Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bryyyy

mój facet sika na siedząco

Polecane posty

Gość bryyyy

Panowie czy wy też tak macie? To z lenistwa czy nieumiejętności trafienie do kibelka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
ale serio ma na imię żaklin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
pierwszy raz ktoś sie pode mnie podszywa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez jak jest pijany bo obawia sie że nie trafi a ja ochrzanię jak na szcza na deskę.Może twój ma za małego i nie może znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jak zaczął płacić
alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
żadne. po prostu pytam, z ciekawości. mnie to trochę intryguje bo z reguły faceci stoją podczas sikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy wife
A moj stale sika na siedzaco i powiem Wam, ze ma to swoje dobre strony. Bo co to za roznica czy na siedzaca czy na stojaco? A jest, jest roznica, Dla mnie na stojaca to moze sie wyszczac kazdy pies pod drzewem. Ci co sikaja na stojaco to sa bardzo niehigieniczni. Klapa zawsze obsikana, wszedzie nasikane na podlodze nawet, ile potem bakterii w ubikacji i jak smierdzi ze az niedobrze. Moj zawsze sika na siedzaco i zawsze po sobie splukuje. Jest czysto. A do panow apeluje o wiecej kultury i... Higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
dla jasności: mnie to w ogóle nie przeszkadza i zgadzam się z przedmówczynią. po prostu pytanie kieruje też do facetów, z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybył sikał na siedząco
to moja by powiedziała że nie jest lesbą, by jej facet duupą świecił przy szczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly kochas ...tez sikal na siedzaco bo byl rozwodnikiem i kiedy zaczal sprzatac docenil to ze siadzac nie obsikuje miejsca pod muszla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybył sikał na siedząco
ja pierdziele, żeby facet szczał na siedząco, to już szczyt głupoty, żeby nie trafić do muszli przy sikaniu, nachlane te wasze chłopy na okrągło czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
Storczyk ---> a jak to wygląda w toalecie? Twoja kobieta kładzie sie na muszli i na nią sikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były też tak sikał, ale to dlatego, że był obrzezany i wtedy mówil, że gorzej mu wychodziło trafianie do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyy
mój tez jest obrzezany - może to ma jakiś wpływ na zdolności sikajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy za pojebanych facetów
toż to plama na honorze dla faceta szczać na siedzaco na klopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurorasnow
mój jest obrzezany, ale niestety sika na stojąco - kurwa mać, jak ja widzę tę obszczaną muszlę i podłogę obok to mnie krew zalewa 😡 i mogę tłuc do tego durnego łba ale nie dociera :o chociaż, jeden "sukces" osiągnęłam - jak jest u mnie w domu, to zamyka chociaż po soboe klapę :P a tak btw to kiedyś o uszy obiło mi się, ze takie sikanie na siedząco to na dłuższą metę jest podobno zdrowsze dla facetów, ma to związek z prostatą ale o co dokłądnie chodziło to nie wiem, nie zainteresowałam sie jakoś szczególnie wtedy tym tematem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nIemczech na ogol
sikaja na siedzaca, boi nie wypada zapryskac kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskalaska
bo dalej jak 10 cm nie siknie i pobrudzi kibel ja już widziałam takie sikanie i faceta 57 sikał na koniec butów a wnuk na swój nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kir
o ja pierdole facet sikający na siedząco to zwykła ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę na stojąco, ale może faktycznie często mu się zdarzy nie trafić a że nie chce mu się sprzątać, to woli na siedząco? Nie widzę w tym nic strasznie złego, gorsze 'fantazje' ludzie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sikam na siedząco i co? sam do tego doszedłem ze w ten sosob jest mniej sprzatania, nie obsikuje calej lazienki, robie to tylko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niewyjatkowy
Nie ma żadnego wytłumaczenia. Facet został tak stworzony żeby sikać na stojąco a nie na siedząco. Jak komuś się obsikuje łazienka czy deska sedesowa to niech leje do pisuaru ( a jak go nie ma - niech sobie go zamontuje) albo do umywalki jak ja to robię. Po prostu - nie akceptuje sikania u mężczyzn na siedząco. To nienormalne... To tak jakby chłop sikał gdzieś na zewnątrz i by kucnął... gdyby to ktoś zobaczył to by miał niezły ubaw, że jakaś ciota sika na siedząco lub kuca przy sikaniu. Dla mnie facet sikający na siedząco to nikt inny jak ciota i nie ma tu żadnego wytłumaczenia ,ze sika na siedząco tylko dlatego żeby nie obsikać łazienki. To niech wymyśli jakiś inny sposób sikania żeby nie sikać jak ciota. 2 przykłady tu podałem. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjownik
to nastepny przyklad, co raz wiecej facetów jest zdewociałych, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie. Sikanie na stojąco sprawia frajdę gównie na łonie natury, gdzie "celem" jest wszystko :) A propo sikania do kibelka....Drogie Panie. Pewnie myslicie ze to prościutkie. Rozpiąc rozporek, wyciągnąć alFreda, wycelowac i siknąć...a czy która kolwiek z was drogie damy uwzgledniała keidyś opór wewnętrzny? Stres, słabo ogrzana łazienka, wazne tez jest ciśnienie... Tak naprawde MY faceci borykamy sie z powaznymi obliczeniami rachunkowymi na codzien...jak czesto widać nie zawsze skalkujujemy dobrze ;) jednak staramy sie jak mozemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Po kiblu się chociaż nie rozpryskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydza sie przyznac
to objawy prostaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×