Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość siabada siabada
ty i ja mydełko FA FA FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie Dominika nie zamierzam tolerowac jego zaczepek nie odzywa sie do mnie a pozniej wali jakies teksty o obciaganiu:-O albo niech pisze normalnie albo wcale bo ja sie go nie czepiam mam dosyc wylewania frustracji na moja osobe:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) monotematyczny sie robisz Jareczku taaaak, wiem ze Ci brakuje moze jednak zdobadz sie na to i odwiedz wiedenski burdel, ulzysz sobie i mi chyba tez przy okazji spadam, nie bede babrac sie z Jarem w jego szambie pa Domi i zloty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze musiales swoja rodzina wioske opuscic zeby godnie zyc:) zjebanego dnia zycze palancie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadasiabada
mmuzyka z filmu Kobieta i mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty zbanowany
Jarek przepros Tamari,mocno przesadziłeś ,wiem ze Tamari do porzadnych nie nalezy ale twoje teksty są z rynsztoka zafajdany palancie. Jarek to palant :D niedomyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś Ty nie odpoczywaj od dziary, bo aktualnie to ja odpoczywam, więc ustaw sie w kolejce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PN i Translate jaka szkoda ze
nie stajecie po niczyjej stronie, jak zawsze ten pizdolot zaczal obrazac Tamari a wy jak zawsze uuu iiii yyyy pojebane jestescie przyzwalac na takie traktowanie kolezanki, wstyd mi za to ze jestem dziewczyna jak was czytam, fuj. Nie przyszlo wam do glowy ze Tamari tu wchodzi zeby z wami pogadac? A nie z ta kluska emigracji? Nie? To szkoda. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz widzę, jakieś czary się działy :O ech pomarańcza jak Ty niczego nie rozumiesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie napisałam tego posta to ostatnie wypowiedzi jakie widziałam były z 8.08 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co się porobiło z tym topem, czuję się jak w niemym kinie... :D a raczej ślepym, bo nic nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Jarek napisali nowy skrypt i chyba lipa nie da się nic zrobić używałem serwera proxy i nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie tym bardziej sie
dziwie ze macie z Tamari kontakt poza kafe i nadal wlazicie w dupe temu idiocie:Oale kolezaki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie tym bardziej sie
*kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że mody w
końcu znalazły na was sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pozno niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziary sa modne, i jest wszystko super pieknie. Powiedzmy ze jakas laska zrobila sobie na plecach i pupie. Teraz za nia sie ogladaja, wyglada suepr... no ale co dalej.... jak sie znudzi?? przeciez jak bedzie miala 70 lat to nie bedzie z dziara chyba...? nie uwazacie ze niestety jest to na cale zycie??? jaki sens tego? co w tym jest takiego rpzyciagajacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Który klawisz wciska się jak chcesz coś narysować na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×