Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia22

dziewczyny powiedzciemi czy te buty pasuja do takich spodni i na odwrót

Polecane posty

Gość zosia22

kurcze jestem zła bo kupiłam sobie dwie pary spodni do kozaczków i miałam pecha bo kozaczki tyle przeleżały w reklamacji ze zima się skończyła a ja ich nie zdążyłam sie na nosić i tak samo ze spodniami miałam je może ze trzy razy na sobie z butami udało mi się wywalczyć i dostałam kasę ale musiałam iść o pomoc do rzecznika konsumentów a spodnie zostały i szkoda mi żeby wisiały w szafie dlatego doradźcie mi a teraz tak dla ostrzeżenia nie kupujcie butów w sklepie maximus na półwiejskiej w Poznaniu chamska obsługa jeśli chodzi o reklamacje i wciskają nienaprawione buty jako dobre mówię z własnego doświadczenia http://images32.fotosik.pl/222/78770b41dacdff5c.jpg http://images26.fotosik.pl/198/cf6a962bab8e03ca.jpg http://images29.fotosik.pl/198/7d8f874bf22d6254.jpg http://images33.fotosik.pl/223/a56f684385ceb37f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnhjuhkj
sorry za to co napiszę ale sama aż sie prosisz.Po 1 takie spodnie przy twojej figurze to samobójstwo!Masz nogi krótkie i grube strasznie to wygląda!~Widziałas sie w lustrze???Po co sama sie oszpecasz???AS poza tym jesli ktoś jest takim skrótem jak ty i to jeszcze z beczkowatymi nogami nie powinien chodzić w płaskich butach.Nie słyszałaś ze obcasy wydłuzaja nogi i od razu ładniej wszystko wygląda???Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na taki własnie ubiór(czyt.TY), troche samokrytyki dziewczyno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakka
ja mam jeszcze ktotsze i grubsze, czy starcilam zycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
pasuja, choc buty nie bardzo mi sie podobaja oprocz tych balerinek. Poza tym wcale nie masz krotkich nog, no ale tradycyjnego zjeba musialas dostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia22
do hnhjuhkj nie wiem czy zauważyłaś ale pokazałam dwie wersje stroju i na dwóch zdjęciach jestem w szpilkach a co do mojej figury mam dość mocno zbudowane nogi i co moja wina przez to mam w worku chodzić nie przesadzajmy co do obuwia nie zawsze mogę czy chce iść w szpilkach wole płaskie buty są wygodniejsze i nogi sie nie męczą a co do spodni nikomu nie kazałam ich oceniać mi się podobają i dlatego je kupiłam każdy ma inny gust ja prosiłam tylko o doradzenie czy pasuje coś takiego i która wersja jest lepsza a spodni żadnych nie wyrzucę kajko i kokosz wiem na tym forum zawsze każdy musi dostać zjebę ale kiedyś ktoś tu mi napisał najwięcej czepiają się osoby które czegoś ci zazdroszczą i są strasznie zakompleksione ja już tyle dziewczyn widziałam w podobnym stroju i u nich mi się podobało ale chciałam żeby mi ktoś doradził a tu zjeba jak bym nie wiem co zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaka zjeba? napisalalm swoja opinie, wolno mi. napisaly ci dziewczyny ze do twojej figury nie pasuja, a skoro spodnie sa niefajne to i buty do nich dla mnie nie pasuja. tak trudno to zrozumiec? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie możesz chodzić
w takich butach jakie Tobie odpowiadają. Ale w tych na obcasie wygląda to bardziej elegancko. Nie zwracaj uwagi na te krytyczne uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniemmmm
masz sliczne, szczuple nogi, ale pierwsze spodnie nie dodaja im uroku, buty pierwsze mi osobiscie sie nie podobaja. moim zdaniem zestaw ideany z tych 4 to zdaje sie ostatni - spodnie dzinsowe i balerinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek22
Zosiu22 nie słuchaj tych dwóch idiotek, masz zgrabne nogi, fajnie wyglądasz w tych spodniach, lepiej w obu przypadkach w butkach na obcasie:)A te zazdrośnice co pisały wczesniej niech swoje tyłki najpierw w lustrze obejrzą a potem krytykują i to w taki chamski sposón innych!Pozdrawiam zosia22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorym chyba juz % uderzyly do glowy :o masz szczuple nogi i wygladasz spoko, co kto lubi, nie widze tu zadnej masakry, jak niektorzy pisza, tylko zrezygnowalabym np. z tego paska, bo zlote dodatki juz wyszly z mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ludzi tkorzy zadaja pytanie i jak ktos odpowiada nie tak jak sobie zycze to juz ejst zle i beee, i wogole jak tak mozna krytykowac.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idiotka nazywaj sobie swoje kolezanki, ja sobie wypraszam, bo nikogo nie obrazilam. i tak nie zmienia to faktu ze spodnbie sa okropne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami?! Nie zjechałam jej , uważam ze ma fajne nogi ale nie są one długie a w takich spodniach gorzej wyglada. To znaczy ,ze jestem zazdrosna i zakompleksiona?! Nie napisałam,ze nie dorastasz mi do piet ani nic takiego...wiec nie wiem skad to oburzenie.A jesli masz problem z przyjmowaniem krytyki to chyba z Toba jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrii
Ellinka- no juz sie wypowiedzialas, daj spokoj :o Zosia- mi osobiscie bardziej podobaja sie w wersji na obcasie, ale i z balerinkami na luzne wyjscie jest OK. Nogi masz tez zupelnie OK, niczego sobie. Nie przejmuj sie sfrustrowanym kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia22
Ellinka spoko ja wszystko rozumiem po to proszę o rady żeby wysłuchać każdej opinii i nic tu nie mam do twojej wypowiedzi ale np wkurzyło mnie nazwanie mnie skrótem sorry ale na coś takiego to ja sobie nie pozwolę nie moja wina jak wyglądam i ile mam cm taka już jestem ale to nie znaczy ze mam rezygnować z rzeczy które mi się podobają ja wiem ze buty na obcasie wyszczuplają i wydłużają nogi ale ja nie bardzo lubię i można powiedzieć umiem chodzić na obcasie szybko bolą mnie nogi dlatego większość chodzę w płaskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka idziemy stąd , widocznie lubia tu złota tandete i chca wygladac beznadziejnie:/ W takim razie nie pytajcie nas o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie jarze problemu- skoro ci sie podobaja to je nos, po co pytasz o zdanie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
też uważam że masz ładne zgrabne nogi;-) i też uważam że bardziej pasują szpilki do tych spodni, chociaż do dżinsów mogą też być te płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek22
Ellinka dziewczynko bez gustu i pojęcia o modzie, wynocha już co?Sprawdz czy cię w łóżku nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim slromnym zdaniem
o opinie na kafe powinny prosić wylącznie osoby które zdają sobie sprawę z tego że są za bardzo w siebie zapatrzone i maja poterzebą tego żeby je "przygasić... Żałosne to, ale nie ma tematu na który by ktoś nie odpowiedział "okropne" "masakra" "bezguściue" itp... Czy ta dziwewczyna pyta o to czy podobają sie wam jej spodnie, czy o to jakie buty do nich pasują... A jeśli spodnie komuś się nie podobają to znaczy ze ŻADNE???? Żenada naprawde... Jesli chodzi o moją opinię to w wersji z obcasami dużo lepiej, balerinki do pierwszych spodni mi się "nie widzą" do jeansów wyglądają spoko...taki "luźniej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia22
dziewczyny zrozumcie ja nic do was nie mam każda rada jest cenna jak już napisałam wkurzyła mnie pierwsza wypowiedz w której zostałam nazwana skrótem ja nie napisałam nic o idiotkach wiec nie mieszajcie mnie w to a co do samokrytyki to mam ją nie mówię ze wyglądam idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego sie oszpecasz
takim strojem ?? teraz wszyscy się śmieją z takieg stylu? opóźniona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
na prawdę, niektórzy użytkownicy forum to świnie, króluje chamstwo i docinki nauczcie się czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na pytania a jak macie pieprzyć głupoty i dokuczać innym to won z forum rzygać mi się chce, jak to czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim slromnym zdaniem
mam nadzieję, ze mimo wszystko Zosi uda sie spośród tego steku bzdur wychwycić opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tylko o Twoje wypowiedzi , nie wiem moze oni faktycznie sie z Ciebie nabijaja.Powiem Ci szczerze : balerinki ładne, dzinsy bez tego złota tez , ale te szerokie spodnie kompletnie Ci nie pasuja , a buty eleganckie postarzają.Ale to Twoje ciało , ubierzesz sie jak zachcesz i jak Ci sie podoba...To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×