Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paro80

28 kwietnia START z hula hop

Polecane posty

Witam, właśnie zakupiłam hula hop i chce zacząć od poniedziałku kręcić, która ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA! Kiedyś kręciłam godzinę dziennie i po 2 tygodniach prawie zupełnie straciłam boczki! Od Jutra zaczynam. START: 28.04. - 72kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE SZYBKO
i ode tego robi sie płaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! oprócz tego nie jadłam po godzinie 17, ale mysle ze nawet bez tego latwo mozna stracic brzuch. Pomaga to tez na uda i lydki. Wlaczalam radio, nastawialam zegarek na godzine i krecilam. Wydzielaja sie przy tym hormony szczescia dodatkowo, wiec lubilam krecic :) Potem znajomi troche zbyt mnie wychwalali ze schudlam i przestalam cwiczyc i niestety znowu przytylam, ale od jutra zazynam na nowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwhite - witaj, ja właśnie wróciłam od siostry odebrać zakup, czyli hula hop. Moja siostra ładnie kręci i mi pokazywała, też ma ładną talię i zero boczków. Nie wiem ile mi czasu zejdzie nim nauczę się kręcić, ale te boczki będą dla mnie motywacją. Zamelduję się jutro rano :-D. PS. Można ogladać swój ulubiony serial i kręcić :-) Do jutra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ktoś wytlumaczyl, ze najwazniejsze jest przy kreceniu przenoszenie ciezaru ciala z jednej nogi na drugą :) Jutro po powrocie ze szkoły kolo 17-18 zaczynam kręcenie :D Czy masz zamiar stosować jakąś dietkę? Pozdrawiam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwdite - ja też mam zamiar kręcić popołudniu lub wieczorkiem, bo w dzień byłoby narazie ciężko, gdyż jestem mamą małej 5 miesięcznej dziewczynki. Co do dietki, to mam zamiar ostatni posiłek jeść o 18 :-D. Jeść normalnie, ale mniejsze porcję i duzo pić wody mineralnej i herbaty zielonej. Zdam relację popołudniu jak mi to kręcenie idzie, do kliku kliku :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaaa
a mi sie zawsze wydawalo, ze ciezaru nie przenosimy, bo wtedy jets latwiej, ja stawiam nogi rowolegle do siebie, tzn. stopy:)i staram ie mocno krecic biodrami, chyba dziala, bo jets mi cieplo, i sie troche poce.. a, ze cwiczycie po 1h dziennie to zazdroszcze:) mi sie nawet nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję córeczki Paro :) Udało mi się wcześniej skończyć lekcje, więc koło 14 zabieram się za kręcenie. Tez piję cherbatkę i polecam Slim Figura - spalanie, nawet smaczna i wydaje mi się że pomaga :) a jesli nie to mimo wszystko ma dzialanie motywacyjne :P Cwiczacaaa jak ci sie nie chce to mozesz podzielic to na np dwa razy po pol godziny, albo 4 razy po 15 min :) Ja dopiero po 30 minutach zaczynam się pocić, więc 1h jest dla mnie akurat:) Pozdrawiam, zajże tu jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwhite - no to ja pozniej zacznę kręcić bo coś koło 18, ale wieczorkiem zdam relację jak mi poszło :-). Ja własnie z powodu ciąży minionej chce znów talie zobaczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pierwsze kręcenie mam już za sobą :) Nie było źle, chociaż muszę się jeszcze przyzwyczaić. Paro ile czasu chcesz przeznaczyć na kręcenie? Ps. muszę sobie zrobić w stopce coś takieo jak Ty :) Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam wczoraj (40 min), dzis tez juz krecilam 20 min. Mam zamiar krecic codziennie po ok.40 min - musze szyyybciutko pozbyc sie boczkow. U mnie na dzien dzisiejszy: talia = 72 cm :O a boczki (mierzone 3 cm pod pepkiem) 82 cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie było mnie wieczorkiem bo padłam ze zmęczenia, a dziś brzusio mnie boli, więc chyba dobrze kręciłam :-D Mwhite - ja narazie mam z kręceniem pod górkę, bo uczę się kręcić, jak narazie to 4 obroty zrobię i spada i zaczęłam od 15 minut, będę wydłużać ten czas. lenchen - witaj :-D, dobry pomyśł z tymi wymiarami, ja też przy wolnej chwili się zmierzę i zamieszcze swoje, zobaczymy czy będą liczby malały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenchen mam nadzieje że dołączysz się do nas :) Też się zmierze jak znajdę chwilkę :) Dzisiaj odpuszczam sobie kręcenie, bo wybieram się na imprezę, więc nadrobie tańcem :) A u mnie jak narazie efekty są znikome, a nawet 0.4 kg przytylam :P Ale nie spodziewałam się niczego po 1 dniu:P :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowanowska
Zazdroszcze wam, ja nie wytrzymuję naet 10 minut, poza tym koło spada miśrednio co 5 sekund. Jak można nauczyć się "kręcić"????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie takie samo jak poprzedniczki... jak mozna sie nauczyc krecic? wlasnie dzisiaj kupilam sobie hula hop, 80 cm srednicy, bylo bardzo lekkie wiec wsypalam do niego troche ryzu. Probuje krecic i probuje i nic z tego... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwhite - udanej imprezki ;-) pomaranczowanowska - mi też koło spada, zrobię 4 obroty maksymalnie i lezy na dole, ale wierzę ze dojdę do wprawy i będę mogła je dłużej utrzymać na talii. ćwiczenie czyni mistrza. migotka19 - próbuj dalej, skoro je kupiłaś to musisz przynajmiej przez tydzień próbować, jak załapiesz jak to się kreci to będziesz dopiero bioderkami wywijała. To tak jak z jazdą na rowerze, nauczyć się ciężko, ale jak już zakumasz to pamiętasz na całe życie. Dziewczyny aż mi wstyd podawać swoje wymiary, ale mam nadzieję, że cm będę gubić, a więc talia 85 cm, biodra 100 :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dzięki dzięki, była udana i porządneie się wypociłam ;P Moja talia 85, a boczki 95 :P Dziewczyny, im większe koło, tym łatwiej się kręci. Najlepiej, żeby miało w środku jakieś ziarenka, na innym forum czytalam że niektórzy wlewaja wodę do hula hop :P Ja kręce tak: Wystawiam prawą nogę trochę do przodu i ruszam biodrami delikatnie w przód i w tył. Nie robie "kółek". Troche ćwiczeń i napewno się uda :) Po południu kręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwhite - mamy podobne wymiary, mój mąż musiał dziś mi te kułeczka ze śrdoka hula hop usunąć, moja mała panicznie się bała hałasu jaki robiłam wywijając kołem, może teraz będzie lepiej, chociaż też czytałam, że z cięższym lepsze efekty. Może jak moje dziecko się przyzwyczai, to dodam jakiegoś balastru do środka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciara
:):) Witam serdecznie, wczoraj kupiłam hula-hop i coś tam już próbowałam więc mam nadzieję że nie będę mieć wielkich problemów z nauczeniam się. Jestem po diecie kopenhaskiej, co prawda schudłam ale brzuszek muszę zrzucić. Więc zaczynam od dziś. Życzę powodzenia sobie i Wam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paro racja z tym hałasem. Jak ja wywijam to do pokoju zagląda mi cała rodzina, żeby zobaczyć co robię :P Im cięższe tym lepiej, bo chodzi o to, żeby kółko masowało brzuch - to ma takie wlaściwości jak np Wibrabelt, albo inne tego typu pasy z Telezakupów \"Mango\" :P Baciara witaj :D Mam nadzieje że dołączysz do nas :) Niedziękuję i Tobie również powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baciara - witaj i zaglądaj :-D mwhite - napisz mi proszę, czy ciebie po tych parych dniach kręcenia też boli brzuszek tak jakby był cały w siniakach? Nawet ja rano siadam na łóżku to czuję wszystkie mięsnie. Dziś z tego powodu nie dałam rady kręcić, ale jutro spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam! Ja zaraz zabiore sie za krecenie, wczoraj niestety nie zanalazlam czasu i teraz jestem zla na siebie wrrrrr... A tak w ogole to musze wkomponowac jeszcze w zestaw codziennych cwiczen skakanke... Z pol godzinki hula hop i z pol skakanka. Ale to moze od jutra, a teraz uciekam krecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Paro mnie teraz nie boli nic, ale kiedyś jak kręciłąm to też na początku czułam się poobijana :) Ale jak boli, to znaczy że działa :) Lenchen skakanka dobry pomysł :) Podobno bardzo szybko spala kalorie. Ja chce dolozyc jeszcze rowerek, bo w udach tez by mi się przydało stracić :) Jutro wyjezdzam na weekend majowy wracam dopiero w Niedziele więc muszę przerwe w kręceniu i odwiedzaniu forum zrobić... Na wyjezdzie chce zrobić sobie jakąś dietkę, zobaczymy jak mi pójdzie :) Pozdrawiam, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po majówce wracajcie i kręcimy dalej, ja też teraz zaprzestałam kręcenie, ale dlatego aby dojść do siebie bo byłam cała poobijana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ! :P Myślałam że będzie tu pełno postów, a jednak nie. Wracam do kręcenia, bo chyba troche przybrałam :) Zaczynam od nowa :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciara
Halo:) coś pusto widzę.. więc zaczęłam kręcić i w sumie nawet umiem juz utrzymać hula ok 2 min więc jest nieźle. Ale mam jeden mały problem tzn. zrobił mi się siniak koło kości biodrowej na początku się tym nie przejmowałam ale jakoś dziwnie twardy się zrobił i co gorsza pod spodem mam coś jakby krwiaka małego.. :/ więc muszę odłożyć hula na parę dni bo sie trochę wystraszyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Moge sie przylaczyc? Od piatku przechodze na diete 1000kalorii, i wtedy tez chce zaczac hula hop. Brzuch to moja tragedia! A slyszalam hula hop pomaga,wiec biore sie za to :) kolko juz mam kupione,wiec pierwsze spotkanie juz dzis. Ale to takie bardziej zapoznawcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Przepraszam, że się tak dawno nie odzywałam, ale porządnie wziełam się za siebie (przynajmniej jak na mnie ). Przyjelam zasadę: śniadanie królewskie, obiad mieszczański, a kolacja chłopska :P Jem co chce, ale nie podjadam między posiłkami. Oprócz teocodziennie pół godzinny spacer, hula hop i w każdej wolnej chwili rozciągam się :D Efekty już czuje - zakwasy niesamowite i wspaniały chumor :D Baciara mam nadzieje, że siniak przejdzie- ja mam chyba mało wrażliwą skóre, bo nie mam takich problemów :) Początkująca witaj :D ja polecam hula hop z czystym sumieniem :D POWODZENIA!! Ciao! Ps. Paro co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę z Wami!!! Mogę? Ok. 2 miesiące temu kupiłam hula hop kręcilam tydzień i przestałam. Teraz znów chcę powrócić! Ale ok 20-25min dziennie ;) Do tego 40min rowerek i 5min ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×