Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iryska7

40-latki, dieta, fitness, uroda, zdrowe życie

Polecane posty

Gość wrzuc na lusz puszysta
łazisz po topikach i namawiasz ludzi do jakiegos gowna:o schudnij kobieto do ludzkiej wagi utrzymaj wagę zbadaj sobie watrobe i dopiero wtedy polecaj to cus:o czytajac kafe co drugi topik to dukan, wiec daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Formy
Szanowni Państwo, znane powiedzenie mówi, że „jesteś tym, co jesz”. Odpowiednie odżywianie w połączeniu z ćwiczeniami dostosowanymi do wieku pozwoli nam dłużej czuć się dobrze i zachować młodość. Po 40. roku życia znacznie maleje tempo przemiany materii, a co za tym idzie pojawia się tendencja do tycia. Jest to najtrudniejszy moment dla osób dbających o utrzymanie prawidłowej wagi. Nasz organizm potrzebuje 1700 kcal dziennie, dlatego trzeba bardzo uważnie komponować swój jadłospis. Osoby w tym okresie życia powinny jeść pokarmy bogate w selen. Są to m.in. pełnoziarniste pieczywo, owoce morza, nasiona słonecznika, które zawierają przeciwutleniacz chroniący skórę przed uszkodzeniami. Powinno się także zrezygnować ze słodyczy i produktów zawierających węglowodany. To źródła pustych kalorii, które niespalone u 40-latka szybko zmienią się w tkankę tłuszczową. Nie możemy zapominać o regularnych ćwiczeniach. W tym wieku powinniśmy coraz częściej sięgać po treningi BodyMindowe, czyli pilates, jogę, zdrowy kręgosłup lub stretching. Celem treningów wydolnościowych na tym etapie życia będzie utrzymanie formy. Jeśli natomiast decydujemy się na trening siłowy konieczne pamiętajmy o odpowiednim zmniejszeniu ciężarów. Fabryka Formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie strukturalnej od stycznia. Ta dieta to po prostu rewelacja. Na początku chciałam zrzucić tylko kilka kilogramów, a teraz dieta weszła całkowicie w mój jadłospis. Widzę jak zmieniło się nie tylko moje ciało, ale i samopoczucie. Mam dużo energii i zdecydowanie jest to zasługa diety strukturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaRok
Mam 50 lat, do tej pory próbowałam wiele ćwiczeń, diet itd. Pamiętajcie dzuewczyny ze same ćwiczenia wiele nie zdziałają, jeśli nie odzywiacie się zdrowo. Ja zainwestowałą w zdrową dietę, po konsultacji ze specjalistą z firmy The Break (Służewiec Warszawa) wreszcie zaczęłam widzieć efekty. POlecam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podkreślenia urody, to mogę tutaj polecić wykonanie makijażu permanentnego, np. w Biotek. Tutaj dowiecie się o nim więcej http://www.biotekpolska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie podstawa to zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną .Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaalaM
U mnie po 40 nastąpił przełom. Powiedziałam dość. Wzięłam sie za siebie zaczęłam ćwiczyć, stosować iqmango i udało mi się pozbyć tego okropnego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×