Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość cdarg
mniemam że pewnie czujesz mięte do jarka, inaczej już dawno by cię tu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
ALTER "to musi być szalenie fascynujące obserwować czyjeś dyskusje" Tak samo jak obserwowanie jak inni zarywają laski . Ciebie aż 3 lata to szalenie bawiło . Ja przynajmniej nie jestem masochistom . ciekawy sposób na podrywanie laski, no cóż chyba nie jestem z tymi nowymi trendami na bieżąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Tamari buahhahahhahahhahahhaha pomaranczko no tu mnie masz wydalo sie no widzisz, było się od razu przyznac, i już po bólu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawy sposób na podrywanie laski, no cóż chyba nie jestem z tymi nowymi trendami na bieżąco" A kto tu podrywa i kogo :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim Ty jestes tak w ogole?:) nie lubie jakos pomaranczowego koloru a przypuszczam, ze masz staly nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
mój nik ci nic nie da, za rzadko się tu wypowiadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Kamecha (jarek_84@notowany.pl) to pewnie jakiś pasztet :D ty przecież lubisz pasztety, dlatego lubisz się wśród nich lansować :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z Translate? to przez ciebie jarek chujozo ona nie wchodzi bo zaczynasz klotnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Kamecha (jarek_84@notowany.pl) nie pitol tylko gadaj jakie masz BMI jasne :D i co jeszcze chcesz? tzyztki pokazać i fotkę wrzucić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pobije spaniela mojej cioci, ktory ledwo sie toczy i zre nawet skorki od owocow:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×