Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość crisss25

Jaki macie stosune do spermy i wytryku w usta zakończonego połknięciem??

Polecane posty

Gość cyceron
No ale nie!! I to jest właśnie ta butność kobiet!! Nie i konice, bleee ochyda itd... ty rób minetkę ale na nic wiecej z jej storny nie licz takie są właśnie kobiety, zawsze mają jakiś problem, coś nim niby uwłacza bądz je obrzydza, a najbardziej te ujadają, które nawet nie próbowały, albo zraziły się przez to, że gościu nie dbał o higienę ale to już kwestia jakiego partnera sobie znalazły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallutka88
ja tam lubie robic lodzika mojemu facetowi i jak trzeba to i moge połknac jego nasienie,co za problem,to moj facet,kocham go calego.razem i z jego nasieniem :P kiedy nam kobitka jest robiona mi netka tez wydobywa nam sie przeciesz sluz a jednak nasi chlopcy robia nam minetki :) wiec dlaczego nie moglabym spelnic mojego faceta w tej kwesti,ile to razy widze w jego oczach uznanie jaka to ma dziewczyne i nie brzydzi sie jego spermy,czasem nawet pyta z zadowoleniem jak ci smakowalo,a smak jego nasienia kojarzy mi sie z gorzko-slotkim syropem albo nawet i piwkiem :P,najpierw czuje slotkosc potem troszke goryczki i nie widze w tym nic zlego.....kazdy ma swoje podejscie do pewnych rzeczy,jedni lubia jesc grejfruty drudzy ich nie nawidza i tak jest pewnie i z konczeniem w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilG
Malutka88 ma zdrowe podejście do życia!! Więcej takich kobiet, prawdziwych, a nie laluń co nie wiadomo jak dotknąć nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro34
Pana do tego nie mieszaj. Dał nam jako jedynemu gatunkowi możliwość czerpania przyjemności z popędu, to czerpiemy. A skąd wiesz ilu z nas jest małżonkami, a ilu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby pan wam przebaczył
Jak jesteś taka święta to ci powiem że ten pan w którego wierzysz, wszystkim przebacza, również księżom co molestują dzieci. A do Częstochowy to sama idź, ale na kolanach, to będzie dopiero poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okman
Oby Pan wam wybaczył......... Tej kobitce trzeba by zatkać penisem usta bo bredzi.Jakbym raz ją tak przeszlifował i dobrze by zassała to może i temat by chwyciła. Ja w ustach swojej żony kończę przynajmniej 10 razy w miesiącu ,nie wspominając o buźce czy piersiach i jakoś się kręci ogólnie ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pozytywny stosunek, jednak sperma mojego faceta jest okropna w smaku i kiedys zapytalam go czy robi mu roznice czy lykam czy nie a on powiedzial ze nie, no to doszlam do wniosku ze skoro jemu to obojetne a mnie nie smaukuje to po co mam się krzywic i czuc ten smak i teraz za kazdym razem on mowi mi wczesniej ze zaraz bedzie bum hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
mój meżuś uwielbia kiedy biorę mu do buzi a połyk sama mu zaproponowałam.Niby nie chciał ale podejrzanie szybko dał się przekonać ....widziałam zachwyt w jego oczach-to było cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okman
Brawo mężatko .Posłuchajcie Panie i bieżcie przykład. Długich lat udanego sexu życzę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy jak potem rodzicie im dzieci i jestescie rozciagniete pomarszczone nie z taka figura, rzucja was bo maja do was obrzydzenie.Dalej sie tak im poswiecajcie . Nawet kobieta ktora dba o siebie po ciazy juz nie jest taka sama kobieta,jej cialo chcac nie chcac sie zmienia i co wtedy maja was w dupie wasze polykanie bo wybieraja mladsza ladniesza nie warto sie tak ponizac i poswiecac.Moj zaproponowal ze pokochamy sie analnie ok zgodzilam sie bylo raz lepiej raz gorzej zaproponowalam ze zrobie mu do samo wsadzilam mu wibrator bolalo go i na wiecej sie nie zgodzil ..(ale co tam kobiete moze bolec tylko niech sobie wmowi ze jest ok rozluzni sie i to wystarczy)tak samo ze sperma zaproponowalam zeby polknal swaja nie chcal mimo ze mi ode mnie tego wymagał.Wiec nie pier...... mi tu ze jestesci im w pelni oddane bo po co . Róbcie tak dalej poswiecajcie sie dla dobra mezczyzny kapna was i tak szybciej bo wiedza ze was maja ze moga z wami robic co chca traktuja jak zabawke. Pogaon za kroliczkiem jest najfajniejsza a nie kobieta podana na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHIJHIUJHIUH
KJNIJNIJN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
sylvi_a jesteś żałosna i mieszasz pojęcia.dorośnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzko-słodka mgiełka
Ja za pierwszym razem uslyszalam tylko, ze nie musze tego polykac i nie zrobilam tego, ale tez ani nie plulam, anie nie poczulam obrzydzenia.. od tamtej pory nie mam nawet odruchu odrywania glowy kiedy jest koniec. Czasami kiedy nasienia jest nie duzo polykam calosc, czasami lykne tylko troche, caluje koniuszek i pozwalam reszcie splynac na ktorej z naszych cial :).. potem od razu przyciaga mnie do ust i caluje z wdziecznoscia. Sam tez uwielbia odwdzieczac sie mi w ten sam sposob... Kazdy rodzaj seksu jest piekny i nei wyobrazam sobie zeby jakikolwiek jego element był obrzydzajacy, kiedy jest sie ze soba blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby dlaczego jestem zalosna? Dorosła jestem mam 26 lat Uwielbiam eksperymentowac w seksie, ale bez przesady nie jestescie tego warci.I tak kobieta za bardzo sie poswieca, a potem nic z tego nie ma.W dzisiejszych czasach kobieta jest samowystarczalna ... nie musi sie tak poniza no chyba ze sama sobie na to pozwoli tylko nich pozniej nie placze ze nie ma szacunku. Natomiast mezczyzna no cóz ...bez z nas zginiecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherem wez przestan nie rozsmieszaj mnie. Kobieta wyzwolona, mająca swoje zdanie i godnośc to dla ciebie moher. To zazwyczaj zahukane mezatki spelniajace wszystkie zachcianki facetow ciagnie potem do koscola z zalem do Boga ze je facet w h...a zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel ma rację
Nie wszystkie się poświęcają! Wiesz ile czasu zajęło mi namawianie mojego męża żeby zakończył mi w ustach? Miałam taką straszną chęć spróbować, tak mnie sama myśl nakręcała, że o mało go nie zgwałciłam. No i pierwszy raz z połykiem był jak go nieco spiłam :D Już go wyleczyłam z tych oporów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
sylvi_a rozumiem przez to że jakiś /lub więcej mężczyzn Cię skrzywdziło i przez to masz wypaczone pojęcie seksu jako takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie udowodniono ze kobieta ma wytrysk jesli juz to orgazm po drugie bez stymulowania lechtaczki badz punktu g nie jest mozliwy orgazm jesli jakiejsc sie to udało bez stymulacji wyzej wymienionych miejsc to znaczy ze zyjesz w zwiazku z oszustką,która moze dostac orgazmu nawet od trzymania ja za reke (oczywiscie udawanego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
jesteś w błędzie kobieta może mieć orgazm bez stymulacji tych punktów które opisałaś.ale ty o tym przecież nie możesz wiedzieć. i nie każda oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provodyr otóz nie to ja rzucałam kiedy chciałam stad znam swoja wartosc. Ale nie mam nic przeciwko tym, ktore to robia z przyjemnosci. Tylko mam na mysli te ktore to robia bo chca zadowolic swojego faceta i tylko jego nie myslac o sobie i o nieprzyjemnosciach jakie za tym ida typu mdłosci, okropny smak spermy jak czytam topik w stylu nie smakuje mi sperma ,robi mi sie nie dobrze gdy polykam jak sie do tego zmusic zeby sprawic mu przyjemnosc to az mnie cos skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel ma rację
MYLISZ SIĘ! Właśnie coraz częściej mi się zdarza, że mam orgazm robiąc mężowi loda, będąc pomiędzy jego nogami gdy on tylko głaszcze mnie po głowie. Sama też nie dotykam łechtaczki. Słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no napewno na temat kobiecego orgazmu wypowie sie najlepiej mezczyzna oczywiscie.wW koncu zna to z wlasnego doswiadczenia. Mezczyzna tez ma przydatki lechtaczke i macice wiec wie jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel ma rację
ale ja jestem kobietą, co prawda już niemłodą (stara mężatka :) ) ale nadal kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
sylvi_a ja tez znam swoja wartość i jej minety ani tam jakieś dziwne rzeczy nie zrobię. i jak to brzmi? ale też wiem że ona czeka na to że dam jej tą przyjemność choć ja ją wcale nie czuję . jest to bardziej psychiczna niż fizyczna przyjemność i na tym to polega . dlatego też nigdy nie mówię nigdy. a bardzo mi na niej zależy więc co mam zrobić dać jej kopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
sylvi_a przypadki są znane nauce .niestety trzeba tylko poczytać. a wszystko to dzieje się w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel in spe naucz sie najpierw pisac albo nawet i mowic bo pewnie jak piszesz tak mowisz, a dopiero wypowiadaj sie na jakis konkretny temat. Gadasz jak wiesniak bez kitu zal czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast smietany i koperku proponuje dodac wlasnej spermy... w koncu to takie pyszne i zaoszczedzic mozna ok 2zł na smietanie Nie musze sie niczego uczyc znam swoje cialo bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×