Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Witam :D M 33 udanego wypoczynku zyczę,baw sie dobrze i przywieź fantastyczne wspomnienia :D Anulko nie martw się tym że nic nie dostalaś w walentynki ja nadal czekam na prezencik,poczekamy sobie razem :D Deletko co u Ciebie :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
no ja sobie w pracy nic nie robię tzn udaję że robię.Teraz w ferie biblioteka nieczynna a ja musze przychodzić więc sobie siedzę samiusielka.Jednak widze pozytywne strony mojego "pracowania"-moja niezaradna córka zrobiła się strasznie samodzielna.Sama siedzi w domu,sama dzwoni do dziadka aby po nią przyjechał,chodzi w rózne miejsca gdzie wczesniej nie bylo mowy aby poszła,Jestem pod wrazeniem.A Wy dziewczynki co robicie???????????????????/A i u mnie snieg po kolana a mojej córce buty padły na amen.Teraz więc muszę kupić nowe a tu jakoś dziwnie remonty w sklepach i nie mam gdzie kupić.Miasto ponad 50tys mieszkańców a butów dla dziecka kupić nie można.Poza tym wkurzyłam sie dziś straszliwie.Jakiś czas temu miałam wizytę lekarską w sprawie córki.Mąż wziął wolne ,idziemy a pani w rejestracji powiedziała że pani doktor nie ma .Dziś dzwonie żeby się znowu zapisać a okazało się że pani doktor czekała na nas w gabinecie.No nie.......Mąż się wkurzył.Dniówkę stracił bo wiął wtedy wolne a teraz musi znowu wolne brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Chociaż wróciliśmy już w piątek nie miałam czasu usiąść do kompa. Mówie Wam, cudowne ferie mieliśmy, wyjazd jeden z najlepszych. Dom piękny, a pokój taki przestronny i jasny, widoki z okna przepiękne i ta cisza. Do Kudowy zdroju mieliśmy jakieś 8 km, więc tam się żywiliśmy. Obiady smaczne jak w domu i o dziwo tanie. Straciliśmy o wiele mniej kasy niż na innych wakacjach, a nie odmawialiśmy sobie niczego na co mieliśmy ochote. Niestety nie mogliśmy wejść na wszystkie szlaki górskie, więc już wiemy, gdzie pojedziemy na wakacje letnie. Zwiedziliśmy za to Kaplice czaszek w Czeremnej, Szczeliniec Wielki, Bazylike w Wambierzycach, Ruchomą Szopke, Twierdze w Kłodzku i podziemną trase turystyczną, oraz kopalnie w Nowej Rudzie. Śniegu było po pas, i dzieciaki miały frajde zjeżdżając na sankach i kopiąc tunele. Poprostu było cudownie. Dawno tak nie wypoczęłam, choć schodząc ze Szczelińca mało nie złamałam nogi, bolała mnie kilka dni. Do domu wracaliśmy przez Czechy i Karpacz, ponieważ odwiedzaliśmy tam znajomych. Tyle śniegu to jeszcze nie widziałam. Ludzie idący po chodnikach prawie nie widzieli ulicy, bo takie chałdy są zgarnięte. Szkoda, że nie moge Wam zdjęć pokazać. Polecam tamte rejony na wakacje, naprawde fajnie i niedrogo. Ależ się rozpisałam, ale jestem taka zadowolona jak nigdy. To były wyjątkowe ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M33 bardzo się ciesze że jestes zadowolona z wyjazdu :D no z tego co piszesz to naprwdę musialo byc odjazdowo tyle zwiedziliscie aż milo poczytac🌼 pozdrawiam i dobrej nocy zycze pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Ja chciałam tylko zameldować że jutro mam urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Deletko to dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i jeszcze to 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko jeszcze to :D __________$...☼..MIŁEGO _________ $$...☼..RADOSNEGO _________$$$...☼..DNIA _________$$$$..♪♪ _$_$$$___$$$...♪♪...Dzień _____$$$__$$$...♪♪...piękny ______$$$$_$$$...♪♪....i _______$$$$$_$$...♪♪...pogodny $$$$$__$$$$$$$...♪♪.....Słońce _$$$$$___$$$$$$...♪♪...świeci __$$$$$$$$$$$$...♪♪....na ____$$$$$$$$$$$...♪♪..niebie _______$$$$$$$$$...♪ $$$$$$$$$$$$$$_$...♪ __$$$$$$$$$$$$_$$______$.. ___$$$$$$$$$$$$_$$_____$$ __$$$__$$$__$$$__$$____$$$ ________$$$$$$____$$___$$$ ______$$$$$$$_____$$__ $$$ ___$$$$$_$$$______$$_$$$$ $_$$$$$$$$$___$___$$$$$$$ __$$$$$_____$$___$$$$$$$ _$$$$_____$$$____$$$$$$ $$$______$$$$$__$$$$$$ $$______$$$$$$_$$$$$$ $_______$$$$$$$$$$$$_$___$ _______$$$$$$$$$$____$$__$$ ____$___$$$$$$$$_____ $$$_$$ ___$$____$$$$$$____ $$$_$$ _$$$$____$$$$______$$$$_$$$ $$$$$$____$$$_____$$$$_$$$_$ $$$$$$____$$$___ $$$_$$$$_$$ $$$$$$$___$$___$$$$$_$$_$$ $$$$$$____$$___$$$$$$_$$$$ _$$$$$$__ $$___$$_$$$$_$ __$$$$$$__$$__$$$$$$$_$$_$$ __$$$$ $$$_$$_$$$_$$__$$$_$ ___$$$$$$$_$$__$$_$$$$$$$_$$ ____$$$$$$__$$__$$$$$_$$$__$ _____$$$$$__$$_____$$$$__$$ ______$$$$__$$_______$$$__$ ______$$$__$$____$___$$$_$ _______$$__$$_____$$__$$ _______$$_$$_____$$$__$♪♪ _______$$ $$___$$$$$...♪♪ _______$$ $$_$$$$$$...♪♪.....A _______$$ $_$$$$$...♪♪.....ja _______$$$$$$$...♪♪.....wraz _______$$$$$...♪♪.....z _______$$$...♪♪....tym _______$$...♪♪....słoneczkiem ______$$...♪♪....Ślę ______$$...♪♪....uśmiechy ♪♪♪♪♪♪♪♪.............DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko, Zycze Ci uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń, i sił, aby udzwignąć nowe obowiązki, ale przedewszystkim zdrówka 🌼 🌼 🌼 A ja dziś wysyłam syna na wieś, i zostajemy sami w domku na te oststki, więc będzie się działo, chata wolna!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka dla wszystkich, papa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
strasznie dziewczynki dziękuję.Buziaczki za to dla Was 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko to jeszcze nie wszystko,musisz jeszcze zdmuchnąc świeczki 😘 …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 lat*~~*~*~*~*} …{ *~*~ * 100lat**********~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ (`♥•.¸ (`♥•.¸♥¸.•♥´) ¸.•♥´) `•.¸(♥)W DNIU URODZIN(♥)¸.•´ (¸.•♥(¸.•♥´¨¨¨¨`♥•.¸)♥•.¸)(`♥•.¸ (`♥•.¸♥¸.•♥´) ¸.•♥´) `•.¸(♥)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO(♥)¸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ależ się nadmuchałam.TYLE świeczek.......to nie takie proste zdmuchnąć na jednym wdechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki-chciałam powiedziec,że czytam Was codziennie,ale brak mi narazie czasu na pogaduchy. Deletko-wszystkiego naj,naj lepszego!!!!!!!!!.Napisz nam ile wiosenek Ci stuknęło?. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
😭 Anulko 37 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Deletko tak glosno płaczesz że przybyłam sprawdzic co sie stalo,otrzyj łezki jestes tylko roczek starsza o de mnie 🌼 Anulko zwolnij troszkę widze ze jestes strasznie zapracowana 🌼 M33 czemu jestes taka milczaca? opowiadaj jak tam te ostatki hihihi działo sie !!!!!!!!! pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo się, ale niestety szybko minęło. Dziś już jestem u rodziców na wsi, i właśnie siedze przy kompie taty. Strasznie dziwnie mi się tu pisze. Wszyscy oglądają mecz, a mnie sie nudzi. Chyba poczytam jakąś książke. Pozdrawiam, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, jak się nie wezmiemy do roboty, to topik spadnie z widoku. Co porabiacie, że tak tu cicho??? Ja powoli wracam do rzeczywistości. Ferie się kończą, a były naprawde udane. Niestety szybko zleciały. Teraz będzie trzeba czekać na świeta Wielkanocne. Dziś byłam juz na działce. Stęskniłam sie za praca na niej. Obcięłam sama winogrona i strasznie sie ucieszyłam, bo przebiśniegi ślicznie zakwitły. Oby pogoda dopisała, to szybko zrobi sie zielono. I pomyśleć, że jeszcze rok temu nienawidziłam roboty w ziemi, jak to człowiek się zmienia. Miłego poniedziałku, i odezwijcie się prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Masz rację M33,ze niedługo ten topik zniknie z kafeterii,bo tak rzadko tu ktoś zagląda.U mnie nic nowego,praca ,dom i tak na około. Szukam dobrego dietetyka dla mojej córki,bo już mnie przeraża jej otyłośc.Jak ja zazdroszczę innym mamom,których dzieci nie chcą jeśc,bo moja córcia je za dwoje.Napiscie jakie obecnie macie problemy ze swoimi pociechami.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Anulko Ty sie zamartwiasz otyłością corki a ja już nie wiem co robic żeby moje dziewczynki nabrały troche ciałka :( maja 160 cm wzrostu i ważą 32kg. normalnie suchary!!! ja już nie wiem co mam im dawac do jedzenia,ortopeda caly czas powtarza mi ze dziewczynki za szybko rosną i dlatego są chude nasza pani pediatra tez mnie uspakaja mowiąc że mama chuda to jakie maja byc dzieci ale ja i tak jestem niespokojna :( M33 ja tez bylam dziś na dzialce uwielbiam te wszystkie prace w ziemi to poprostu jest dla mnie sama przyjemnosc :) Dwletko a co u Ciebie? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko przepraszam za literówkę w Twoim niku sorki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, że wreszcie ktoś się odezwał. Anulko trafiłaś w samo sedno. Właśnie z moim synem rozpoczęliśmy zrzucanie ciałka. Jednakże sama wymyślam diete. Jemy ciemne pieczywo z ziarnami, płatki, ryż ciemny i drób pieczony bez tłuszczu, no i warzywa na parze, oraz owoce, jak przychodzi ochota na słodkie. Zaczęliśmy tez biegac wieczorami. Mam nadzieje, że wytrwamy w tym postanowieniu. Ja troche oszukuje gdy jestem sama, niestety bez czekolady nie moge żyć, ale raczej nie potrzebuje chudnąć, robie to tylko dla syna. Nawet mój mąż powiedział, że jeżeli schudne, to spakuje mne, bo nie bedzie się o kości ocierał. :):) Niestety synus musi zrzucic pare kilo. Teraz wszystko zależy od jego samozaparcia, narazie jest pełen energii, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Co tam u Was słychać?-znowu cisza na forum?!.Ja dzisiaj już po pracy,a zaraz biorę się za małe sprzątanko.Znalazłam dobrego dietetyka,ale wizytę mamy dopiero 10.04.Na razie córka trwa w swoim postanowieniu i nic po 18.00 nie je,a i widzę że słodyczy też nie podjad.Napicie co u Was słychać .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tak pięknie świeci słońce, że zaraz energia większa. Może to już wiosna?? U mnie po staremu, tylko mąż szuka nowego samochodu, więc jest jakby nieobecny. Ciągle siedzi w necie i szpera po gazetach. Dziś pewnie znowu zrobi nam maraton po komisach. Ale dzis nie mam nic przeciwko, bo pogoda sprzyja. Cieplutko pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D u nas tez wiosennie,okna pootwierane dom sie wietrzy jak należy az miło :D do tego ten śpiew ptakow naprawde dzis jest slicznie ale troche sie boje ze to jeszcze nie wiosna ..... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki Sips-jak ja Ci zazdroszczę tego domu!.Ja niestety mieszkam w bloku i już się tu duszę.Na około tylko bloki,żadnej zieleni.Może kiedyś będzie mnie stać na kupno...... Macie rację wiosna puka już do drzwi,ale jeszcze zima nam pokaże swe pazurki. Dzisiejszy dzien to totalna załamka-kłótna z szefową(może to wiosna tak deprymująca na nią działa,że sie czepia).Córka mi pyskuje.....już nie mam siły....Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anulko posiadanie własnego domku ma swoje wady i zalety ja czasami chciala bym pomieszkac w bloku,nie martwic sie ze trzeba kupic opal,napalic w piecu,trzeba pamietac o zaplaceniu podatku i takie tam,ale jak sobie tak wiosnom wyjde do ogrodu albo poprostu na taras to wiem że nigdy bym sie nie zamienila na mieszkanie w bloku,mysle że nie ma tam zadnej prywatności ... a jesli chodzi o Twoj pechowy dzien to chyba wszyscy tak maja na przedwiośniu to brak magnezu w organiźmie człowiek jest rozdrażniony niezadowolony a wtedy łatwo o konflikty :( M 33 napisz jak tam wycieczka po komisach udana ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, z tym wiosennym rozdrażnieniem to macie racje, dziś mi wszystko z rąk leci. Upiekłam już serniczek, bo dziś mój mąż ma urodzinki. Wprawdzie zobacze go dopiero wieczorem, ale ciacho jest. Niestety zostałam odsunięta od sprawy samochodu z czego sie nawet ciesze. Mąż zabiera do komisów z soba kolege, i dobrze. Wczoraj nic nie kupili, ale dziś mają na oku jedną perełke, być może zrobi sobie prezent na urodziny. A pogoda dziś do d... , choc nie jest zimno, to siąpi deszcz, i dlatego cieplutko pozdrawiam 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Jak mija dzionek?.Ja spałam do 10.00,a teraz ogarniam chałupę.Moja córcia pojechała sama na basen,ale to jej pierwszy raz gdy jedzie bez dorosłego.Wzięła 2 koleżanki,ale ja i tak się martwię o nią chodż niebawem będzie miała 12 lat.Powiedzcie czy też tak macie?1Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anulko ja tez tak mam jesli chodzi o moje corki,zawsze sie o nie zamartwiam a one powtarzają mi \"mamo nie jestesmy juz takie malutkie odpuśc sobie trochę\",latwo powiedziec ale gorzej z realizacją :) najgorzej wlaśnie jest gdy gdzieś ida lub jadą same lub z kolezankami pierwszy raz,myślałam że to z czasem mija ale chyba ta nutka niepokoju jest zawsze obecna :) i tak juz zostanie ... u nas dzis piekna wiosenna pogoda,wiec moje panny poszły na rolki a ja siedze sama w domku i krzątam się,przesadzm kwiatki,sprzątam i tak czas mi mija,na wieczor kupilam sobie film mam nadzieje że bedzie mi sie podobal :D pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna szaruga za oknem, pada prawie cały dzień. Zazdroszcze wam słońca. U mnie istny sajgon. Wczoraj mąż kupił samochód, i myślałam, że będzie w nim spał. Dziś wstał już o 7.30, co do niego nie podobne, i oczywiście do auta. Zachowuje sie jakby to był pierwszy samochód w jego życiu, a to już piąty jaki mamy. Oczywiscie mnie tez zabrał na przejażdżke, ale dla mnie nie ma wielkiej różnicy. Ja sie poprostu na tym nie znam. Ciesze się, że on jest zadowolony, bo poświęcił na te poszukiwania dużo czasu, a on jest pedantem jeśli chodzi o samochody. Kazał na miejscu wszystko sobie sprawdzić, zbadac różnymi przyżądami. Więc narazie tylko samochód jest w tematach naszych rozmów. Jutro jedziemy do rodziców, bo oni nic nie wiedzą, będzie niespodzianka. I choc jutro Dzień Kobiet nie licze na kwiatka, bo podobnie jak walentynki mój chłop nie uznaje tych świąt. Zawsze mówi, że to komunistyczny wymysł. No cóż, on teraz ma nowy obiekt westchnień - samochód. Ja jednak wam wszystkim życze miłego Dnia Kobiet 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×