Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Horus

Optitel

Polecane posty

Gość Horus

Witam, czytając to poprostu muszę dołączyć się do tej dyskusji. Też jestem byłym pracownikiem PRZEKLĘTEGO OPTITELA. Moja praca w tej "firmie" trwała 2 miesiące, zlożyłem wypowiedzenie i czekałem na pieniążki(po zlożeniu rachunku) ponad 1 msc, więc coś tu nie gra. Skoro ja wywiązałem się z warunków umowy, to dlaczego firma tego nie robi?????????na umowie jest napisane,że wynagrodzenie dostanę w terminie 14 dni od podpisania rachunku, i dlaczego to nie jest przestrzegane????????Pracując tam podpisywałem więcej umów niż wynosił limit-i po co się było tak starać?jak o premiach się tylko tam słyszy a nikt ich jeszcze nie widział!!!!Nadal pracujący tam ludzie dostają kasę, ale Ci co już odeszli muszą na nią sobie poczekać i nachodzić się do firmy-prosząc o swoje zarobione pieniądze(jak się nie upomniesz to nie dostaniesz wcale-chyba na to liczą). Skończyły się czasy kiedy ludzie musieli trzymać się jednego miejsca pracy do emerytury-można jyż przebierać, a więc nikt -naprawde- nikt nie bedzie pracował harytatywnie. Świadomość ludzi na ten temat rośnie i jak tak dalej Optitel bedzie traktował byłych pracowników(którzy mają znajomych) to nikt juz do tej "firmy"do pracy nie przyjdzie-szefowie Optitela powinni zdać sobie z tego sprawę!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×