmniej maz madry,czego nie mozna powiedziec o reszczie stad,i co agusia jestes z tym manym?i myslisz,ze to dobrze,ze 1 wpadlas i nie poznalas innych?nie sadze,wiec u kitu nie wciskaj,zaraz sie okarze,ze najlepiej miec dziecko z wpadki z 1 lepszym poznanym zlamasem jak wy:)buahahahha.ja zmadrzec nie musze,bo mam 25 lat i na szczescie dzieci poki co nie mam ani z wpadki ani z 1 lepszym cieniasem.i chwala bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misheeela to masz jakąś rozrywkę:D Ja dziś mam kupę załatwień:D Ale natrafiłam na super pogodę:D:D Bo jest dość chłodno inaczej bym padła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Dejzi...spokojnie, ok, juz WIEMY, PAMIETAMY :-) 1. jestes piekna, zadbana, sliczna i powabna 2. masz najlepszego i napiekniejszego faceta na kuli ziemskie - "ciacho" :D 3. jestes madra, wyksztalcona , inteligencja twoja powala wszystkich z nog 4. zawsze masz racje, nigdy w zyciu sie mylisz i nie popelniasz bledow 5. jestes chodzacym idealem :D Wiemy - wiec juz spadaj i sie nie powtarzaj bo to jak belkot pijaka sie robi. Czarnulka pytalas o dokarmianie i dopajanie dzidzi. Wiesz, ja nie jestem zadnym autorytetem (gdziez mi do takiej dejzi :D ) ale powiem Ci ze swojego doswiadczenia. Mam dwoje dzieci - pierwsze karmilam piersia tylko 3 miesiace, potem przeszlam na butle (wiele czynnikow na to sie zlozylo). Mlodszy karmiony byl ponad rok, oczywiscie i normalne posilki byly wprowadzane. Powiem Ci tak, wszystko ma swoje plusy i minusy. Butla ma plusy bo tatus moze wyreczyc Cie w karmieniu niemowlaka, piers bo w kazdej chwili masz gotowe "jedzonko" dla dziecka. Dzieki temu z naszym mlodszym wybralismy sie w pierwsza podroz jak mial 5 tygodni - cycki :D mialam przy sobie, dziecko bylo glodne to stawalismy samochodem w jakims ustronnym miejscu - pojadl sobie, popil i czesc. Jesli chodzi o herbatki to tez sa rozne zdania na ten temat - w sumie jak maz wystarczjaca ilosc pokarmu, nie musisz dopajac dziecka. Aaa nastepny plus butli to Twoja wygoda - nie musisz przestrzegac diety - chodzi mi o pokarmy lekkostrawne. Ja jak mlodszego karmilam to przez rok jadalam jedynie mieso gotowane, zamiast smazonego :O W kazdym razie powiem Ci tak - jedno moje dziecko karmione piersia bylo krotko, drugie dosc dlugo ale zadne z nich nie choruje, nie widze zadnych odstepstw od normy u zadnego :-) I wiesz co najwazniejsze - sluchaj swojego instynktu, ja moge Ci jedynie napisac jak bylo U MNIE - ale nasze dzieci sa inne :-) i to sprawdza sie u jednej mamy i jej dziecka, niekoniecznie musi sprawdzic sie u innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś ciepło, ale sie chmurzy od rana,pewnie lało będzie :) w nocy było przyjemnie ..tai chlodny deszczyk. ja zaraz idę do kuzynki Wiolki na herbatkę i jakis spacer ;) heh. Fajnie jest mieć dużą rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna pic herbatke wspomagajaca przemiane materii w ciąży dziewczyny?? bo mam z jelitami problem mały chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaaaaa
Pewnie, że można pić ziołowe herbatki. Dejzi naprawdę szkoda mi ciebie... Na głupotę nie ma lekarstwa można jedynie ignorować i tak też zrobię ;) Ktoś powinien być mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
na wasza glupote jest herbatka ziolowa.stara baba to nie jest tak,ale wy sie tu wymadrzacie jakbyscie wszystkie rozumy pozjadaly i sie nagle porzadne mamusie z was zrobily-chodzi mi o te gowniary jak mischela co sie woza,chwala i popisuja,a nie maja czym dlatego je tyram.zalson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela ja nie wiem ja bym się spytała ginekologa Dejzi jak do tej pory to ty się wymądrzasz i wszystkim chwalisz a nie żadna z nas Do tego jesteś tu nie proszonym gościem jakby to był real to kopnęła bym Cię w dupe i zamknęła przed Tobą drzwi No ale cóż to tylko net więc musimy Cię znosić bo sama i tak sobie nie pójdziesz Widać bez nas żyć nie umiesz Stara baba dzięki za poradę i tak właśnie pewnie to jak będę karmić i od kiedy zacznę dopajać będzie zależało od wielu czynników które się na to złożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porządnych mamuś to co Dejzi mamy iść usunąć katować dzieci czy co?? Bo niewiem o co Ci chodzi ?? Chyba jak już się zdecydowałyśmy urodzić to lepiej ze chcemy dobrze wychować itp Ty tego nie rozumiesz Ja nie wiem czy Ty taką głupią udajesz czy moze w dzieciństwie się mocno w głowe uderzyłaś i przewody w mózgu Ci się przepaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Dejziątko było małe to mama ją biła i dotykała patykiem ;) widać,że dziecko z patologicznej rodziny jest :) wiec dajmy jej spokoj hehe... niech sobie pisze... niech myśli ze jest ważna i ze ktoś to czyta;) ignorujmy ją prosze was - bo tylko to dawało jakiś sutek wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela prawda jest taka że nic nieda ignorowanie z nią pisanie czy wyklinanie jej Ona tu siedzi bo tylko tu ktoś reaguje na jej zdanie A w rzeczywistości widocznie ludzie ją ignorują Co tam u Ciebie co tak porabiasz z tymi kuzynkami swego męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam :) Misheela - Herbatki wspomagające odchudzanie, przeczyszczające (a wiele z tych wspomagające odchudzanie również mają to za zadanie) nie należy pić w ciąży i podczas karmienia. Skontaktuj to ze swoim ginekologiem i on niech Ci na to coś przepisze :) Swoją drogą dopiero wróciłam z Krakowa uff. Odkąd zamierzamy się przeprowadzić to jesteśmy tam co tydzień :-O Czarnula hmm, jesteś z Krakowa, wiesz może czy ktoś ma do wynajęcia domek w tamtych okolicach od sierpnia? :P Szukamy, ale póki co nie ma za wiele fajnych ofert. Może znasz kogoś kto chce wynająć? :) Potrzebujemy na czas budowy, tak licząc góra pół roku. W Krakowie, Niepołomicach, Wieliczce lub w okolicach. Jak coś Ci się o uszy obije to napisz mi, co, jeśli nie masz nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować nie ma sprawy:D W końcu przeprowadzam się na wieś któa jest od wieliczki 10 m:D Popytam wiem ze duzo domków powastało i ludzie wynajmują szczegulnie tam u nas Ale nie wiem po jakiej cenie itp Moze w śledziejowicach cośjest albo Kokotów No popytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA23stud
misheela, nie mozesz pic herbatek ziolowych przeczyczszających i na przemiane materii(te same ziola) ponieważ one powodują przekrwienie narządow miednicy małej,czyli miedzy innymi endometrium macicy i mogą wywołac poronienie...nie pij ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej ;* z kuzynkami męża chodzimy po paru,po sklepach, ogladamy filmy, siedzimy na ogrodku i sie lenimy... :) a dzis jestem sama... humorek mi troche spadl :( nie mam na nic ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
czemu nie chcesz cesarki przeciez to jest o wiele lepsze,bo nie boli,a pozniej to sie dostanie znieczuelnie.ja jak bede rodzic to nie pozwole zeby sie rozklapiucha ze mnie zrobila i dam pare tys. w lape,bo mnie bedzie na to stac,a nie tak jak wy lenie siedzicie w domu.ciaza to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już zapewne wyglądasz jak ropucha A to twoje ciacho to istny szrek:D Dziecko słońca naprawdę Cię tak społeczeństwo skrzywdziło Tylko się nie popłacz Dasz w łape haha marzysz czy śnisz kretynko Ty zabiedziona hipokrytko Jesteś ignorantką i tyle Masz pozdrowienia od P on ma z Ciebie niezły ubaw hahah A tak apropos wróć się do podstawówki tam na j polskim uczą poprawnie budować zdania haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować a ja się mogę zacząć z nią przekomarzać hahah Właśnie teraz widać ile warte jest jej wykształcenie Ona naprawdę pieprzy jakby jej się coś na łeb rzuciło może to te upały A tak wogóle właśnie była u nas fryzjerka ale mam fryzurke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po 2 nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia Bo cesarka wcale nie jest o wiele lepsza Poczytaj sobie trochę ok a potem możesz się tu mądrzyć A właśnie mam do Ciebie propozycję napisz do Bravo oni Cię tam zrozumieją może ktoś Ci nawet odpisze Napisz tylko o tym jak bardzo jesteś żałosna i jakie masz problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pompa
Dejzi, dla Twojej pieprzonej wiadomości powiem ci, że po cesarce rana boli cholernie a dziecko możesz karmić tylko w pozycji na boku, bo inaczej zesrasz się z bólu. Dochodzisz do siebie jakieś 3 miesiące albo i dłużej, poza tym jest blizna. Ty dajesz dupy bez końca wszystkim frajerom więc już pewnie z c*py wiadro ci się zrobiło. Rodziłam naturalnie i wcale nie mam rozpieprzonej... :/ Ty się na NICZYM nie znasz więc po cholerę się wypowiadasz? Czy ty nie masz co w domu robić oprócz dawania d*upy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pompa
I Ty K*rwo głupia nigdy nie będziesz miała dziecka. Życzę ci tego więc nawet nie masz co gadać "że jak będziesz rodzić". Taka szmata jak Ty nie może mieć dzieci nie powinna bo będą stuknięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×