Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

postanowiłam napisać autobiografię :P (jeśli nie wypali, może przynajmniej przyczynię się do przedłużenia żywota dziary :classic_cool:) rozmyślania Taśmy vol. 1 Dlaczego na siłownie chodzą tylko faceci :O chujowe uczucie być jedyną babką na sali, i kompromitacja mieć świadomość że jesteś jedyną osobą która używa 3 kg hantli :O:P cdn... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate: Pan notariusz powiedział: "zrobiła Pani na mnie bardzo pozytywne wrażenie" wiec mysle ze ok :P ale może każdej tak mówi:P zobaczymy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka pora jest dobra na to żeby w nim spać? :( taśma fajnego stwora masz w stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ratunku! wykrwawiam się 😭 rozdrapałam sobie strupka po komarze na nodze :O a krwi tyle jakby świniaka zarżnął 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaku jak się bąble drapie to robią się strupy, a jak drapie się strupy to powstaje krwotok 😭 poszłabym po ten spirytus ale mi się nie chce :O nie chciało mi się nawet iść do łazienki, żeby to zmyć :D umyłam nogę tonikiem do twarzy :classic_cool: zużyłam 6 płatków kosmetycznych :D chyba będę żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D 6 płatków kosmetycznych :D mnie dziś wypadła soczewka z wrażenia jak jakiś mięśniak mi pokazywał jak korzystać z czegośtam do brzuszków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak swędzi to weź się powstrzymaj i nie podrap mądralo :P teraz to już na pewno idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka bardzo dobra
Powrozyc Wam?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś od siebie dorzucę: ależ mi się kurwa chce spać :O a to wszystko przez Jarka, bo mi wczoraj nie pozwolił wcześniej iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×