Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Tami niezalogowana
a czemu wtedy? to Ci mniej smutno?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
tak? jaja sobie robisz znowu?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
papa robaczku:) jarek dziwne ze wzbudzam twoj smutek napewno sie za tym kryje jakies wredne wyjasnienie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
eeeeee? przytlic cie moge ale myslalam, ze ci o laske glownie chodzi:-O IDZ ja ide o 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowapani
Zasady moralne Pomimo iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy oraz nie wykorzystywać władzy do celów osobistych. Moderator a Administrator Mimo że administracja składa się z administratorów oraz moderatorów, to między nimi istnieje kolosalna różnica. Moderatorzy z reguły są bliżej użytkowników, natomiast administratorzy bardziej zajmują się stroną techniczną danego forum czy grupy dyskusyjnej. Przeważnie moderatorzy oznaczani są kolorem zielonym (ewentualnie żółtym), a administratorzy kolorem czerwonym (ewentualnie niebieskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowapani
i jak to sie ma do ich bezstronności i bliskości z użytkownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, jarku :D dziś w zielona cudooowna pogoda :D odkąd wyjechałeś z pl wszystko idzie ku lepszemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) nie szkoda wam życia spędzonego na kafe, jest gorąco, lepiej być nad wodą, cieszyć się latem. Nie jestem Samantą i Aster, różnimy się. Papierowe Nożyczki pij dużo wody, bo upał męczy ciebie i twoje maleństwo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robaczku ktoś ci coś zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenada z Toba Jarek dlatego toba gardze i cie nienawidze:-O Tran nicka sama oddalam:) ale juz go odebralam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal po 41 latach życia na tym marnym świecie, dowiedział się, że jest mężczyzną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O o kurwa sorki nie chcialam Cie przestraszyc to chyba nie rak jednak:-o ale dowiem sie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś Cię boli? Wiesz mój tato tak wmawiał sobie przez kilkanaście lat, że ma raka. Aż w końcu na niego zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wmawiam od 2 dni dopiero:-O ale tu o tym pisac nie bede 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niedawno zmarł mój dziadek stryjeczny:(, był dobrym i sympatycznym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×