Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MS.Smith

Związek ze starszym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
Ze swojego doświadczenia wiem, że tylko związek ze starszym mężczyzną może się udać i być sadyswakcjonujący dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:47 ile razy napiszesz to jeszcze stary? zrozum ze jeżeli w realu wszystkie zlewają cie sikiem prostym to tutaj nic na to nie poradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego ćwierćinteligent "satyswakcjonujący" :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z mojego doświadczenia wiem, ze pieprzysz farmazony. Udany zwiazek to jest jak ludzie dobrze się czują w swoim towarzystwie, kochają się i szanują a wiek i uroda to podrzędne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie o związku ON mlodszy, a Ona starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka Plus
Mi zawsze podobali sie rowiesnicy, ale nie skreslalam starszych - i tak , po dwoch zwiazkach ze starszymi, bezdzietnymi kawalerami powiem Wam: - stereotypy o kawalerach nie wziely sie znikad (choc moze sa jacys normalni kawalerowie) - mlodsi mezczyzni mniej wymagaja od kobiet, sa bardziej wyrozumiali i sklonni do zeniaczki, a czesto dojrzalsi emocjonalnie - faceci po 30 i 40-tce ktorzy sa kawalerami przewaznie maja ogromne wymagania w stosunku do kobiet (a sami nie dbaja o swe ciala i dusze). Reasumujac, tak jak Grzesiek marzy o mlodszej kobiecie, tak ja chcialabym miec mlodszego mezczyzne, ale sa miedzy nami roznice: - nie uwazam wszystkich rowiesnikow (i kawalerow) za zaniedbanych nieudacznikow - nie mam nic przeciw rozwodnikom (takze z dziecmi) - zwlaszcza nie z wlasnej winy - nie szukam duzo mlodszego, tylko tak o 4-8 lat - nie skreslam rowiesnikow i troche (!) starszych - po prostu wolalabym mlodszego To na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co o innych związkach, dogadujecie się, jest wam ze sobą dobrze to co inni mają do tego, wasze życie, wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
I o to wlasnie chodzi, kazdy wybiera jak mu odpowada, jezeli chodzi o mnie, to zawsze o siebie dbam(stary kawaler) lubie i zatanczyc i pozartowac, kiedy trzeba to jestem powazny ale kobietom czesto towazysza emocje, to na chwile, a zycie toczy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz ciekawego do zaoferowania poza zrzedzeniem jaki to byles dobry i spotkala cie niewdziecznosc? :D Moze i jestem mloda i mam idealna sylwetke, na głowe tez nie narzekam, ale czym mnie mozesz zaintrygowac? Juz wiem, co odpiszesz: ze ty nie bedziesz sie plaszczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Ok chcesz znac odpowiedz? Mam wiele zainteresowan, (szerokie spectrum), lubie dobre zarty, humor, wiec nudziarzem nie jestem, lubie ciekawe miejsca, ciekawych ludzi, rozmowy, kultura, rowniez w sferach korzystania z niej, kino, muzeum, muzyka, na randke to chetnie zabralbym w romantyczne tajemnicze miejsce. Kolacje przy swiecach przygotowalbym sam. Jestem rowniez domatorem, moge zaoferowac wiele ciekawych rzeczy. To tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam tak samo i wygladam na 25 lat i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Wygladam na 30, coz by cokolwiek potoczylo sie dalej, musielibysmy sie blizej poznac, wowczas rozwinalbym wiecej tajemnic, niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany lat 27
Gdybym ja miał się zareklamować, to rzekłbym, że jestem pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Staram się nie narzekać, nie dopatrywać wad w drugiej osobie i z każdym dniem zmieniać życie na lepsze :) Jestem również dojrzały emocjonalnie, mam plany na przyszłość, głowę pełną kreatywnych pomysłów i w pełni jestem w stanie zatroszczyć się o siebie pod względem finansowym, ale też jeśli chodzi o tak zwane obowiązki domowe. Dlatego poszukuję drugiej połówki na równych prawach. A co mógłbym zaoferować? Wspólne dążenie do najlepszej możliwej przyszłości, jeśli patrzysz na życie tak, jak jak ja. A sposoby ulepszania tegoż życia i naszej relacji są do obgadania :) Uwzględnię oczekiwania drugiej połówki. Jak wypadam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzes42
Owszem dodam iz mam aspiracje, o przyszlosci mysle nieustannie, nie kieruje sie tylko emocjami, rowniez jestem kreatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany lat 27
Chciałbym zauważyć, iż zgapiłeś ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Najlepej jest pozac druga osobe od strony charakteru, a nie z gory oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad, a pisze jak nastolatek. Z kobietą się nie dogada, bo każda normalna by go pogonila. Szuka więc małolaty. DEBIL..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany lat 27
Chciałbym zauważyć, iż zgapiłeś ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany lat 27
Przepraszam za powtórkę, ale Kafeteria nam szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie oceniac z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Powiem wam ze taka jest polska mentalnosc, tylko kogos obrobic, apropo's dzisiaj w nocy wlamali mi sie do garazu, i pokradli mi sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że można się dowiedzieć o danej osobie właśnie ze sposobu w jaki pisze, co pisze. A Grześ....., z przykrością, ale zgodzę się z większością opini tutaj. Niedojrzały emocjonalnie mężczyzna,nie potrafiący stworzyć związku z kobietą. Na dodatek ma fobie ,na punkcie swoich rówieśniczek. Biedny, mały on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
gosc, ty wiesz co piszesz? Wiesz co to jest stary dziad? Oblesny 70-80 latek, co o siebie nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona47
Mam 47 lat, obecnie sama.Wiele tu padło przykrych słów ,pod twoim adresem...ale prawdziwych..Wybacz Grzegorzu, ale my kobiety potrzebujemy prawdziwych mężczyzn, a nie niedojrzałych chłopców. Może zaimponujesz czymś dzieciakowi,tylko czym?pieniędzmi?bo poza tym niewiele masz do zaoferowania. Ciągle jęki nad niesprawiedliwościa tego świata?. Bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat.dla mnie facet 30 lat to już staruch. Bleeeee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
gosc, ty wiesz co piszesz? Wiesz co to jest stary dziad? Oblesny 70-80 latek, co o siebie nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitoman..42 lata,a wygląda jak 30 latek:-D Poza tym ,twoj patetyczny styl jest nudny. Warto by było poznać znaczenie niektórych słów, zanim zacznie się je używać. Grześ dzidzia piernik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Straszie dojrzali sie znalezli, polowa to debile, a goscona47, wolalbym galerianke niz ciebie. Macie tak posr....e w tych zakutych lbach ze mi sie zy....ac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona47
Grześ ..rzygać pisze się przez RZ... Pokazales swój poziom...wyszło szydlo z worka,ot co. Cala niby "oglada" zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej rożki. Galerianka?w twoim przypadku, to bardzo dobry pomysł. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Nie dbam o pismo, nie chce mi sie juz wysilac, po co? Jak i tak goooowno z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×