Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Alter gościnnie
"owszem - trapi mnie jak można dożyć 30tki bez bzyknięcia chociażby klubowej suki' A mnie trapi inna rzecz. Jak to jest cofać sie w rozwoju w tak młodym wieku? Rozumiem późną starość, ale już?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a że się tak zapytam...
gdzie jest prawdziwy Jarek_84? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Mój ty inteligenciku słodki, buraczany - zawsze Jej będę bronił, nic mi nie musi obiecywać. Ale tak po prawdzie, to Jej nie trzeba bronić, bo doskonale Cię sama gnoi jak wszyscy widzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter coz za wysyp celnych ripost ma jareczek 😴 wez mu kopa sprzeedaj bo kundel za bardzo ujada, zaraz sie udusi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"cóż, cofnięcie się w rozwoju to problem bo boli... ale nie osiągnięcie pełnego rozwoju boli chyba jeszcze bardziej, co cnotko?" Nie boli głąbie, bo to naturalna kolej rzeczy. U każdego dochodzi w końcu do pełnego rozwoju i później sie cofamy aż do śmierci. Tylko niektórzy później to osiągają (mnie to nie przeszkadza w sobie), ale zbyt wczesne cofanie się to prawdziwy problem jest :o. „wez mu kopa sprzeedaj bo kundel za bardzo ujada, zaraz sie udusi” Wiesz Tamciu, żal mi tego kundelka. Takie co dużo szczekają to zawsze mają przejebane w życiu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"Tak, Tamcia doskonale broni się sama - gustuje głównie w wulgaryzmach i tekstach o mózgu" Wiadomo, że ta :D. Nie to co Ty, zdarta płyta "lachociąg i klubowa suka". Wow, twoje riposty są taaaakie yntelygentne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
* , że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"dobrze, że ma prawiczka na usłucha, który zawsze jej przytaknie bo alterek zawsze przytakuje tamci, a Tamcia lubi, gdy piesek przytakuje, toooo takie słodkie" Wolę przytakiwać stojąc przed kimś, niż ujadać zza ogrodzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak byl upal to sie dalo u mnie w domu wytrzymac a teraz jest goraco dopiero:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
""błąd wątły chłopcze - jesteś za cieńki na ujadanie przy kimś " No tak, dzięki, że mi wyjaśniłeś sprawę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"powinieneś być wdzięczny cherlaku, w realu mógłbyś dowiedzieć się za późno" Wiesz gdzie mi latają takie teksty palancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Taaa, z całą pewnością, buahahahaha :D. , muszę się wyspać, bo kolejka do pośredniaka długa i trza wcześnie rano wstawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełko
pszyszłam popszytulać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełko
miesnie mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełko
glowa boli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełko
Zostan, ploszę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę bo burza idzie, a wtedy się najlepiej spi ;) oo już jakie fajne błyskoty :D paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy to w końcu kiedy te urodziny? Wczoraj, czy dziś? Bo Robak mi zamotał, że teraz juz nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×