Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubsza kobieta

przed zajsciem w ciaze bylam przy kosci i moje znajome...

Polecane posty

Gość grubsza kobieta

powiedzialy mi ze teraz to dopiero bedzie, ze mnie wyrzuci rozstepami tak, ze sie nie pozbieram. przed zajsciemn w ciaze wazylam 72kg/170cm i zdaniem moich kolezanek (47kg i 52kg) bylam tlusciochem. teraz caly czas mi sie pytaja czy juz mi jakis rozstep wyszedl:( teraz jestem w 20 tyg i przytylam jak dotad 5kg. czy to prawda ze grubsza kobieta gorzej przechodzi ciaze i ma wiecej rozstepow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień koleżanki najlepiej. a rozstępami się nie martw - zależy od skóry. i nie stresuj się bzdurami w ciąży bo to szkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik z kopydłowa
nieprawda, to te chude zwykle maja wiecej rozstepów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3frrr
nieprawda, ja mam 182 cm wzrostu i przed ciaza maialm 90 kg, i nie wygladalam jak kaszalot, jestem proporcionalna, mam talie biust i pupe ale nie jestem kaszalaotem, w cizy przytylam tylko 9kg!!!! no sory wg twoich kolezanek bylam grubaska , moje chude znajomy styly sie po 20-30kg w ciazy ja tylko 9 wiec to zalezy, co do rozstepow to mam troszke ale tylko na dole brzycha tak ze bikini zakrywa a pozatym po czasie bledna i ich nie widac, wiec nie przejmuj sie kolezankami... ps.ja- ta gruba- stracilam po porodzie w 7 miesiecy 16 kg i jestem chudsza niz przed wiec zalezy od osoby , zycze powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze czy dostaniesz rozstepy to zalezy od tego ile przytyjesz w ciazy ja bylam szczupla wazylam 56 kg i mam rozstepy na tylku i malutkie na biuscie a w ciazy przytylam 20kg wcieraj kremy oliwki zeby skora byla nawilzona i nie objadaj sie za duzo to moze unikniesz ich a po drugie rozstepy to tez niby zaleza od genetyki a tak ogolnie to masz hamskie kolezanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakies pierdoly,chuda,czy gruba..to zalezy na ile masz elastyczna skore.jest to czynnik dziedziczny.jesli twoja mama miala rozstepy po ciazy prawdopodobnie ty tez bedziesz je miala.jesli bedziesz uzywac regularnie dobrej oliwki,chocby tej z rossmana dla kobiet w ciazy(conajmniej dwa razy dziennie)ograniczysz do minimum wystepowanie rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEJ TE WREDNE
stosuj dobre kosmetyki aby uelastycznić skóre ...nie musi tak być jesli dużo nie przytyjesz !!!!! A one jak z takich chudzielców przytyją w ciązy ze 20 kilo to dopiero mogą mieć problem!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura- zawsze chudym jest gorzej- a przy kosci ze wzgledu nawet na wasze fałdki lepiej- nam wypina wrzuch i skóra napina się do granić wytrzymałości- wy macie często zapasik skóry- nie przejmuj się takimi docinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakies pierdoly,chuda,czy gruba..to zalezy na ile masz elastyczna skore.jest to czynnik dziedziczny.jesli twoja mama miala rozstepy po ciazy prawdopodobnie ty tez bedziesz je miala.jesli bedziesz uzywac regularnie dobrej oliwki,chocby tej z rossmana dla kobiet w ciazy(conajmniej dwa razy dziennie)ograniczysz do minimum wystepowanie rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
ale bezczelne! naprawde mowia ci to z zadrosci uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapylonaAAAAAA
ja jestem w 8 miesiacu teraz , zawsze bylam wieksza i fakt, mialam zpasik skory na brzuszku, nie mam ani jednaego rozstepa, przed pciaza wazylam 85 kg przy 178 cm wzrostu... mam ladny brzuszek niec nie boli i nie rwie a moja chuda kolezanka w ciazy tez 8 miesaic sie drze ze ja skora ciagnie swedzi iboli i ze ma giga rozstepy... moja mama miala orzstepyt ja nie mam ale moze toe geny mama akurat po tacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ,że jak bedziesz się pilnowac ( jeść normalnie ale nei obżerać sie ) to nie bedzie dramatu ; ] A rozstępy ? zawsze bede twerdizc ze to genetyka . ja przed ciąża wazylam ...51 kg .... w dniu porodu ....75 --- a i tak wydaję mi się ze już chudłam bo 3 dni przed porodem nie jadłąm prawie nic - zwyczajnei nie mogłam - tylko piłam ... po ciązy 3 miesiące ..waga .....55 kg .zero rozstępów .. prawie 2 lata po ciązy - 49-50-51 kg w tym oscyluje moja waga ..... zero rozstepów ...kilka na pierisach ....malutkich juz ledwo widocznych .. a uzywalam oliwki bambino tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnsssl
ale dziewczyny jak piszecie o wadze to wspominajcie takze o wzroscie bo inaczej to bez sensu dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqwf
a ja w ciąży wcale nie przytyłam duzo..na poczatku tylko troche, teraz nawet schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellllla
tutaj masz kalkulator ile powinnas przytyc i jaka powinna byc twoja waga w poszczegolnych tygodniach ciazy. wprowadz swoje dane. http://www.noworodek.pl/index.php?sm=4 wg tego to przytylas prawidlowo czyli 5kg przy 20tygodniach. tak dalej trzymaj i smaruj cialo a twoje znajome swoje "rady i madrosci" niech sobie wsadza w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellllla
fqwf - na innym topiku piszesz ze przytylas z 66 do 80. to faktycznie prawie nic nie przytylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze waze ok 47 kilo i po ciąży mam niestety sporo rozstępów. To zalezy tylko od skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubsza kobieta - co za pipy wstrete:-o Nie sluchaj tych malp bo przede wszystkim piepsza bzdury!przed ciaza tez do patykow nie nalezalam przytylam 7 kg.i zrobily mi sie na calym ciele az dwa malenkie rozstepy- na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja przytlam 8 kilo i mam rozstepy a kolezanka 22 i nie ma ani jednego (nie smarowala sie NICZYM w przeciwienstwie do mnie), wszystko to sprawka hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×