Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

sama mysl ze mozesz mnie dotknac ustami napawa mnie obrzydzeniem ide po czekoladke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
tamari, dlaczego z kolesiem który cię poniża i wyzywa jeszcze dyskutujesz? lubisz to? rajcuje cię to że jeszcze się tu wypowiadasz? na twoim miejscu bym zawinęła żagle z tego topa a ty bez przerwy tu zaglądasz i prowadzisz z jarkiem jakieś utarczki, poco ci to ? godności nie masz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to bawi:) a swoje zdanie o nim mam i swoj stosunek wypracowany przez lata chociaz z boku to moze tak wygladac:D a niech bedzie ze nie mam godnosci, on tez nie ma:) zdanie pomarancz obserwatorow mam w swoim zadartym nosku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdanie pomarancz obserwatorow mam w swoim zadartym nosku" Zapomniałaś dodać ślicznym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
lepiej byc obserwatorem niż z prowadzić z wami dyskusję, no ale skoro to lubisz jak ci inni jadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
[zgłoś do usunięcia] Kamecha (jarek_84@notowany.pl) to musi być szalenie fascynujące obserwować czyjeś dyskusje No, szczególnie waszą :D :P jeszcze złotego tu brakuje, pewnie odsypia poranny dyżur na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa w koncu musialam to polubic ze mi jada inaczej bym juz sie dawno zabila z rozpaczy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to musi być szalenie fascynujące obserwować czyjeś dyskusje" Tak samo jak obserwowanie jak inni zarywają laski :classic_cool:. Ciebie aż 3 lata to szalenie bawiło :D. Ja przynajmniej nie jestem masochistom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×