Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość a czy wiecie ze
Translate - zupełnie CI to nie przeszkadza? Może mogłabyś wpłynąć na jego zachowanie. Postaw się w roli tych kobiet. Nie mówię o grubych, otyłych ktore obraza, bo temu to są akurat sobie same winne:P Jarek- a tobie z tym nie wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
My rozumiemy twoje frustracje wynikajace z faktu przebywania na obczyznie - taki zwykly robol nie znajacy jezyka co moze robic w łikendy? przesiadywac na kafe -portalu dla kobiet w sumie to tez nie ma sie co dziwiic.skonczyles pewnie zawodowke albo i nie wiec nie ma co od ciebie oczekiwac kultury osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Translate - zupełnie CI to nie przeszkadza? Może mogłabyś wpłynąć na jego zachowanie. Postaw się w roli tych kobiet. Jakbyś Ty się poczuła? Nie mówię o grubych, otyłych ktore obraza, bo temu to są akurat sobie same winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem co on powiedział tym kobietom więc tez nie wiem czy mi to przeszkadza, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam obsesji na punkcie Jarka_84 i nie śledzę topów na których się pojwia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalaljestem
wyzywal je od kurew i szmat - tez to ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Translate - ale zdajesz sobie chyba sprawe ze jest ostatnim chamem i kretynem? Na tyle świadoma to chyba jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
dlatego też powinienes mieszkac w zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
alalalalaljestem wyzywal je od k**ew i szmat - tez to ci nie przeszkadza? a czy wiecie ze Translate - ale zdajesz sobie chyba sprawe ze jest ostatnim chamem i kretynem? Na tyle świadoma to chyba jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem przegina to fakt ale wy chyba sobie zdajecie sprawę, że on robi to celowo wie, że na większość działa to jak płachta na byka, a Jarkowi o to chodzi wywoływanie skandali go kręci prawda Jaruś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... jeśli Jarek coś mówi, to jeszcze wcale nie oznacza, że on tak myśli a poza tym to jest cham i prostak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Translate- a macie jakiś kontakt poza forum? 'mejle' gg i tym podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
budowa jego mozgu jest prostsza od budowy cepa - to fakt wszystkim dobrze znany ja sobie zdaję sprawę, ze z niego jeszcze taki dzieciak, likend dlugi a on nawet nie ma z kim na piwo wyskoczyc - zal mi go co nie znaczy ze ma prawo obrazac kobiety, ktore przeszly tyle cierpienia w swoim zyciu. To chyba do jasnej cholery nie ich wina, ze zostały zgwałcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.05.2009] 23:49 [zgłoś do usunięcia] a czy wiecie ze Translate- a macie jakiś kontakt poza forum? 'mejle' gg i tym podobne? a to już chyba nie jest twoja sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Jaruś - nie jestem ani pasztetem ani idiotką- po prostu wkurwia mnie, ze obrażasz kobiety, ktore zostały zgwałcone. NIe wyobrażam sobie jak można być takim człowiekiem. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Translate - czyzby to było kłopotliwe pytanie? Wstyd Ci ze zadajesz się z takim prostakiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mi było wstyd to nie pisałabym tu :O Nie znam Cię, nie wiem kim jesteś. W związku z tym nie czuję potrzeby zwierzania się Tobie, z tego z kim mam kontakt poza kafe. Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
Jarek - dobrze by było jesli cytując mnie cytowałbyś całe zdanie do końca a nie tylko urywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee :D wstydzę się tego, że przyjmuję dobra materialne od Jarka_84 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze
i nie czytasz mych postów dokładnie napisałam, ze nie chodzi mi o to, ze obrazasz kobiety ogólnie tylko akurat te, zgwałcone. Czy to ich wina? bo fakt- masz trochę racji- kobiety w naszym kraju zaniedbują się i wygladają jak wyglądają.....i to jest ich wina, ze się zapuściły Ale ty przekręcasz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie
I widzisz - z Tobą nie można podyskutować. Przegrałeś stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, koniec głupot na dziś ja idę spać dobranoc 🖐️ P.S. wyluzujcie ludziska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc dobranoc
Jarus tez idz spac - jutro od rana bedziesz przeciez pustaki nosił 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę mi się czekać, idę 🖐️ jak mi się chce pić po tej kiełabsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowczka jest
fajna i inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×