Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość anulka5
Przepraszam, Ty wiesz za co.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D weekend za nami :) czas wrócić do rzeczywistości :( było bardzo milo pierwszego i drugiego maja leniuchowałam u znajomych w Suwałkach,wczoraj przesiedziałam z rodzinką na działce :D :D :D : pogoda trochę się popsuła co prawda nie pada ale wieje silny wiatr :( pozdrawiam Was wszystkie miłego dnia życzę :D Anulko ja tez będę trzymać kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki Jestem już po zabiegu-wcale mnie nie bolało,ale pewnie dlatego,że kosztowało to mnie 500zł.Pan chirurg był tak miłt,że myślałam,że jestem w Leśnej Górze w serialu Na dobre i złe.znieczulenie jeszcze działa,także nic nie czuję,a czuję sie tak jak bym wypiła parę piw.Jutro mam wolne nie idę do pracy to wpadnę do Was tu na chwilkę.Buziaki. P.s Sips ,dziękuje za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka bardzo się ciesze że wszystko poszło sprawnie i najważniejsze bezboleśnie :D mam nadzieje że jak przestanie działać znieczulenie to nadal będzie ok odpoczywaj :D pozdrawiam 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, bardzo sie ciesze, że masz to juz za sobą. Ja ostatnio mam problemy ze znalezieniem czasu na kompa, ale dzis pada, więc na działke nie jade. Poleniuchuje troche i nadrobie czytanie książki. A od jutra powinnam zmienic pseudonim na M34, ale nie zrobie tego niech bedzie jak jest. Kolejny rok za mną. Zbyt szybko to sie dzieje. Ale metryka swoje, a samopoczucie swoje, tu mam nadal 20 lat. Mam nadzieje, że wy tez sie młodo czujecie. No cóż lece robic obiad, bo w tym wieku, to zabiera to juz wiecej czasu, ruchy już nie te, ech starość!!!:):):):):):):):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez dziś pada ale deszcz potrzebny wiec nie narzekam :) M33 jeszcze 33 życzenia złoże Ci jutro tylko błagam nie mów nic o starości:O zostań przy swojej 20 skoro tak się czujesz to niech tak będzie a o starości pogadamy ...... za ładnych parę lat ;) Anulka 🖐️ pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Masz rację M33 czas tak leci szybko,co widac po naszych dzieciach jakie to pannice i młodzi mężczyzni.Jeszcze tak nie dawno my miałyśmy naście lat,a tu juz stare dupy jesteśmy.Mimo wszystko życzę ci wszystkiego naj naj lepszego!!!!.Bądz zawsze usmiechnięta i wolna od zmartwien. Sips dziekuje za pozdrowienia.Dzisiaj czuję się już lepiej,ale wczoraj byłam taka do niczego.Wprawdzie mnie nie bolało,ale miałam jakię dziwne kołatania i kręciło mi się w głowie.Dzisiaj byłam na zmianie opatrunku i pan doktor powiedział,że to normalne po takim zabiegu.Dzisiaj też miałam wolne,ale juz jutro muszę iść do pracy,ale to i nawet dobrze,bo w domu już mi sie nudziło. Dziewczynki przyznam Wam się do czegoś-bardzo spodobał mi się ten pan doktor!.Tak na mnie dziś patrzył i te jego ruchy przy zmianie opatrunku były takie delikatne,że momentami łapałam się na tym,ze chciałabym,aby w inny sposób mnie tak dotykał!-chyba wiecie co mam na myśli?-chyba mi odbiło!!!!!!!.Pozdrawiam Was serdecznie i idę dalej marzyć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D M34 :D życzę Ci aby dobre dni w żółwim tempie mijały, a te złe szybko odchodziły w niepamięć. Abyś zawsze uśmiechnięta i radosna, pełna życzliwości dla wszystkich - nigdy się nie zmieniała. I by Twoje serduszko otrzymało kiedyś zapłatę za swoją dobroć. I żebyś w przyszłości, będąc już starą babcią, siedząc w bujanym fotelu i patrząc na swoje wnuki, mogła spojrzeć w przeszłość i stwierdzić, że niczego nie żałujesz....WSZYSTKIEGO DOBREGO I STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!! Anulko spokojnie z tymi marzeniami :D ale tak poważnie czasami człowiek łapie się na takich spostrzeżeniach to chyba nic złego.... jest rzeczą naturalną ze delikatny dotyk i miłe spojrzenie sprawia nam ogromną radość :D i trudno się przed tym bronic ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼 zmykam do pracy :D sezon komunijny trwa wiec trzeba korzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips, to bardzo piękne co napisałaś, oby sie sprawdziło, dziekuje bardzo. Urodzinki spedziłam na pracy w ogródku, będe dopiero świętować w niedziele. Wiecie co, my kobiety po trzydziestce chyba bardzej potrzebujemy tej czułości i dotyku, a nasi faceci często nas zaniedbują. Wtedy nasze namietne oczeta spogladaja na innych fajnych facetów. To pewnie nic złego, do momentu zatracenia się na nowo, a to juz jest złe. Więc pozostańmy na marzeniach i fantazjach. A czasem, gdy przed snem pomyślimy o takim przystojniaczku, to sny mogą nam sprawic wiele przyjemności. I takich pięknych snów Wam i sobie życze, papasiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Mam w domu szpital!.Córcia złapała chyba grypę żołądkową,a jutro jadą do zoo do Gdańska.Tak mi jej szkoda,bo tak cieszyła się na ten wyjazd!.Moja kochana bidulka. Jutro jadę na ściągnięcie szwów,do mojego pana doktora.Już się dzisiaj nie mogę doczekać spotkania z nim-wiem znowu coś sobie wkręcam,ale jest mi z tym dobrze.Troszkę podtrzymałyście mnie na duchu,ze można sobie pofantazjować,bo myślałam,że na starość swiruje. M34-a Ty znowu jak ta matka polka zamiast dzis iśc do jakiegoś spa,to harowałas w ogródku-Ty moja dzielna kobietko!.Jeszcze raz duży buziak odemnie dla Ciebie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Anulko tak mi przykro z powodu córci życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 oczywiście trzymam kciuki aby dziś pan doktor był równie miły i delikatny ;) M33 bardzo ładnie napisałaś o tych marzeniach i fantazjach nic dodać nic ując 🌼 pozdrawiam i zmykam do pracy 🖐️ miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko powodzenia w podbojach :):) Dziś pięknie na dworze, ale ja postanowiłam przedpołódnie poświecić sprzątaniu w domu. Troche się zaniedbałam, przez działkę, ale już nadrobiłam, i nawet korytarz umyłam za babcie, bo ona ostatnio troche niedomaga. Jeden plus wiecej w niebiosach :) Oczywiście zaraz ja synuś przyjdzie ze szkoły to pojedziemy na działke. A weekend czeka mnie zwariowany, sobota na zakupach, bo chcemy kupić nowy grill i reszte potrzebna na imprezke. Oby w niedziele pogoda dopisała. No to miłego dnia i spadam wieszać pranie bo sie wyprało, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pewnie spędzacie miły weekend, a mnie dziś łeb pęka, mam nadzieje, że nie na zmiane pogody. I niestety znów zaczyna się moja alergia, mam uczulenie na trawy, i w tym okresie pieką mnie oczy i psikam. Lepiej dla mnie jak pada deszcz, ale nie chce żeby padał. Miłej niedzieli wszystkim życze 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Od piątku męczymy się z córcią z grypą żoładkową.Chyba jutro pójdę z nią do lekaarza,bo w środę ma jechac na zieloną szkołę.Nigdzie nie wyjeżdzałyśmy na weekend,bo moja córcia nie rozstaje się z toaleta.Tak ją czyści. Ja co drugi dzien jeżdzę na zmianę opatrunku do mojego pana doktora.Jak zawsze jest miło,ale pomału mi przechodzi zauroczenie. U mnie pogoda straszna, zimno i pada deszcz!.A jak u Was?.Gdzie to zapowiadane ciepło na weekend?. M33 jak udal się grill na działce? Mimo mojego podłego nastroju życzę Wam miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D niestety weekend miałam bardzo pracowity sezon komunijny wiec ja mam pełne ręce pracy ... M33 współczuje moja mam jest alergiczka i o tej porze chodzi z czerwonymi oczkami i kapiącym nosem... Anulko jak tam córka lepiej ? oj ta jelitówka nie jednemu dziecku pokrzyżowała plany wyjazdowe :( trzymajcie sie dziewczyny zdrowo miłego dzionka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten rok szkolny już sie skończy, bo ja dostane na łeb!!!!!!!!!!!!! Mój synus ma wszystko w głębokim poważaniu, już nauka jest mu bardzo daleka a tu jak na złość sprawdzian za sprawdzianem. Prawde mówiąc odpuścili by im już, oceny mają byc wystawione do 2 czerwca, wiec powinni tych słabszych wyciagać. U nas chłodno sie zrobiło, ale to ci zimni ogrodnicy, a potem powinno byc lepiej. Trzymajcie sie i miłej środy życze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ M33 masz racje ja tez wyglądam tych wakacji chyba bardziej niż moje dziewczyny :O ja nie wiem jak to jest przychodzi koniec roku to same sprawdziany,kartkówki,testy ja rozumiem że trzeba odpytywać tych uczniów,którzy są zagrożeni albo chcą sobie podciągnąć oceny to zrozumiałe... Anulko odezwij się do nas jak sie czujesz? jak córka przeszło jej to świństwo ? mam nadzieje że tak i udało jej sie pojechać na zielona szkołę pozdrawiam Was kobietki trzymajcie sie ciepło bo zimna Zośka przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE JESTEM Z WROCŁAWIA.......POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ija sadząc po nicku jesteśmy rówieśniczkami pozdrawiam i zapraszam do wspólnego klikania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIPS WITAM JA JESTEM Z WROCŁAWIA MIŁO MI POZNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej....trzej ogrodnicy dają o sobie znać. Wprawdzie słońce świeciło cały dzień, ale jakiś arktyczny wiatr powiewał. Byłam oczywiście na działce, i zmieniałam strój jak kameleon kolory, raz było mi zimno, a raz gorąco. Jutro też jade, bo robota tam jest zawsze, a i spokój pomaga sie odprężyć. Gdy jestem tak sama w tej naturze i ciszy to zawsze łatwiej można upożądkować myśli. Nie pisałam tego na forum, ale męczy mnie problem. Wczoraj byłam u ginekologa, i wykrył mi mały mięśniak. Jak on twierdzi to nic strasznego i w takiej wielkości jeszcze nie trzeba nic robić. Oczywiście po przyjściu do domu poszukałam w internecie, i troche się przeraziłam tymi wszystkimi informacjami. Sama już nie wiem co mam myśleć, na szczęście ide do niego znów we wtorek, to się więcej dopytam. Z drugiej strony, kazał mi zażywać kwas foliowy, wiec to znaczy, że ciąża u mnie jest jeszcze możliwa. Mam mentlik w głowie. Żałuje, że sie wiecej nie dowiedziałam, ale zaskoczył mnie tą diagnozą. A może wy wiecie coś na temat mięśniaków?? Nawet mężowi o tym nie mówiłam. Przynajmniej teraz juz wiem skąd taki obfity okres miałam i te plamienia na długo przed. Dobra, bo znowu się uwywnętrzniłam, całuski, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MARTW SIĘ MIĘSNIAKI CZESTO SIE POJAWUAJĄ I GINĄ .......KOLEŻANKA MIAŁA I JUZ JEST OK SAM ZGINL./A TA DZIAŁKA FAJNA SPRAWA JA NIE BO NIE POTRAFIE GRZEBAC W ZIEMI BUZKA DOBREJ NOCKI GŁOWA DO GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M33 nie smuć się i nie zamartwiaj mięśniaki to bardzo częsta rzecz u kobiet to nic poważnego nie wyczytuj tych wszystkich wiadomości z internetu bo tylko się niepotrzebnie dołujesz jak tylko pójdziesz we wtorek na kolejna wizytę to porostu zapytaj swojego lekarza o wszystko co Cie interesuje na pewno uspokoi Cie taka rozmowa ... Ija Kujawy z tej strony się kłaniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za te miłe uspokajajace słowa. Nie denerwuje się tym zbytnio, ale niestety odczówam ból po tej lewej stronie, i to mnie troche martwi, a właściwie poprostu przeszkadza. Macie racje, że wtorkowa wizyta będzie owocniejsza, bo zadam kilka pytań. Moja mama też mnie wyzywała, że wierze, w to co w internecie piszą, więc nie bede już w to wierzyć . Życze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D M 33 musisz być dobrej myśli pozytywne nastawienie to połowa sukcesu wiec nosek do góry :D Twoja mam ma racje nie należny wieżyc we wszystko co piszą każdy przypadek jest inny wiec po co nakręcać się nie potrzebnie 😘 Ija no może i trochę daleko te moje Kujawy ale za to jakie piękne :D Anulko wszystko w porządku ? pomachaj chociaż do nas :D Deletko a Ty gdzie się podziewasz wracaj tu zaraz do nas :D pozdrawiam i miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! U nas w kamienicy od trzech dni trwa remont korytarza. Masakra jak sie do domu brud wnosi. Ale to jeszcze nic, przed chwilą przyszli wymieniać rury od kibelka i kanalizacji, więc jestem odcieta od wody i kibelka. Mam nadzieje, że szybko im to pójdzie, bo co jak sie zachce...:) Rano oczywiście działeczka, i dalsza część malowania płotu, ale juz widze koniec , zostały mi tylko dwa przęsła. To okropna robota, żmudna i nudna, nikomu nie życze. Następny raz wynajme jakiegoś przystojniaka do pomocy :):):) Pogoda słoneczna, ale chłodna, jutro zimna Zośka i może potem będzie lepiej. Dziś na kolacje zrobiłam jajecznice ze szczypiorkiem i rzodkiewkami z mojej działeczki, była pyyyyyyyszna. Nigdy nie lubiłam rzodkiewek, ale moje są rewelacyjne. Papa!!! Aha jeszcze jedno, mam prośbe, piszcie do mnie po imieniu, Goska jestem. Ten mój nik nie jest zły, ale znamy sie juz tak długo, że wole tak, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiu bardzo mi miło jestem Mirka :D zaraz zaraz to Ty masz juz rzodkieweczki takie duże !!!!! no no to tylko pozazdrościć widać ze super ogrodniczka z Ciebie :D Mam nadzieje że malowanie płotu masz już za sobą bo to faktycznie nuda no chyba ze robi się to w bardzo miłym towarzystwie :) dziewczyny pomachajcie chociaż do nas bo smutno tu bez Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×