Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toja34

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA PRZEZ MATKĘ DZIECKA

Polecane posty

Gość gość
nie trzeba było zdradzać. Biedne dziecko dostało w przezencie rodziców łajdaków-zdradzaczy... co ono Wam zrobiło ?? Najgorsze to jak dzieci mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi71
Czy ty człowieku jesteś jakiś psychiczny!!! Ty niby jesteś taki święty nic nie wiesz o tych kobietach i ich życiu a tak je obrazasz!!! Kur...i nazywasz kobiety które nie będąc już z mężem ułożyli sobie życie na nowo a ich jeszcze mężowie lub byłi mężowie ktorzy tez ulozyli sobei zycie to niby sa chodzace ideały?!jesli ciebie zona zdradzila i ma dziecko z innym to już twój problem ale tu te kobiety ewidentnie nie żyją już z mezami od dłuższego czasu i jest to trwały rozpada małżeństwa zastanów się co piszesz następnym razem człowieku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwony
Żona zdradza męża i oczekuje aprobaty lub zrozumienia. To chore . Ona nie stworzy nowej rodziny , następną upodli ,oszuka. Dlaczego takich bab nie pali się już na stosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobna sytuację i korzystałam z prawniczki z tej kancelarii www.adwokat-aks.pl wszystko mam już teraz na papierze i uregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie do kogoś kto był już w takiej sytuacji. Otóż chciałbym sprawdzić czy dziecko którego jestem ojcem (na papierku) jest faktycznie moim biologicznym dzieckiem. Wiem że muszę zrobić badania genetyczne DNA. Proszę o informację o jakimś dobrym i profesjonalnym laboratorium. Ile trwają takie badania na ojcostwo? Chodzi mi konkretnie o czas oczekiwania na wyniki. Dobrze by było jak by ktoś polecił laboratorium genetyczne znajdujące się na terenie Krakowa bo chciałbym podejść tam osobiście. Ewentualnie w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Areczek. Ty to chyba lubisz jak ktoś wszystko robi za ciebie - żone ci rochają za ciebie - dzieci ci robią za ciebie - pogooglują za ciebie.... a potem sie dziwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem badania w laboratorium genetycznym DNAi znajduje się na terenie Krk więc jest ok. Tutaj masz link do strony http://www.badanieojcostwa.pl/kontakt.html Z tego co pamiętam czas oczekiwania na wynik badania to 10 dni roboczych ale ja miałem po 5. Wiadomo zależy na jaki okres trafisz czy mają dużo zleceń. Ja powiedziałem że mi bardzo zależy na tym żeby dostać wyniki badań na ojcostwo możliwie jak najszybciej. Pani która przyjmowała próbki była bardzo miła i powiedziała że się postarają szybko zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wyniki markus? Naspamowałeś matce dziecka, czy sąsiad naspamował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę po linku to Nasze badanie też odbyło się w Centrum Informacji Genetycznych na Bałtyckiej. Ja miałam wyniki badań na potwierdzenie ojcostwa już drugiego dnia bo sytuacja tego wymagała dlatego Panie w lab poszły mi na rękę… i nie musiałam nic dopłacić za ekspres. Także ja mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz szukać laboratorium w miejscu zamieszkania. Dzisiaj takie instytucje działają na terenie całej Polski nie zależnie od miejsca, w którym fizycznie się znajduje. Ja mieszkam w UK i chciałem zrobić badania na ojcostwo. U Nas kosztuje to straszne pieniądze poszukałem sobie w PL. Bez problemu wysłali mi zestaw do pobrania materiału genetycznego. Kasa o wiele niższa chociaż i w PL są różnice w cenie. Wrzucam link do strony gdzie ja zamawiałem http://www.badanieojcostwa.pl/testy-na-ojcostwo-produkty-0.html Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi09
U mnie bylo dosc podobnie i byla sprawa o zaprzeczenie ojcostwa. No ale zbyt duzo wam nie powiem bo mi pomagala pani adwokat Joanna z Legaleo z Gliwic, wiec ja w zasadzie niewiele tam robilam, ona nawet kontaktowala sie z moim bylym mezem i domniemanym ojcem. Ale chyba sprawa musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy za kazdym razem tak dlugo czeka sie na sprawe dostalam termin z gopsu 3 mce na dostarczenie papierow z sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka00000

Witam mam problem czy można w jakiś sposób pogonić sąd by sprawa zaczęła się szybciej ??? Moja sprawa wygląda następująco 6 listopada 2018 założyłam sprawę o zaprzeczenie ojcostwa podałam świadka byłego męża i obecnego partnera mamy już za tydzień marzec a nic się nie dzieje sprawa stoi żadnych pism nie dostaje nic zupełnie nic ;(( chce już mieć to za sobą bo chce ochrzcić mała i planujemy ślub kościelny a tu nic nie idzie dobrze ;((( pomocy !!!! Ba wynajęłam panią prawnik która bierze 1500 zł a napisała jedno pismo i nic dalej się nie dzieje ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka00000
Dnia 22.04.2008 o 21:21, wisienka76 napisał:

dlaczego przy rejestrowaniu córki w urzedzie nie podałaś danych ojca? Dlaczego on nie był z toba i nie uznał dziecka? Uwazam ze wystarczy jego podpis w urzedzie by nie było sprawy,ale moze się mylę

Nie ma takiego prawa ! Dlatego tego nie zrobiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"wynajęłam panią prawnik która bierze 1500 zł a napisała jedno pismo i nic dalej się nie dzieje ;((("

Every bitch must pay!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Every bitch must pay!!" - i to min 1500 za jedno pismo :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×