Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość hogan knows best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brooke knows best
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pozwolenie no to przytulam :) A co się stało, że aż Cię przytulać trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś marudny dziś jesteś :O niech ktoś zasłoni mi rolety, bo księżyc wali mi po oczach, a nie chce mi się samej wstać! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie kłóćcie się , kupcie sobie większe łóżko, bę dzie więcej miejsca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tran najlepiej spać osobno :), nikt ci nie chrapie do ucha , nie zabiera kołdry. Nie kręci się na jeden i drugi bok. Fajnie jest mieć wolne łóżko , swoją poduszkę , możesz swobodnie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śpię czasami na brzuchu, ręcę wkładam pod poduszkę, okno mam otwarte, żeby nie było zaduchu, rano słyszę ptaki , wstaję , idę do szuflady wyciągam bieliznę i do łazienki. Kąpię się w wannie , póżniej myję zęby, ubieram się , czeszę włosy, schodzę do kuchni zrobić śniadanie, zmywam naczynia, wyprowadzam psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że ja nie mam takich fajnych sąsiadów :O hmm, czyżby nasz Jarosław gdzieś wybył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też mi się wydaje, że są polskie znaki z kom ale ja prosta blondynka jestem, to w sumie nie zwracajcie na mnie uwagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O co można jeszcze poprosić Jarka?: Czy potrafi być grzeczny i miły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×