Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Witam :) Gosiu mały kucyk to bardzo oryginalny prezent,powiem szczerze że tez mi się taki marzy moja rodzinka to miłośnicy koni :) cała nasza 4 uwielbia jazdę konną niestety do najbliższej stadniny mamy bardzo daleko wiec na jazdę możemy sobie pozwolić bardzo rzadko :( Trzymam bardzo mocno kciuki za pomyślne wyniki cytologii będzie dobrze :) Adla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyników niw było, mam sie zgłosić za tydzień we wtorek. Pogoda nie chce sie poprawić, ciągle zimno, pada i wieje. A jak u was??? Całuski dla wszystkich, choć jest nas tu już naprawde mało:( 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no szkoda ze nie ma tych wyników,była byś spokojniejsza mając je a tak będziesz się niepokoić przez tydzień ale pamiętaj będzie dobrze :D pogoda okropna strasznie wieje,pada deszcz ale co jakiś czas wychodzi na chwilkę słoneczko,mam nadzieje że od poniedziałku będzie już ładnie bo moje dziewczyny jada na zielona szkołę Gosiu masz racje zostałyśmy tu chyba same :( szkoda im nas więcej tym weselej ale cóż można poradzić,każdy dziś zabiegany,zapracowany wiec trudno się dziwić Anulko 🖐️ Deletko 🖐️ pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
:D :D :D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie leje!!!!! Rano jeszcze wyjrzało słońce, ale teraz już od dwóch godzin pada. Co sie stało z ciepełkiem?? Mam nadzieje Mireczko, że twoje przewidywania się sprawdzą i od poniedziałku wyjrzy słońce. Zaniedbuje działke przez to. Dziś boli mnie głowa i chętnie bym nie wychodziła spod koca. A tu jeszce tyle zadań domowych zadaja w tej szkole. Czy u was też tak męczą te dzieci?? Oceny już wystawione, a mój syn jutro jeszcze ma test z polskiego. Przecież to jakiś żart. Nas już po wystawieniu ocen nie męczyli, tylko chodziło się z nauczycielem na wycieczki, spacery itp. Nasze dzieci mają o wiele gorzej. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeszcze nie leje ale nie wiele brakuje :( Gosiu jeśli chodzi o lekcje to przyznaje Ci racje moje panny tez zasypane lekcjami,oczywiście dziś pisały test z polskiego i z matematyki choć oceny już maja wystawione na poniedziałek maja do nauczenia wiersz choć pani wie ze prawie cała klasa jedzie na zielona szkołę,nawet z religii maja zadane lekcje :( no ale już niedługo wakacje wiec odpoczniemy trochę :) kurcze ta pogoda bardzo źle na mnie wpływa chodzę rozdrażniona nie zadowolona ,boli mnie głowa i coś drapie w gardle oj żebym tylko się nie rozchorowała :( Gosiu życzę Ci dożo zdrówka bo pewnie Ciebie tez coś dopada Deletko może jeszcze do tej łapki dołączysz parę słówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jeszcze takiego byka zrobiłam bardzo przepraszam miało być oczywiście dużo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Już jestem, miałam zabiegane dwa tygodnie.Piszecie,że w szkołach Waszych dzieci jeszcze je maglują,natomiast u mojej córci odwrotnie-totalny luz.Nawet juz nic im do domu nie zadają.Nie wiem czy Wam pisałam,ale moja znowu będzie miała czerwony pasek na świadectwie-boże w kogo ona się wdała?!.Za takie wyniki w nauce jedzie pierwszy raz w życiu na kolonię.Nawet byłyśmy w biurze podróży i wpłaciłyśmy zaliczkę.Cieszy sie na ten wyjazd. U mnie pogoda do d....Zimno i coróż pada,a ja na przekór pogodzie pomyłam dzisiaj okna!.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Sips-masz rację ta pogoda wykancza nas psychicznie.Ja też chodzę jak bomba zegarowa,szukam zaczepki,ale sie hamuje,bo doszłoby do rękoczynów w domu.Jeszce do tego mam te dni....totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Anulka no nareszcie jesteś :D gratuluje córce takiego wspaniałego świadectwa a mamie wytrwałości w pomaganiu jej i mobilizowaniu do nauki :D 🌼 wiem jaka musisz być z niej dumna bo moje tez będą miały czerwony pasek na świadectwie :D,oczywiście w nagrodę zapisałam je na tygodniowy pobyt w Zachełmiu koło Karpacza takie miały życzenie a ze miałam możliwość spełnienia go niech maja trochę radości i relaksu po całym roku nauki :) Gosiu mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze,trzymaj się cieplutko i nie daj się chandrze :) raport pogodowy jest następujący...zimno,strasznie wieje a ja przez to jak słusznie zauważyłaś Anulko chodzę jak bomba i mam wrażenie że zaraz wybuchnę zwłaszcza ze tez mam te okropne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki Pogoda okropna,kropi deszcz i wieje jak cholera.Sama nie wiem czy iśc na działkę czy sobie podarowac?!.Weekend mam wolny,to sobie chociaż odeśpię tydzień.W niedziele jade na komunie do synka kuzynki i nie wiem ile dać w kopertę?.Może Wy mi podpowiecie ile się teraz daje?.Załuję,że nic chłopcu nie kupiłam,bo myślę,że ona wyda te pieniądze na coś innego,a tak chłopiec maiłby pamiątkę. Sips-piszesz,że swoje dziewczynki wysyłasz na kolonię ,powiedz mi nie masz obaw?.Ja już główkuję,czy dobrze zrobiłam zapisując ja na ta kolonie,boję się,że ktoś może ją skrzywdzic,bo ona jest jeszcze taka dziecinna w odróżnieniu od swoich rówieśniczek!.Tyle teraz słyszy się o tych zboczonych opiekunach i tych okropnych dzieciakach co cię pokroją za głupi telefon. Czekam na odzew.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko pytasz czy nie mam obaw,oczywiście że mam chyba jak każda mama,ale moje dziewczynki często wyjeżdżają,przez co stały się bardzo samodzielne,kiedy były 2 i 3 klasie chodziły na pól kolonie co prawda nie nocowały po za domem ale nie było ich w domu cały dzień,jeździły z opiekunami na basen,do kina na rożne wycieczki,przyznaje Ci jednak racje dzieciaki są bardzo różne i zdarzają się rożne nie przyjemne sytuacje jednak moje dziewczynki jakoś sobie z tym radzą choć nie zawsze jest to łatwe,myślę że fakt iż są zawsze razem dodaje im odwagi i pewności siebie :) zawsze maja w sobie na wzajem wsparcie,jeśli chodzi o opiekunów jestem spokojna znam ich dobrze myślę że mogę im zaufać, mimo wszystko każdy ich wyjazd przyprawia mnie o dodatkowy stres i pewnie ile razy by nie znikały z domu zawsze będę się o nie martwic ... Anulko jeśli chodzi o komunie to słyszałam jak rozmawiali goście na imprezie na której obsługiwałam i powiem Ci ze najczęściej pojawiała się suma 300- 400 zł. oczywiście nie mowie tu o chrzestnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziś i u nas wreszcie obyło się bez deszczu. Posiedziałam, a włściwie porobiłam na działce. A teraz już po kolacji i czas na relaks. Też mam nadzieje, że ta pogoda utrzyma się już dłużej. Co do tych prezentów komunijnych, to kwoty które wymieniacie, to straszna przesada. U nas tak jak słysze goście wkładają od 100 do 200 a chrzestni najwyżej 500. To okropne co sie wyprawia na te komunie. Nie wszystkich stac na podarowanie tyle kasy, ale zaporzyczaja się żeby jakos wypaść. Wszyscy zapominają o tym co jest naprawde ważne w ty dniu. Ja ciesze się, że moja rodzina jest normalna, i my od małego uczymy nasze dzieci, aby cieszyły sie czekoladą, bo najważniejsza jest pamięć i obecność danej osoby na uroczystości. Moja bratowa naprzykład ma zasade, że nawet chrzśniaków nie wyróżnia, i wszystkim daje po równo. Zawsze są to prezenty czy kasa nie więcej niż 20 zł. Oczywiście mówie tu o urodzinach imieninach czy gwiazdce. Bardzo mi sie to podoba, bo uczy dzieci pokory. Ja sama czasem też niestety przesadzam, bo uwielbiam dawać prezenty. Nigdy nie ide gdzieś gdzie są dzieci nie mając choćby lizaka. I tak niestety nauczyłam, mój półtoraroczny chrześniak choc nie mówi zawsze wskazuje na torebkę, bo wie że tam coś dla niego jest. To nie jest dobre, niestety. Troche sie rozpisałam, ale temat mnie zainspirował. Pozdrawiam i życze słoneczka na cały tydzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny muszę Wam się przyznać że siedzę już 2 dzień w domu zupełnie sama i strasznie tęsknie za swoimi pociechami,dziewczynki na zielonej szkole ,dzwonią wiem że są bardzo zadowolone,pogodę tez maja nie najgorszą a ja no cóż bardzo za nimi tęsknie :( w domu tak cicho,pusto,nie ma dla kogo gotować :( nie cierpię samotności,nigdy nie lubiłam sama zostawać w domu i chyba tak mi zostało do dziś .... wracając do tematu prezentów,powiem Wam tak mam wrażenie że jest z tym trochę tak,jak w przysłowiu zastaw się a postaw się,mam wrażenie że ludzie prześcigają kto da więcej itd. a to co najważniejsze umyka gdzieś w tym wszystkim :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* (^^,) …. .•* PIĘKNEGO .•*¯¯*•. ….(DNIA .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*ŻYCZĘ.•* Póki radość jest w nas, póki wciąż śpiewa ptak - Warto żyć, warto śnić, warto być... Póki śmiech tłumi łzy, póki wciąż mamy sny - Warto śmiać się, cieszyć się, warto żyć ! $$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_'.__.',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**'____________**'$$ ¸.•´ .•´¨¨))`•.¸.•´«¸¸.•*``°» ((¸¸.•´ .•´ °.¸¸»° ´¨¨))°.¸¸»°Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczko, wiesz, że ja uwielbiam zostawać sama w domu, i zazdroszcze ci. Jednakże ja ten weekend spędzam z mężem. Mama zabiera jutro mojego syna do rodziny w lubelskie, a my wymykamy sie pocichu nad morze. To będzie pierwszy wyjazd tylko we dwoje od 12 lat. Mam nadzieje, że nasze relacje poprawia się nieco i może uda sie szczerze porozmawiać. Już sie nie moge doczekać. Pogoda pewnie nie będzie zbyt ładna, ale i tak będzie super (mam nadzieje). Mam troche wyrzuty sumienia, że syn o niczym nie wie, i że nie jedzie z nami, ale tłumacze sobie, że nam sie tez coś nalerzy, nie ruszaliśmy sie bez niego przez tyle lat. Także odmeldowuje sie do poniedziałku, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adla
Cześć babeczki! u mnie pogoda nadal durna, jak i u Was. No i najgorsze jest to, że lekarz rozpoznal u mnie półpaśca. W domu wszystko dezynfekuję, synek ma zapalenie gardła, nic nie je, boje się, że może się zarazić i będzie miał wiatrówkę:( musze się zebrać do kupy. M33-marzę o takim wyjeździe, może w lipcu na nasza 7 rocznice ślubu sie uda na choćby 3 dni gdzieś sobie umknąć, mnie i mojemu męzowi bardzo by to dobrze zrobiło, ciągle sie mijamy, a w CENTRUM JEST zawsze synek Sips (Mireczka?)-zielone szkoły to dla dzieci najwieksza frajda i pierwsza taka przygoda. pewnie bardzo tęsknisz, ale im troszkę szybciej mija czas:):) anulka, deletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka1234
cześć 29.10 tego roku skończę 30 lat mam dwóch synów 7-latka i 1.5rocznego.Nie czuję się wogóle staro i w nosie mam zmarszczki nie wypatruje ich mam jeszcze czas bo co to jest 30lat dopiero się teraz życie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..((((_,»*¯*«ஐ»*¯*«,_)))) ((_,»*¯**¯*«,_))ﯔ((_,»*¯**¯*«,_)) -------------WITAM SERDECZNIE-------- ((_,»*¯**¯*«,_))ﯔ((_,»*¯**¯*«,_)) .........((((_,»*¯*«ஐ»*¯*«,_)))) Dobrze jest mieć znajomych i zwracać się często do nich czy słońce świeci czy pada pozdrowić zawsze wypada pozdrowić o zdrowie zapytać wiersz napisać przeczytać szanujmy się więc Przyjaciele przyjaźni nigdy zbyt wiele ((♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥* ˜˜”*°•.˜”*°•.•°*”˜.•*”˜˜ ___*♥*_______*♥* _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥*_____*♥* ____ *♥* *♥*_SERDECZNIE__*♥* _*♥*POZDRAWIAM*♥* ___*♥*___*____*♥* _____*♥*___*♥* _______*♥*♥ Gosiu nie miej żadnych wyrzutów sumienia Wam tez coś od życia się należny,mam nadzieje ze wypad był udany :) Adlo tak mi przykro życzę dużo zdrówka Tobie i synkowi :) Kropko tak trzymaj :) Anulko :) 🖐️ Deletko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam wszystkich, życząc miłego dnia. Sipsiku-sama ukladasz wierszyki? fajne:) Co sie dzieje u Was w miastach w długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adlo niestety nie mam takich zdolności poetyckich :( ale uwielbiam czytać a jak znajdę coś ciekawego to lubię czasami coś zacytować :) co się dzieje w miastach ???? no cóż nie bardzo wiem bo moja mieścina jest mała,smutno tu w takie długie weekendy,nic się nie dzieje :( a szkoda bo ja chętnie bym gdzieś wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś mi narobiła apetytu na te sałatkę :) jeśli chodzi o pogodę to u nas nie leje ale za to strasznie wieje przyznaje że mam dość już takiej pogody ja rozumie że modliliśmy się o deszcz ale bez przesady nie aż tyle przydało by się dla odmiany trochę słoneczka bo z tą moją opalenizną to jest nieciekawie mam sporo do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie poza domem;) a ja sie wzięlam za kulinaria-salatki mam juz dwie, teraz wyproszone spagetti dla męza, no i eksperymentuje ze szparagami-first time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Na początku życzę Wam miłego tygodnia!.W weekend siedziałam na działce,chodz grzmiało i padało.Zimota była niesamowita,dopiero dzis zrobiło sie cieplej.Trochę za dużo tego wolnego człowiek nie wiedział co ma ze sobą robic.Także sie cieszę,że jutro już do pracy.Mój mąż pracował mimo długiego weekendu,ale taka jest rola kierowcy w prywatnej firmie.Zdążyłam pokłócic sie z teściowa,bo za dużo znowu sie wpieprza w moje życie.Powiedzcie do czego one są potrzebne?!.Mężowi też sie dostało,bo trzyma jej strone!.Stara baba jaga !!!!!!..Powiedzcie czy też tak macie jak ją widzicie do byście ją udusiły? Powiedzcie dziewczynki czy kupujecie używane książki swoim dzieciom do następnej klasy czy nowe?.Bo ja tak sie zastanawiam czy kupic takie czy takie,zawsze to pare złotych oszczędności,a połowa klasy mojej córci odkupuje od znajomych?.Powiedziałam jej,że jak sprzeda swoje,to kasa dla niej będzie miała na kolonię dodatkowe grosze.Czekam na Wasze wpisy.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynk! Widzę,że nie chce Wam sie pisać to tylko sie przywitam i życzę miłego wieczoru!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×