Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MS.Smith

Związek ze starszym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
przeeeciez to koterba on nie ma nikogo i dlatego tutaj ciagle szuka z desperacji i wypisuje, w realu wszystkie go zlaly cieplym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Inni maja szczescie inni pecha, Quidquid discis tibi discis. Ja sie milosci nie prosze, jak zadna nie chce to nie, jw. jak sie (olewa) facetow dobrego serca to tak jest, samtnosc jest wspaniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes42 Piszez , ze o miłość nie prosisz się a gdybyś zakochał się z wzajemnością w kobiecie w tym samym wieku lub starsza odrzuciłbyś ja tylko dlatego ,ze nie jest młodsza ,taka jak sobie wymarzyłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech ty jełopie :O powiedz no, czym ty się zajmujesz, że całe dnie trollujesz na kafe? bezrobotny jak 99% tutaj, nieprawdaż? prawda taka, że gdybyś był ciekawym facetem nie musiałbyś szukać w desperacji na forum dla kobiet, to jest po prostu szczyt desperacji, beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Wdzie ze nie ma co pisac, jak juz to objezdzilem troche tego swiata, nikt mnie nie nie zrozumie, nie w tym kraju, dobra nie ma sensu, nie chce mi sie juz czytac krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Dobrze na koniec, czym sie zajmuje, otoz mam swoja dzialalnosc w UK, oraz w pl, do tego stworzylem, program komputerowy, to tak by zaspokoic wasza ciekawosc, wiem dziewczyn nie intryguja takie osoby jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie intryguja, ale wtedy taki facet robi sie wsciekle zazdrosny i nie wierzy ze chce byc z nim tylko z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Poza tym dzialam sam dla siebie, sam sobie jestem szefem, wiem kobiety uba facetow (nie tworczych) takich co lubia alkohol, kozakow, imponowac wyzwiskami, nie chcew moim wieku, toza koiebieta, po rozwodzie? Z 3-ma dzieciakami? ma powiedzmy 40 lat, wyglada na 55 a ja na 30, o czym bede rozmawial, o menopauzie? Mialy mezow, to niech nie narzekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Zwolam chlopakow idziemy zagrac pare kawalkow, odswieze chociaz perkusje. Dzisiaj karaoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, jednak nie interesujesz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam odważnych mężczyzn lubiących dobrą zabawę ja Mężatka zapraszam na gg 53490523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salva77
bylam zona faceta starszego o 9 lat i musielismy sie rozwiesc, bo nie dogadywalismy sie i tylko gralismy sobie na nerwach. bylismy razem 10 lat i bylo to 10 lat pod gorke, ciagle cos nie tak. on w swoja strone, ja w swoja. bylismy zbyt rozni. teraz jestem z facetem o 20 lat starszym i jest pieknie, milosc kwitnie. kochamy sie jak gowniarze (mamy 39 i 59 lat) i robimy wszystko co 20latki robia, a pewnie wiecej, rownoczesnie jest to bardzo dojrzala milosc. ma wiecej energii i zycia w sobie niz niejeden zblazowany mlodzik uzalezniony od ipada albo iphona albo gier albo piwa albo kolegow albo wszystkiego na raz. mamy swoje pasje i sie nimi zajmujemy, poza tym swiata poza soba nie widzimy i wszystko sie kreci wokol naszego zwiazku, a nie odwrotnie. seks jest piekny, dbamy i siebie i swoj wyglad, jestem atrakcyjna, szczupla, duzo biegam, miesnie mi ladnie 'graja' i niejeden sie slini na moj widok. a moj facet jest przekonany, ze ma u boku modelke. czegoz chciec wiecej? dla tych ktorzy mysla, ze on za niedlugo bedzie niedomagal powiem, ze nie zanosi sie na to, a jesli nawet to nie ma to znaczenia, kocham go takim jaki jest i on mnie tez. tyle w temacie. ao autorki:) karfa jaki sex z 59 latkiem, przecież on ma już miękka faje:)...rozbraja mnie, że młode kobiety biorą sobie starych dziadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest pociagający to niezależnie od wieku. Jak jest zadbany, do tego dżentelmen to miodzio. Moj niedługo skonczy 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes42 nie jesteś sam bo nie jesteś bad boy tylko masz spaczony mózg chłopie. Nikt Ci nie każe brać kobiety w tym samym wieku z dziecmi i do tego wyglądająca na wiecej niz ma tylko młoda kobieta też zestarzeje się i co wtedy porzucisz ją bo będzie brzydka i będzie miec menopauzę ? Siebie widzisz jako młodego, jurnego faceta ale te co mają 20 parę widzą w Tobie starego faceta, który zapewne już nie może a za parę lat trzeba będzie mu pieluchy zmieniać. Ty nie jesteś jedynym cudem świata młodo wyglądającym na swój wiek, takich osób jest wiecej więc nie zadzieraj tak nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak facet wygląda. Jak nie jest siwy jak gołabek, do tego wysoki, dobrze zbudowany, nie ma brzucha, ma ładne zadbane uzebienie, nie jest pomarszczony na twarzy i ma dużo włosów to wygląda lepiej niż niejeden 20-30 latek. Może mieć i 50 ale jest apetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
A ja bylem z dziewczyna mlodsza o 20 lat, 0 roznicy wiekwej, nie brakowalo jej niczego, pelna kultura wyjazdy za granice pomagalem jej w leczeniu, gdy miala problemy zdrowotne, bylismy 2,5 roku ze soba, nie naciskalem jej, byla dziewica i dziewica odeszla, szanujesz i jeszcze zle, traktowalem ja bardzo dobrze, i szanowalem, jezdzilem do niej 600km odesza do jolopa, co mnie nawyzywal przez telefon, naprzeklinal. Takich Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz za dużo pretensji do świata i to mnie odpycha, poza tym piniedze sa wazne, lecz to nie wyznacznik czy ktoś jest dobrym czlowiekiem, a od Ciebie bije taki jakiś zal, rozgoryczenie, ja sie ciebie juz boje :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznała się na Tobie i kopnęła Cię w zad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
To sie boj, ja mam dosyc bolu za swoje dobre serce, i nie wyspanych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Najlpiej wszystko oddac,w zaman nic nie dostac, nie mowie o seksie, tylko o zwiazkach, dobrze uczciwie nie chodze na wypady z kobietami, nie zdradzalem, nie uwazam seksu za pieniadze, poza tym nie mialem takiego kontaktu chyba 7 lub 8 lat. Pogodzilem sie z tym ze dla mnie nie ma kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Kupie sobie kota, tylko szkoda zwierzaka, gdy wyjade za granice to mi padnie z glodu. Nie bede mial go z kim zostawic. Anno domini, Te deum Laudamus, et caetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes42 dziś - Grzegorz, ja jestem młodsza, ale nie "olewam facetów dobrego serca", ja po prostu nie chcę aż tyle lat starszego faceta !!! - faceci szybciej umierają. Kobieta która wychodzi za rówieśnika statystycznie 10 lat spędza samotnie aż do śmierci, a za starszego...? - starsi faceci, którzy są wolni, są zwykle dziecinni (co widać w Twoim przypadku) - dla mnie facet, który obraża swoje rówieśnice jest bardzo mało wartościowym człowiekiem - wolę mężczyznę po rozwodzie, z dziećmi, brzydkiego... ale dojrzałego emocjonalnie - Ty z tego co piszesz tylko na urodę patrzysz. Ja jestem nie tylko ładna, ale mądra, miła, dobra, ale Ty tego nie docenisz, bo musisz pochwalić się trofeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
To sobie takiego wez, ja juz sie nie bede staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Tak bierzcie sobie rozwodnikow, powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes jestes infantylny, niedojrzały emocjonalnie. Nie jak dojrzały mężczyzna, lecz jak chłopiec. Twoje wypowiedzi są naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alrauna7
To ja, gość z Jak trafi się taki, to chętnie wezmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On szuka 20 łatki,bo sam reprezentuje taki poziom... dorastającego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salva77 czyli obleśny starcze podszywający pod kobiety, pogubiłeś się w swoich bajdurzeniach :) najpierw piszesz, że jesteś z 59 latkiem i seks piękny, za chwilę do autorki, że takiemu staremu to już nie staje :D:D bujaj jaja za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
To porsze bardzo, juz nigdy w zyciu nikomu nie pomoge. Robcie co chcecie, podkadajce mi sie, mozecie mi psoc opinie, wasza wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Ja sobie w tym czasie przygotuje sprzety, mam ochote na muzyke, wiec sobie zagram, pierwszy utwor; stand by me, instrumental karaoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×