Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

śmiem bo mogiem u mnie znowu przez noc napadał śnieg, który kurwa za dnia stopniał i jest zajebista ciapa, nawet pobiegać nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pociąg wpadł w poślizg albo się zakopał - w Polsce wszystko możliwe :O zastanawia mnie, czemu tutaj pociągi jeżdżą punktualnie choćby na drogach był paraliż totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje zacytować Kult i zaśpiewać "polska, mieszkam w polsce, mieszkam w polsce, mieszkam tu tu tu".... tralalalala :classic_cool: Sylwia się obraziła za gupią i wszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem sam z kotem a mleka w ogóle nie mam bo nie mam bo nie piję :classic_cool: PS: ogryz osierścił mi fajne spodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kurwa zasypało :O Zaspy po dupę, pług za pługiem jeździ, a śnieg syyyypie :O Ciekawe jak ja jutro sie do pracy przekopie :O Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co za pieniacz? nie oglądałaś "Upadku"? a śmieszne są napisy dodane do tego filmiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byś się wkurwiła gdyby spierdolili edycję na PC gry, na którą długo czekałaś :D a wszystko przez te jebane konsole, które nie potrafią nawet uciągnąć Crysis'a :D Domi, 1000zł = ~250€ a to trochę mało za przechodzone cierpienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na to wyjebane bo nie gram raczej w zadne gry 🖐️ pije druga kawe pod rzad to do mnie zupelnie niepodobne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można nie grać w żadne gry? co ty porabiasz w wolnych chwilach, gdy nie pracujesz, nie biegasz, nie bzykasz się albo nie jesz, czyli w twoim przypadku przez cały czas? :D podnieca cie kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pracuje, jem i czasami sie bzykam, za to nie biegam, wiec nie wiem kurwa jak mogles to polaczyc w jedna calosc:-O nie podnieca mnie kawa, ale lubie jej zapach poza grami sa inne rzeczy\ wole juz dobry film obejrzec i dzisiaj mam taki zamiar zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykasz się czasami? z kim? jestem zazdrosny 😠 filmy mnie nudzą, nie potrafię wysiedzieć bezczynnie na jakimś bzdecie, dlatego najczęściej odpalam coś na dużym monitorze a na laptopie odpalam grę i raz oglądam film a raz gram :classic_cool: Domi, niemożność biegania i schylania się to wystarczające cierpienie, poza tym cały czas coś cie kopie od środka, tego bym nie zniósł 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja filmy lubie w kinie lub na kompie jak sama ogladam i koniecznie z napisami w oryginale, bez jebanego lektora a w tv nie znosze z kim? ostatnio z donaldem tuskiem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale to sa sprawy intymne:-o troche szacunku do premiera idioto 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam szanować idiotę? zawsze uważałem, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć... on sobie nie zasłużył :) z Polityków szanuję tylko Korwina i Kaczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O przeciez korwin to maksymalny meski szowinista a kaczor to kombinator i kretacz ale tusk to tez dupa wszyscy sie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męski szowinista? jesteś jakąś porąbaną feministką? szczuki się naoglądałaś? :O Korwin ujął mnie swą inteligencją i pierdoleniem wszechobecnych trendów i poprawności politycznej :) Domi - ale wielkość brzucha mnie przeraża, wolę swój kaloryfer hłehłehłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek ty tepy cwelu nie jestem feministka ale to co ten burak gadal czasami o kobietach to rece opadaja ide weekend czas zaczac :D pa Domi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×