Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iryska7

40-latki, dieta, fitness, uroda, zdrowe życie

Polecane posty

Oj dziewczynki, tęsknię i to bardzo! Moja wnusia jest cudowna. Nie przestaje o Niej mysleć. Cały czas mam ja przed oczami. Przysyłają mi zdjęcia, często rozmawiam z córka, słyszę tę małą, ale to nie to samo. Mam nadzieję, że jeszcze we wrzesniu choc na kilka dni polecę do nich, aby znów nacieszyc sie wnusią. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co u Was??? Mi-mi kiedy to wesele? Ja mam jakiś dołek fizyczny, nie wiem co się dzieje? nagle z dnia na dzień zaczęła na mnie skóra wisieć, do tej pory schudłam 12 kg i wyglądałam super. Teraz schudłam kolejne 2 kg, ale po rocznym ustabilizowaniu wagi, więc powinno być wszystko ok, a tu nagle mam luzy w biuście, ( tracąc 12 kg, nic nie straciłam w biuście) skóra na ramionach mi wisi, na twarzy też, nie wiem co się dzieje? czy to może być jakaś choroba??? zaprzestałam jedzenia koktajli, bo mi się zepsuł blender, czy to ta przyczyna? to zjawisko zaobserwowałam normalnie niemalże z dnia na dzień :-( ratujcie :-( cały czas w miarę regularnie sobie ćwiczę, więc nie wiem o co chodzi? może mnie stres rozwala??? mam nadzieję że nad tym zapanuję ... pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Lecę do wnusi! Cieszę się bardzo!!!! Mi-mi co u Ciebie, czy już jest po ślubie córki? Napisz coś. Irysko! mam nadzieję że u Ciebie już wszystko ok. To Ty zawsze wszystkich podtrzymujesz na duchu, więc musisz być dzielna. Serdecznie pozdrawiam, odezwe się po powrocie od wnusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza barbara
mi pomogla dieta herbalife chudlam i nie mialam zwisów skóry wlasnie przez odchudzanie sie robia ale moja konsultantka tak mi rozpisala diete ze wszystko ok podam wam adres strony tam chyba jest kontakt do niej www.mojezywienie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Dorciu to wspaniale, jesteś cała Happy :-) życzę Ci cudownych chwil z malutką i wycałuj ją ode mnie :-) Mi-MI....czy już po weselu ????? Składam młodym najserdeczniejsze życzenia cudownego związku w miłości i dostatku :-) u mnie waga stoi z czego się bardzo cieszę, a wygląd no cóż może wpadłam w panikę....albo .... dziewczynki znalazłam nową księgarnię z dużymi promocjami, niektóre ceny zaskakująco niskie, duże promocje w temacie zdrowia i urody, polecam :-) http://selkar.pl/aff/aniamorska7/newsdesk_info.php/newsdesk_id/16/" title="Zdrowie i uroda na wiosnę">Zdrowie i uroda na wiosnę Pozdrawiam i piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzziewczyny witajcie Na samym poczatku bardzo,ale to bardzo przepraszam za to,że tak długo sie nie odzywałam...sorry👄 Wiecie jak to jest z przygotowaniami..normalnie ogarnał mnie stres totalny,ale jest juz po wszystkim.Teraz mam nadzieje,że młodzi beda żyć zgodnie,szczęśliwie we wzajemnym szacunku.Jutro moje dzieci wracaja z podróży poślubnej.Byli dwa tygodnie w ciepłych krajach. My z mężem również po weselu zdecydowaliśmy się na wyjazd nad morze i też dopero co wróciliśmy.odpoczęlismy cudnie. Dorciu👄bardzo sie ciesze,że znowu pojechałaś do wnusi..a jaka to musi być radośc dla Ciebie.Serdecznie Cię pozdrawiam i slę całuski👄 Irysko👄bardzo dziękuję w imieniu młodych za zyczenia...mam nadzieję,że się spełnią👄 A co stanu twojego ciała to chyba przesadzasz...nie myslę żeby w tak krótkim czasie nagle Twoje ciało zaczeło sie zmieniac na gorsze..tym bardziej,że tak dbasz o siebie.Myslę,że to zblizająca się jesień tak wpływa na twoja psychike.Na pewno wyglądasz super! Nie chciałabys widzieć jak ja wyglądam:( ale cóż latka lecą i zmian które na moim ciale lawinowo się toczą nie zatrzymam..niestety.najbardziej poleciała mi szyja(masakra) i dekold.Żadne zabiegi kosmetyczne oraz maseczki i kremy nie pomagają.Zaczynam sie powoli z tym godzić ,choć to trudne,ale najważniejsze,że dobrze się czuję i mam jeszcze w miare energii. Moja waga mnie tez nie cieszy,bo nijak nie umiem schudnąć,ale co zrobić. To tyle u mnie...mam nadzieję,że teraz już będę pisała regularnie...bardzo mi Was brakowało👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie bym dolaczyla
Dołaczyła bym do was ale nie wiem czy ten topik upada ;)) mam 41 i 70 kg wygladam jak kluska i cała szafa moich ubran w rozmiarze 36 i 38 czeka na mnie. W ciagu 2 lat 20 kg . wczoraj bylam u lekarza i gdy stanelam na wadze zamarlam/ mnie diety nie pomagaja lecz jedynie ruch a z tym ciezko bo siedze na tylku w domu i szukam pracy z marnym skutkiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj "chętnie bym dołączyła"fajnie,że chcesz do nas dołączyć.Myślę,że topik nie upada,a tym bardziej teraz jak będą długie jesienne wieczory bedziemy tu częściej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie bym dolaczyla
Witajcie , ten link trzeba skopiowac w gogle i sie otworzy. Masz racje dlugie wieczory przed nami ,ciesze sie ze bede miala z kim porozmawiac. Tak jak pisalam moja nadwaga zaczela sie 2 lata temu od momentu gdy zachorowalam i musialam siedziec w domu, Drugim probleme jest to ze mieszkam za granica i tutaj jest problem z polskim jedzonkiem. wszystko nafaszerowane nie wiadomo czym . Bylam w Polsce teraz 2 miesiace i schudlam bez odchudzania 2 kg wiec coz z tym zarciem jest nie tak.Nie jem wogole slodyczy ,kawa czarna bez cukru. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie bym dolaczyla
Witajcie , ten link trzeba skopiowac w gogle i sie otworzy. Masz racje dlugie wieczory przed nami ,ciesze sie ze bede miala z kim porozmawiac. Tak jak pisalam moja nadwaga zaczela sie 2 lata temu od momentu gdy zachorowalam i musialam siedziec w domu, Drugim probleme jest to ze mieszkam za granica i tutaj jest problem z polskim jedzonkiem. wszystko nafaszerowane nie wiadomo czym . Bylam w Polsce teraz 2 miesiace i schudlam bez odchudzania 2 kg wiec coz z tym zarciem jest nie tak.Nie jem wogole slodyczy ,kawa czarna bez cukru. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym dołączyła...może wymyslisz sobie jakiśnick,żeby byłom łatwiej sie do Ciebie zwracać. Ale fajna ta stronka,ktorą podałaś:D No dzieki Tobie nauczyłam się co robić,gdy link się nie otwiera.Dzięki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chernie bym dolaczyła ;)) mam nika Ciesze sie ze mogłam pomoc co do linka. Jakies pomysly na odchudzanie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wyspairko! Fajny nick sobie wybrałaś:D Wiesz u mnie z dietą nie najlepiej,ale każdego dnia postanawiam sobie,że coś w tym względzie zmienię.Musze się tylko zmobilizować,jedynie co mnie ratuje to,to,że dośc dużo się ruszam...inaczej nie wiem ile bym już ważyła. Ty piszesz,że wyglądasz jak kluska...to wyobraz sobie jak ja wyglądam skoro ważę jeszcze więcej:(:( Musimy się zmobilizować... Ja podobnie jak Ty też siedzę w domu i ciągle poszukuję pracy,ale nie jest łatwo coś znależć..to tez dobrze na mnie nie wpływa. A dodatkowo jak siedzę w domu to ciągle coś podjadam..a tu idą długie wieczory jesienne i zimowe:( Mam nadzieje,że razem jakos to przetrwamy. Jak się pokaże Iryska to razem bedziemy myśleć jak sobie poradzić. Mam nadzieję,że Dorcia tez do nas szybko wróci. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jaka niespodzianka :-) witaj wyspiarko ze szczęśliwą 7 :-D bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś :-) rozkręcisz nas :-) Witaj MI-MI :-D to świetnie mi-mi, że wszystko się udało i nawet super wypoczynek za Wami :-) a Ty wróciłaś pełna zdrowia i energii :-D opowiedz jak pobalowałaś na weselu??? wyspiarko nie jest wcale z Twoją wagą bardzo źle, ja mam 160 cm wzrostu, startowałam z wagi 72 kg, 14 kg poszło gładko, ale początki rozruchowe były ciężkie ;-) opowiadaj jak sobie radzisz będziemy debatować co i jak ;-) buziaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam bardzo poranną kawę ;)) cos tak koło 4 rano he he he Od paru dni choruje mam grype i tak mnie mięsnie bolą a głowa odpada. Cos o sobie wam skrobne,,mam dwojke dzieci 13 i 18 latek, rozwodka ale od 6 lat w stałym zwiazku u czekam na slub albo na kase bo ciagle cos wyskakuje i sie do tego tak zabieramy jak zołwie, Mieszkam w pieknym miejscu do oceanu mam tak na ,,oko,, 150 m. Cos o diecie. Staram sie zjadac ostatni posilek o 16 .a;e wszystko w leb bierze jak przychodzi wekeend. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dorciu i Wyspiarko Wyspaiarko...dzięki za kawkę👄.łał...ale Ci zazdroszczę tego w jakim miejscu mieszkasz.Wiesz ..ja uwielbiam morze,ale niestety mieszkam 600 km od niego.Dlatego nie mogę sobie pozwolic,żeby często nad nim przebywać. To super,że mieszkasz w takim magicznym miejscu i to w dodatku ze szczęśliwą rodzinką. No..no i jeszcze ślub przed Tobą..super! A co do grypska to porządnie ją wylecz,żeby nie przyplątało się jakieś powikłanie.No i odpuść w tym okresie odchudzanie,żeby jeszcze bardziej organizmu nie obciążać...wiesz..zdrowie najważniejsze. W odchudzaniu jesteś i tak ode mnie lepsza,bo przynajmniej w tygodniu starasz się nie jeśc wieczorem..za to ja niestety nie wyrobiłam jeszcze u siebie tego nawyku..ale chyba będę musiała. Irysko..powiem Ci,ze wesele sie udało...balowaliśmy przez dwa dni.Jednak cieszę się bardzo,że to już za mną...bo byłam bardzo przejeta tym wydarzeniem.No i nie umiem jeszcze sobie uzmysłowić,że jestem TEŚCIOWĄ i być może za niedługo zostanę babcią..jak sie moje dzieci szybko postarają. To na razie....lecę na basen.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) dziewczynki jeśli macie wątpliwości czy jesteście super laski to looknijcie :-) http://www.youtube.com/watch?v=dLSnZjLPor8 wyspiarko to sobie super mieszkasz>>>> dużo jodu, super klimat i widoki.....:-D a związek zalegalizujecie jak przyjdzie odpowiedni czas....:-) najważniejsze że jesteście szczęśliwi :-D masz dzieci przy sobie??? poczytałaś od początku nasz topic??? polecam moją dietkę, skuteczna, bez efektu jo-jo, zdrowa ja ostatni posiłek jadłam różnie do 18-stej czasem do 20-stej teraz już nie pilnuje żadnej diety, ale nadal odżywiam się zdrowo i często strukturalnie tu link do diety http://selkar.pl/aff/aniamorska7/advanced_search_result.php?keywords=bardadyn&x=44&y=4 Mi-mi fajnie masz :-) chodzisz sobie na basenik...:-) a gdzie jesteś w deszczową sobotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem , Ogolnie bym powiedziala ze gdybym sie ruszala to mysle ze bym schudla bo ja bardzo malo jem , ale ostatnio ciagle pada a to mnie zniecheca,Ale mam zaniar zapisac cala familie na basen z silownia wiec moze to pomoze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Wyspiarko!, ciesze sie bardzo, ze dołączyłas do nas. Mi-mi! Nie wyobrazasz sobie jakie to uczucie być babcią. Tego nie da się opowiedziec- to trzeba przeżyć. Moi na dziecko zdecydowali się dopiero po 7 latach bycia razem i prawie 5 lat po slubie. Tak więc musiałam dosyć długo czekać, ale było warto!! Moja wnusia skończyła juz 3 miesiące. Dla mnie jest najpiekniejsza!Uśmiecha się, zaczyna gaworzyć- jest cudownie! Trochę zal, że widuję ją tylko od czasu do czasu. Teraz odliczam już dni do swiąt, bo wtedy córka przyjedzie z wnusią na kilka tygodni do Polski. Nacieszę się nimi, choć póżniej znów będzie dla mnie trudny okres po ich wyjeżdzie. Irysko! Rzeczywiście, po obejrzeniu tego filmiku już nie narzekam na swoją tuszę. Zawsze może być gorzej. Serdecznie Panie pozdrawiam w tę deszczową niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Nie widać Was spod tego śniegu! Oj! Mnie ta zima tej jesieni zaskoczyła. Opony letnie, kwiaty doniczkowe wyniesione do ogrodu- nie wiem czy nie zmarzły. Dziś w stolicy było okropnie, ale widziałam w tv że w innych rejonach Polski było i jest jeszcze gorzej, więc nie będę narzekała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Witaj Dorciu :-) Witajcie dziewczyny :-) Mam cały tydz bardzo zajęty - szkolenia, szkolenia, szkolenia :-) a do tego ta pogoda ;-( dopiero wróciłam do domu, a co u was?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nie ma zimy a szkoda lubie ten klimat szczegolnie w czasie swiat,Za to deszczu pod dostakiem. Co do odchudzania musze kupic wage od czegos musze zaczac;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) a ja ważę 57,5 kg :-) :-) :-) ja za zimą nie tęsknię, wolę lato...gdzie to babie lato?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Dużo zdrówka! Nie dajcie się grypie! Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. tylko ta pogoda nie nastraja do pisania. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Hej Ja jestem niestety przeziębienie mnie dopadło:-( ciągle jeszcze pokasłuje :-( niestety nie mogę sobie pozwolić na wolne, nie jest źle ale jeszcze mnie coś trzyma :-( co u was??? Dorciu jak wnusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka Irysko! Wnusia rosnie, jest zdrowa, sliczna, a babcia bardzo sie cieszy. W grudniu przyjeżdza do babci. Nie moge się doczekać. Na szczęście jest internet i widzę ją co jakis czas. Cudownie jest być babcią! Pomaga na wszystkie zmartwienia. Tylko o Niej pomyślę i już robi się lepiej. Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×