Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najlepsiejsza

Najlepsza moim zdaniem spacerówka to...

Polecane posty

Gość Najlepsiejsza

... wpisujemy swoje typy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kategorię trzeba dookreślić: -miejska -spacery po bezdrożach -przewozowa miejska: w/w typy + chicco + bbconfort - mają fajne akcesoria uzupełniające ;) spacerówka bardzo spacerowa: emmaljunga crosway - najlepszy wózek, jaki spotkałam, ewentualnie trójkołówka na bardzo dużych kołach maleństwa przewozowe: graco citysport i takie cudne japońskie, ale nie pamiętam nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graco Mosaic
ONLY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-fasola
baby design-WALKER....chyba dobrze napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka69
Ja mam x landera XA i jest ok.Polecam! Ps.Nastepna pomarańczowa prostaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak: CO MAMA TO INNE WYMAGANIA, INNE ZDANIE NA TEMAT TEJ SAMEJ SPACERÓWKI. CO DZIECIĘ TO INACZEJ REAGUJE NA DANĄ SPACERÓWKĘ - jeden Bąbel będzie uwielbiał daną spacerówkę, inny będzie reagował nań krzykiem....... Ja w tej chwili uzytkuję już 3 rodzaj spacerówki..... Najpierw kupiłam taniusie, za 200 zł........niestety - mój Synek pocił się w niej niesamowicie (ma skłonności do pocenia się). Następnie kupiłam świetne spacerówki Concorda, Dzieci się w nich nie pociły, siedziska i oparcia wielgachne, niepotrzebna parasola, bo budki regulowane ją zastępowały - idealne, ale nie za bardzo na wypady wakacyjne, tak więc zmiana na : dla Synka maclarena Quest, dla Córci Bebeconfort Lola......... Maclaren idealny - Mały w nim się nie poci, wózek leciutki w prowadzeniu, sama go wynosze na I piętro mając Synka na rękach, parasolka zbędna - budka regulowana........ Bebe confort - tragedia. Córeczkę uczę, a właściwie oduczam jazdy przodem do mnie. Ale czasem się zdarza, że protestuje jeśli mnie nie widzi. Wózek jest ciężki, mimo że parasolka, Mała go lubi - i to tylko powstrzymuje mnie przed pozbyciem się go. Mam nadzieję, że niebawem Zuzia będzie wolała patrzeć przed siebie niż na mamę.........wówczas kupię drugiego Questa. Spacerówka nie jest tania bo kosztuje ponad 600 zł, ale jest naprawdę świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×