Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

przerzuć prezent na inną stronę, bo tutaj głupi kafeterianie zamiast odświeżać, będą pisać, że stopka ci się spsuła :( ja swoje miałam 3 czerwca, więc ogólnie już dupa :D ale za rok możecie mi się odwdzięczyć wszyscy za moją dobroć i przywiązanie do dziary :classic_cool: :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak jestes?:) fajny znak zodiaku chociaz nie wierze ogolnie w te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie znak zodiaku jest straszny :D a i okazało się, że facet bliźniak też :D doszłam do wniosku, że nie warto umawiać się z lustrem ;) jestem 100% bliźniakiem niestety 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem koziorozcem i moja przyjaciolka tez tez:) i sie swietnuie dogadujemy a znam jednego faceta blizniaka masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co 3 marca ? :D naprawdę. facet bliźniak- tragedia :D ps. prezent dziaua jak należy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapisz sobie lepiej 3 czerwca :P i dorzuć 11 grudnia a kartke bym wysłała ale nie mam adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Bliźniaki to straszne zjeby są :o. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rożnie, to fakt :P ale jeszcze tyle znaków zodiaku zostało, że nie ma póki co żałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda obrazilas wlasnie mojego siostrzenca:) ale masz racje, jest okropnym bachorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 marca ? :D ładnie żeś s(i)e machnął :P ja poczekam do 3 czerwca 2010 na kartkę :classic_cool: :D ps. widzę tesco :P 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do robali to az dziwne ze jeszcze komarow u mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajna zaba dzisiaj moj kot przyniosl mysz do domu, zabil ja i polozyl sobie w progu pokoju:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Tamarka bedziemy się imieninować 3 listopada ;) Jarek dzięki za adresa:P to co kartkę Ci wyślę na 23.07.2010? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jaruś. Zgrywasz się, albo skleroza starcza Cię dopadła. Przecież kiedyś wprosiłeś mi się do znajomych na nk :P tesco ja Ci wyślę ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popierdółka a kawał skurwysyna :classic_cool: kurewsko szczeka. serio :o nie polecam nikomu sznaucerów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz moj pies jest idealny cichy, pocieszny, posluszny, zajebiscie lagodny i kochany:) uwielbiam go i fajnie mruczy jak misiek-zabawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak rano wstaje to miauczy jak kot :D i taki uroczo potargany wstaje :) oczywiście kiedy zarośnie, bo chodzi do fryzjera :o ps. duże sznaucery sa okropne :o fuj, fuj,fuj :o :D ja chciałam wilczarza irlandzkiego, bo kiedyś widziałam fajnego chłopaka z tym psem, ale mi się tata nie zgodził :( szkoda 😭 http://republika.pl/blog_wa_4567336/6838913/tr/wilczarz_irlandzki.jpg ps. szkoda, że te psy krótko żyją :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×