Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

:-O o kurwa wypilam 3/4 piwa zloty sam udajesz swietego, jak smiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu wypadłam z tematu, nie wiem o co wam wszystkim chodzi idem sem żegnam ozięble 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:P ale piwo na mnie dziala blyskawicznie:D juz cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Cześć zryci ludzie :o. Co za burdel :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jarek, nie oceniaj innych przez pryzmat własnej osoby to że ty coś robisz/gdzieś bywasz/piszesz to nie znaczy, że każdy robi jak ty " no własnie on ma z tym proble, dlatego na każdego mówi "stolejarzu" itp bo sobie nie może poradzić i pogodzić się ze swoja seksualną niesprawnością... czemu poprzedni temat został skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo go troszke znam lepiej niz Ty fladra za to ze uznalas ze nieszczere JAREK kurwa uspokoj sue niue klocic mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac papa:) Magda nie przejmuj sie i po herbacie idz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stary, mówię Ci, ciągnie jak odkurzacz" lol jarek jestes nawet jak na siebie wyjątkowo obleśny. tym razem chwalisz się seksem oralnym ze swoim ojcem...\\ ale pomyśl z drugiej strony przynajmniej nie jesteś już prawiczkiem dzięki ojcu i mamie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tania podróbo jarka, jestes jeszcze bardziej zalosny niz oryginal. i rownie nudny i monotematyczny 😴 nie piszcie z nim kurwa jasna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi podziekowac :classic_cool: czyli masz cos na sumieniu skoro regularnie odwiedzac dzial redakcji korku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde marna z ciebie podróba :( prawdziwy jarek_84 juz dawno by mnie wyzwal od tuczników i pasztetów :classic_cool: zegnam cie oziemble :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Duszno , powietrze jak z pieca. Człowiek lepi się z potu. Chciałabym mieć basen, siedzieć w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :o mi zablokowali chyba dostęp do forum :o złoty zgłosił jak widzę :o w sumie przegapiłam, bo nad morzem byłam :D ps. biedrona jarek to nie fake 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×