Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość jarku watły fiutku
czemu już nie rozmawiasz z tamari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż tu opowiadać:P zapakowałam do samochodu wszystkie moje graty (wygladaliśmy jak konwój humanitarny, a gratów było tak dużo że zrobiliśmy 2 takie rundki), wpierdoliliśmy graty na 2 piętro (znaczy narzeczÓny wnosił:P), zaciął się zamek w drzwiach więc przez chwilę było śmiesznie (:D), po bliskim spotkaniu ręki mojego chłopa z drzwiami wnieśliśmy graty (znaczy większość On:P), później umył mi okna, a ja poszłam po zakupy:D następnie przez 5 godzin szorowałam kuchnię i łazienkę (żeby nie było że nic nie robiłam) i aktualnie wszystko mnie boli. poprzedni lokator to jakiś jebany brudas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma, mój pierwszy dzień w nowym mieszkaniu wyglądał prawie identycznie :D wszyscy poprzedni lokatorzy to brudasy :O :P P.S. Od dziś kocham ibuprom zatoki - nic mnie nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Widzę, że pytacie dlaczego mnie nie ma, oglądałam telewizję, film był o dziewczynie , która chciała zostać stewardesą[ Gwyneth Paltrow].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Rok temu robiłam remont w swoim pokoju, nowe tapety czuć było klejem przez tydzień, za szafą było dużo kurzu, leciały takie koty, było odkurzanie, mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Pamiętam jak miałam colę mocno zamrożoną, o której na śmierć zapomniałam, otwieram butelkę, a napój chlust na ścianę, ślad został na ścianie do dzisiaj. Miałam kiedyś komiczną historię na dworcu, czułam ,że coś mnie uwiera w nodze, grzebię w bucie i wyciągam parę rajstop, moje koleżanki w ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo faktu iż zostałam bezpiątkoprawogórnozębną łachudrą marzę o tym, żeby mi ktoś przypierdolił w szczenę. albo zabił od razu. i żeby z roboty mnie wyrzucili. ale w sumie jak umrę,to już nie będę pracować nie? ciekawe ile osób przyjdzie na mój pogrzeb? i czy mama będzie po mnie płakać... co za pojebane życie. zostało mi 9 dni roboty. już mniej niż więcej a ja nie mam ochoty na życie. chyba sobie pójdę zapalić marlboraska za 8,10 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy po 17 dniach, ludzie mi mówią, że zawsze jestem skwaszona. no ale kurwa z czego mam się cieszyć misie, no z czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Cezary Pazura dobry był w filmie Show, superkomedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze co może być to robić coś czego się nie lubi i robić to jeszcze z popierdolonymi ludźmi :O przerabiałam to przez krótki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
W firmie zawsze jest rywalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za życie kurwa ? :o cezary był cienki jak siki pająka w show. nie lubię go w ogóle. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie, bo jak ci stanie, to sobie jeszcze łoko wykójesz :D mnie nie trzeba pocieszać, ja sobie poradzę ;) pa misie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×