Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g45

dziewczyny doradzcie!!! które ładniejsze????????????

Polecane posty

Gość g45
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezka
oba dla prostytutek. Kiedyś dziwki w rynsztokach nosiły takie, żeby im nogi nie mokły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g45
CZY ONE NAPRAWDE WYGLADAJO TAK OCHYDNIE? DZIEWCZYNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wyglondajo
bardzo ochydnie, nie kupujta ich.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezka
są ochydne - serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4534454
a moze wy znaleźliscie na allegro jakieś fajne szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
szpilki lub platformy jakieś tylko nie takie baaardzo duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabe
jak mozna takie cos nosic?? toz to straszna tandeta, kup sobie lepiej elegancke szpilki a nie takie kurrewskie buciory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie, ale rzadko w nich chodzę... Tzn. teraz to w sumie mogę już w nich chodzić :) http://img91.imageshack.us/img91/3711/p1010747lz1.jpg Nie wiem czy żaba nie wyskoczy. Ogólnie to ja ci radzę iść do sklepu i przymierzyć, bo przez internet się nie da - to oczywiste. Pytanie drugie czy chcesz na lato? Czy takie wyjściowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na lato do chodzenia
lubie starsznie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladajo w
rzeczywistości? fajne są wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja44
do FAjnie a czemu rzadko w nich chodzisz? masz identyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na lato, z tego co pamiętam, w zeszłym roku Victoria's Secret miała kilka propozycji... http://www2.victoriassecret.com/collection/?cgname=OSSHUSDLVIL&cgnbr=OSSHUSDLVIL&rfnbr=2823 W tym roku trochę słabiej. Moje wyglądają tak: mają drewniany obcas i platformę, są z imitacji skóry (niestety :O) wszystko w ciepłym brązie. Są dosyć wygodne mimo że mają 11 cm. Firma Benetton. Da się w nich chodzić, ale wiadomo, że noga się męczy. Kupiłam o rozmiar większe, bo stopy mi puchną, gdy jest gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. Ja ma takie jak opisałam wyżej. A chodziłam w nich rzadko, bo wtedy miałam faceta, który miał 180 cm wzrostu i jak je założyłam, to byłam troszeczkę wyższa od niego i było mi głupio. A i muszę koniecznie zaznaczyć, że bardzo, ale to bardzo niewygodnie się chodzi w takich butach po nierównej powierzchni (np.po bruku), ale jeśli nosisz szpilki, to to wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po doradzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne są
mają grubszy obcas i pewnie są wygodniejsze od tcyh moich co wstawiłam! a tak szczerze to co sądzisz o tych butach? o tych 2 bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to podzielam zdanie innych. No, ale patrząc tak praktycznie, to na pewno będzie widać szybko brud na nich, bo mają przeźroczystą platformę. Dalej, mają za cienkie paski i tylko jeden przy palcach - wydaje mi się, że nie trzymają nogi po prostu i że się wżynają. No, i mają ten nieszczęsny pasek przy kostce - on jest dobry tylko dla dziewczyn o bardzo szczupłych i długich nogach, bo inaczej "skracają" nogę. Warto na to zwrócić uwagę, to znaczy możesz wybrać buty z takim paskiem, ale poniżej kostki raczej. Jeśli chodzi o sam wygląd, to są dobre naprawdę dla tancerki Go-Go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieks za rade
juz mi się odpodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie chciałam być zbyt drastyczna... Wiesz co w polskich sklepach, które specjalizują się w obuwiu, godna jest tylko Apia (mają dość porządne buty), z oryginalnych wzorów Venezia (chociaż mi się wydają trochę obciachowe, ale niektóre są spoko). Firmy odzieżowe mają ciekawsze wzory, np. Zara - ja bym tam się udała na twoim miejscu, tylko ich buty nie są zbyt wygodne i są z twardej skóry. Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam Promenadę, tam jest sklep Alberto Gozzi - włoskie buty, wzory zazwyczaj zgodne z trendami, może trochę dziwne. No, ale wszystko zależy od zasobności twojego portfela, bo jeśli jest duża. to Shoe -Be-Do. Ale moja nie jest, więc mówię ci o wszystkich możliwościach, bo na Allegro można kupić, ale tylko jak przymierzysz wcześniej w jakimś sklepie wybrany model (na Allegro pewnie będzie taniej). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×