Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Alter gościnnie
Hehe Jaruś, jak ja byłem młody i głupi, to tez tam jakoś obcowałem z kobietami i też wychodziłem na tym jak Zabłocki na mydle. Teraz jestem nico starszy i mniej głupi, ale jakoś te kobiety przejść mi nie mogą, a wręcz przeciwnie, dopiero teraz od paru lat potrafię z nimi nawiązywać jakieś bliższe relacje. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że seks to tylko jedna z rzeczy, które mnie do nich ciągnie. Wcale nie najważniejsza. Taki ze mnie niereformowalny gość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Nieprawda po stokroć nieprawda :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Mylisz się, dziś jesteś gupi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Chciałbym uprawiać seks z płynącą w tle muzyką z płyty "Above" Mad Season. Zajebisty album, zawsze mnie bierze coś, jak tego słucham. Eh, jestem jebnięty troszkę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Eh, co to znaczy łatwa? Kobieta nie ma prawa do seksu? Jak facet się seksi to jest OK, jest męski. Kobieta jest łatwa. Podwójne standardy? Ja uważam, że obie płcie mają równe prawa w tym względzie. Nie ma nic złego w seksie, dopóki nie krzywdzi się przy tym innych ludzi. Zdradę na przykład zawsze będę potępiał. Zresztą nie ma sensu tu dyskutować, po co wygłaszać takie opinie jak ta wyżej? Z oczywistych powodów jest to dużym nietaktem, bo tak naprawdę my się tu wcale nie znamy. Są wyjątki, które mają jakieś kontakty poza forumowe i mogą co nieco o sobie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie są wyjątki tak jak napisałeś :P Po za tym Tamari zaraz wścieka się na takie coś a przecież my faceci lubimy ją denerwować i wzajemnie się wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Po prostu nie lubię tego określenia - łatwa, bo jest według mnie niesprawiedliwe i stawiające kobietę w złym świetle, bez powodu zresztą jak dla mnie. Ja nie lubię Tamari denerwować, po co miałbym to robić? Choć bawi mnie, jak dopierdala facetom :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Widać faceci na to zasługują :). Łatwo dostępna - to brzmi jeszcze gorzej :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Następny przylazł :o, jutro Wam się łapnie co nieco :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo dostępna - to bardzo przyzwoite określenie nie całkiem przyzwoitej kobiety. Zresztą przyzwoitość jak i wiele rzeczy to pojęcie względne. W różnych kręgach np. moherowych beretów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Otóż to, to pojęcie względne. A mohery mnie walą. Dla mnie Tamari jest kobietą świadomą swej seksualności i mającą takie potrzeby. Jak każdy zdrowy człowiek. Że je zaspokaja, to znaczy, że ma warunki i powodzenie. Też bym tak chciał, niestety mnie ktoś pokarał wyglądem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Nie robię z siebie pantofla Jareczku. Ogólnie uważam, że faceci to ... Bardziej cenię kobiety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
A masz jakiś w tym interes, że piszesz tutaj to co piszesz? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat rzeka, ale fajnie się gada na te tematy. Kobiety też gadają o facetach - wymieniają się doświadczeniami itp. a my już nie koniecznie i dzięki temu czasami mają przewagę nad nieświadomymi niczego facetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Nawet na pewno masz. Idę, pajacujcie dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w
szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×