Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia22

dziewczyny powiedzciemi czy te buty pasuja do takich spodni i na odwrót

Polecane posty

Gość zosia olej ich
tte grubaśne zazdrośnice, masz bardzo zgrabne nogi a te raszple nie potrafią nic sensownego napisać to ci dokuczają albo mają cellulitis i rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle że
zdjęcie nr 4, jest spoko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia olej ich "tte grubaśne zazdrośnice, masz bardzo zgrabne nogi a te raszple nie potrafią nic sensownego napisać to ci dokuczają albo mają cellulitis i rozstępy" - gratuluję , że chociaż ty świecisz przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnhjuhkj
oooo widzę ze niezła jazdeczka tu jest.Heheh dziewczynka sie wkurzyła bo nazwałam ją skrótem:)heh.Wiesz co ?Ja zosiu srosiu nie mam nic do Twojego wzrostu bo to nie Twoja wina ze zatrzymałas sie na 150 cm, ale jesli juz jestes taka a nie inna to chociaz ubieraj sie tak aby zatuszowac pewne swoje mankamenty.Jezeli ja widze dwie króciutkiei pulchne nóżki i spodenki do kolan czy tam rybaczki to czego Ty oczekujesz pochwał???Zrozum kazdy z nas ma jakies wady, ale możemy je za pomoca stroju troszke zatuszować.A jesli Ty piszesz ze bedziesz sie ubierac tak a nie inaczej pomimo Twoich nóg itp no to sorry!Sama sie pchasz w paszcze lwa!Zamiast zrobić coś żeby te nóżki nie wygladały jak u kaczuszki:) to Ty jeszcze bardziej chcesz je eksponować phiii:)To że coś jest aktualnie modne nie znaczy ze kazdy moze to ubrać.Ubierz sie jeszcze w rurki i juz wogóle bedziesz zajebista:)No to zosiu srosiu zobacz jak sie dla Ciebie poświeciłam, a to wszystko żebyś sobie uświadomiła ze nikt nie jest doskonały(wbrew pozorom ja też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia olej ich
no widzisz ;-) my z zosią22 mamy piękne zgrabne nóżki, opalone, jędną skórę i się tym szczycimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna tu jestem
do hnhjuhkj przykład chamstwa, gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajakaka2221
do hnhjuhkj....jesteś przykłądem typowej kretynki, nie masz nic do powiedzenia za to pieprzysz trzy po trzy, głupia pusta idiotka z ciebie i już.Wynocha z kafe, takich nam tu nie trzeba buraku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnhjuhkj
jakiego chamstwa???Dziewczyna zpytała sie to odpowiadam a jak jej cos nie pasuje to niech robi wypieprz z tego forum.Staje taki skrót do zdjecia i sie pyta czy takie buty pasują do spodni!!!Co ja źle napisałam?Prwada w oczy kole wiem sama po sobie ale czasem trzeba usłyszeć pare słów krytyki.Przeciez te spodnie sa nie dla niej tylko i wyłacznie dla mega chudych lasek.Ona wyglada w nich po prostu jak kaczka no mowie nieprawdę?Dziewczyny co ja takiego napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie ma tu topiku na którym autor nie zostanie zjechany, to już norma. Moim zdaniem masz świetne nogi, ja mam grubsze i wiele bym dała żeby mieć takie :) Niestety mam taka sylwetkę, góra szczupła a dół masywny. Z 4 zestawów które pokazałaś zdecydowanie najlepiej wygląda nr 3, jeszcze 4 jest dość fajny. Te czarne spodnie mi się nie podobają, no ale to tylko moje zdanie... Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna laseczka26
no bo jesteś chamska i tyle, nie potrafisz nic napisać bez wyzwisk ?????? to lepiej nic nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia22
tak dla sprostowania nie mam 150 cm tylko 165 cm dziękuje wszystkim za wypowiedz a mam jeszcze takie pytanie bo byłam dziś na zakupach i spodobały mi się czarne spodnie ale krótkie takie do kolan i przymierzyłam moim zdaniem wyglądały dobrze na mnie i do tego dokupiłabym sobie czarne buty na wysokim obcasie takie z wyciętym palcem możecie coś powiedzieć na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem 3 zdjecie moze byc tylko te czarne rajstopy? zmien rajstopy na jasne brazowe kolor skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×