Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

ide albo do klubu albo jade do innego miasta z kolezanka do jakiejs willi:) jutro bede wiedziec a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi mają domek nad jeziorem teraz poza sezonem nie mają klientów, więc sobie tam jedziemy w kilka osób jezioro, las, głusza i my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) do takiego domku tez bylam zaproszona ale bedzie bardzo malo osob a ja chce porzadna impreze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek ciebie o zdanie nikt nie pytal:-O idz do burdelu jak ci sie nudzi biedaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie mam dość porządnych imprez a Ty Jarek co robisz w sylwestra?? a powiem Wam, że nie cierpię sylwestra :O dla mnie ten dzień mógłby nie istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam stosunek ambiwalentny ale dawmo sie porzadnie nie najebalam, wiec mam ochote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Jarek, ale się szarpnąłeś na wypasionego sylwka :P zmęczona chyba też i ta pora roku jeszcze dodatkowo mnie dobija :O wstaje rano ciemno, przychodze z pracy ciemno... a jeszcze te święta takie skopane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim osiedlu idioto to ja nikogo nie znam poza sasiadami z naprzeciwka malzenstwem z 2 dzieci wiec nie ttrafiles pudlo frajerze i coz, jestem dziwka czy nie, moja sprawa i ja wiem jak to wyglada za to pewne jest to ze nie ja laze do burdeli i musze kase bulic bo normalna laska mnie nie chce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide Tran:) to udanej zabawy w Sylwka i mam nadzieje, ze sie pogodzisz ze swoim:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może kiedyś pojadę jeszcze raz do Amsterdamu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek to może jedź lepiej ze mną wypożyczę Ci jakiś stołek i zainstalujesz się na całą noc nad jeziorkiem :P od czasu do czasu podrzucę Ci coś do jedzenia i goracej herbatki, co byś nie zamarzł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz :O nie dość, że chcę go przygarnąć, to ten jeszcze wymagania stawia :O ale ok sernik mam, kakao tez się znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na kafe wiedzą, że jesteś wulgarny :P i z góry zakładają, że chcesz coś brzydkiego napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×