Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Typowy SK

W sprawie zdrady

Polecane posty

Gość Typowy SK

Kobiety! Czy wy się nigdy niczego nie nauczycie? Mężczyźni od zawsze zdradzali i będą to robić. Dlaczego? Bo dymanie nowej partnerki to super sprawa. Daje przyjemność, adrenalinę no i łechce nasze samcze ego :classic_cool:. Czy wy na prawdę myślicie, że jak zołożycie czerwone majtki zamiast standardowych czarnych, to facet oszaleje na waszym punkcie? Torcik czekoladowy zawsze pozostanie torcikiem czekoladowym, niezależnie od tego czy go posolimy czy popieprzymy, zjemy łyżeczką czy widelcem, z talerza lub z podłogi. Wszelkie porady z magazynów dla idiotek (Twój Styl, Cosmo, Joy itd.), możecie sobie wyciąć i powiesić na uchwycie w WC. Tam znajdą dobre zastosowanie. Czy są faceci wierni? Są. Podobnie jak są osoby potrafiące szybko mnożyć w pamięci liczby 4-cyfrowe. Czy są sposoby na facetów z natury niewiernych. Czy można sprawić by nie lecieli na inne laski? Są. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwka,dziwka zostanie,niewazne damska czy męska.a ci ktorzy nie umieje trzymać malego w gaciach,niech zadowolą się jedzeniem solonego tortu palcem z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
tylko czasem kiedy nie mozna byc z takim kolesiem to i sex wystarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Kobiety do dziiwki bo dają za kasę, uczucia, bajeczki o wspólnej przyszłości itd. A mężczyźni? Dla czystej przyjemności, bez zobowiązań i oczekiwań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne tylko że faceci zdradzają bo mają z kim a tego jakoś w wypowiedziach oburzonych zdradą nie widzę a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Typowego Sk
Taka prawda 🖐️ Jestem tego w pelni swiadoma :o I dlatego zadnego faceta na stale :D Tylko baaardzo dobry kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
-----> 1219ania Dawanie za darmo jest najbardziej honorowe. Zawsze wyżej ceniłem nimfomanki zaliczające facetów tuzinami, niż obłudne niby-cnotki, które nie jednego kutonga w gębie miały ale oczywiście uważają się za wartościowe damy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałosne... może masz takie koleżanki które trzęsą łechtaczką na widok każdego palanta który wciska jej bajki!w dzisiejszych czasach nam wcale nie śpieszy się do obrączki,gromadki dzieci i czekania na męża z obiadem,bo po co nam kula u nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
-----> 1219ania Nimfomanki nie potrzebują bajek. Od tego są przeciętne kobiety. Wciskasz takiej kito-romantico i od razu popuszcza szpary. Potem się je kopie w tyłek (bo gardzi się naiwnymi) i szuka następnej. Jesteś za smarkata na malżeństwo. Nie zdajesz sobie sprawy jaka to fajna sprawa. A być może twoja rodzina jest dysfunkcyjna? Ojciec leń matka wół roboczy? Stąd takie bzdury piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
-----> 1219ania Gdzie tak napisałem? Masz jakieś zwidy? :D. Główka boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u ciebie
typowy SKurwielu to jak to wyglada? twoj ojciec matke tez zawsze zdradzal i robi to nadal? :-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałosny,jak nic sorki napisałeś "dziwki" ja użyłam łagodniejszego stwierdzenia,nie znasz mnie i nie wypowiadaj się,smarkata?????masz mój akt urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu odpowiedż od mojego faceta: nie rób z innych facetów palantów,i nie wypowiadaj sie w imieniu innych, że ty nim jesteś nie znaczy że kazdy jest płytkim gnojkiem,a mój brat prosi cie o nie pisanie takich głupot bo pozniej normalne laski spieprzają na drzewo i zostają tylko Lachony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
To możesz droga Aniu zrobić sobie gangbang z bratem i tym leszczykiem z chudymi rączkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam,masz mój akt urodzenia i jeszcze rodzinne foto??? adres to mojego psychoanalityka też już posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat kazał powiedzieć że możesz mu obciągnąc a Leszczyk pozdrawia bo dawno takiego głąga nie spotkał(macha chudą rączką ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u ciebie
nie nakrecaj sie tak gang bangiem, powiedz lepiej jak tam u twojej patologicznej rodzinki. niedaleko pada jablko od jabloni, wiec twoj ojciec, jesli jeszcze moze, rznie inne babska a mamuska to znosi? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
Masz brata pedała że chce obciągania? :D. No tak...jesteście patologiczni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowy ty masz cos nie tak z glowa:o \" Torcik czekoladowy zawsze pozostanie torcikiem czekoladowym, niezależnie od tego czy go posolimy czy popieprzymy\" ???????????????przeczytaj to jeszcze raz i wywnioskuj ze jestes poprostu uposledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
Typowy SK - dziwki bywają także męskie. Ty jesteś na to dowodem. Szmaciarz, złamas i palant, tyle o tobie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u ciebie
typowy SKurwielu, coz za wdzieczny nick, odezwij sie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
Dokładnie: męskie kurwiszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
Ewentualnie: kurwiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u ciebie___myślisz że to wina ojca/?może mamusia za mało go w dzieciństwie przytulala a tatuś z kolei za mocno? skądś ta niechęc musiała wyjśc może siostra pokazywała za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy SK
śmieszna Aniu, u mnie z rodziną wszystko w porządku, dlatego jestem zwolennikiem instytucji małżeństwa. U ciebie widać było patologicznie skoro masz taki wstręt do rodziny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
Ja myślę, że to raczej kwestia małego peniska i rosnącej miseczki A. Słowem męskich kompleksów i nieustannej potrzeby dowodzenia czegos komuś, ew. działalność autoagresywna: dawanie dupy każdej, co się nim zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
U kobiet to jest tzw wściek macicy, u niego wściek całych 5 cm. Tak czy tak: kompulsywne dupczenie się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldlldldld
Zrób przysługę nienarodzonym dzieciom i może jednak nie zakładaj tej rodziny, bo inaczej owe dzieci będą miały dziwkę za ojca, a to naprawdę trauma n całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×