Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jestem, jestem :) Ja tych kłótni nawet nie czytałam, bo mi się nie chce przez to przebijać Nie zaglądałam bo nie mam czasu. Kurde jestem nieprzygotowana do świąt jak nigdy. W pracy siedzę po 12 godz cholera. Idę ubrać choinkę i zrobić sałatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy salatce pomoglam mamie:) choinke mam mala i slodka u siebie w pokoju i stwierdzilam, ze wole naturalna i niczym jej nie "ozdabiam" wesolych swiat moja imienniczko jakbysmy sie nie widzialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też nie czytam wszystkiego, żeby nie ogłupieć:). Posprzątane, jutro dokończę lepić pierogi. Dobrej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i też Wam wszystkim zyczę Wesołych Świąt. Zgadzam się - pierogi mniam :P U mnie pierogi brat mój robi. A ja ide rybę smażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
cuuuuuuuuuuuuuuuuudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pij, nie oszczędzaj się :P a ja to już pójdę spać, bo może być kwas :O dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarz :O Ja już jutro do pracy :( I ja się nie przejadłam. Nie wiem co ze mna nie tak, ale jak jest żarcia w nadmiarze to tracę apetyt :O Ale może to dobrze, nie mam problemów z poświątecznym odchudzaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna, ale nawet nie zdążyłam się wyspać przez te święta :O A marzy mi się taki sen bez limitu czasowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa!! A ja przez święta wypiłam całe 2 piwa :D A przecież nie lubię piwa :O Nie wiem co mi się stało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×