Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Eh Ty uparciuchu jeden! Nic nie piszesz więc idę piusiać bo mi się już oczka zamykają a na czole widnieje klawiatura ;) pa pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfbttt
czy mozliwe jest nieswiadome popuszczanie moczu ? zawsze wieczorem mam mokre i zoltawe majtki;(( jestem dziewica, mam uplawy a do tego ten zapach amoniaku...nie wiem juz jak to leczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padmus :D Padmus nie poszedl w odstawke :D Lalinetta byla zmeeeczona... A dzis jeszcze wczesnie rano obudzil ja kurier dostarczjacy butelke aloesu, ktora zamowila w zeszlym tygodniu :o i dzis w ogole chodzilam caly dzien niewyspana. Bylam wczoraj w szpitalu i...mam skierownie na multum badan, ,a ktore mam isc do szpitala na jeden dzien. A to w celu zrobienia tzw..."lyzeczkowania macicy" :( :o Ja nie wiem po co to... :( Ginka powiedziala ze podejrzewa zaburzenia hormonalne i miesniaki :o i ze to lyzeczkowanie ma cos odkryc. A to mam miec robione w narkozie. Powiem szczerze ze ja nie mam takiego doswiadczenia w ginekologii. Najgorszy zabieg jaki mi robiona to zamrazanie nadzerki wiek temu. Troche zbladlam jak mi powiedziala o tym "lyzeczkowaniu" . W ogole sama ta nazwa :o A Ty to kiedys miaaalas??? Poki co, pije swoje ziolka i...bole lewego jajnika zmniejszyly sie jeszcze bardziej. przyznam, ze nie wierzylam jakos ze ziola moga tak dzialac, ale widze poprawe doslownie z dnia na dzien i po porstu jestem w szoku! Jak juz bede wiedziec co mi jest, nie wiem czy nie pojde do jakiegos zielarza. Bo dla kobiet to chyba jedna z najlepszych terapii. A jak tam Padmowe zycie? Ziolka pijemy? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lalinetko ;) No co Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie tam się obraziłam!!!!!!!!! nic z tego :P Dzisiaj już mam dość wrażeń i do tego jeszcze coś brzusio o sobie przypomina, wiec rozpisze się więcej jutro :) Dobranoc ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pademko, zalozylam nowy topik, na ktorym pisze pod nazwa Medycyna Naturalna.Jest tam juz pare osob bo przenioslysmy sie z innego, ktorego ramy juz przekroczylysmy. Jesli masz ochote, dolacz do nas, bo temat tez dotyczy Ciebie. Tu jest link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4665986 pa pa i..czekam na nowiny od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schelli
Kochane Kobietki! Czy ktoras z Was stosowala metode B.S.M. na problemy zwiazane z grzybica pochwy????Nie wiem,ktory numer metody mam stosowac??? Bardzo prosze o porade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaMontanna
Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mozna kupic zwykłą naftę ,którą mozna się leczyć .Zaznaczam że petroleum d5 z apteki to nie to.Chodzi o taka naftę którą się leczyły nasze babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może .........finko tutaj zagladasz.Czekamy naporady .-medycyny nat. też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka nareszcie
Wiesz mama ma bardzo wredna dolegliwosc.Po podszywce bo tak to sie chyba nazywalo,ciagle chce jej sie siku.Musi to robic przykucajac i co 10min-prawie.W podruzy koszmar bo brzuch troche przygnieciony i tez parcie -bplesne.Lekarze nie widza problemu a mama cierpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Podaj gg lub nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naradis
finka moje gg 2118031 mam naglący problem z NADŻERKĄ która zajęła całą szyjkę :( pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naradis
FINKA PROSZE ODEZWIJ SIE ! MAM OBTORBIELONE JAJNIKI I BOJE SIE CO Z TEGO WYJDZIE.... ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Będe na gg.....finka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naradis
finka.....czemu mi nie odpisujesz na gg? dostałaś moje wiadomości? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finka mam pytanie. Czy tą nalewkę z nagietka należy pić przed posiłkiem, po czy nie ma to znaczenia? To samo tyczy sie krwawnika. Czy można łączyc te zioła czy należy robić jakąś przerwę między nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zioła te mozna łaczyć ze sobą.Pić przez dłuzszy czas.Pora przyjmowania nie ma tutaj aż takiego znaczenia .Szklanke krwawnika mozna pic codziennie przez cały rok.Nagietek najkrócej 2 tyg --do ustąpienia dolegliwosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, bolalo mnie dzisiaj podbrzusze i prawy jajnik, wlasnie wypilam nalewke z nagietka i przeszlo po 2 godzinach i wlasnie mam pytanie w jakich ilosciach pic ta nalewke(na opakowaniu pisze dawkowanie po plukania jamy ustnej), ja chyba wypilam za duzo bo w glowie mi sie krecilo hihihi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona503
Czesc, mam problem. Jestem w 6 miesiącu ciąży i zauwazylam u sibie jakiś tydzien temu kulkę na wzgórku łonowym, wieci moze co to jest i co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazielona
Hej dziewczyny. Czytam sobie topik od początku bo tez mam problemy kobiece, jeszcze niezdiagnozowane.Jutro sobie cały wydrukuję. Finko -jesteś NIESAMOWICIE pozytywną osobą, wychodzi mi ze już 3 lata poświęcasz się dla innych tu, na kafeterii:) Mam propozycję, osoby którym finka pomogła albo stale korzystające z jej porad -zmówcie w jej intencji dziesiątkę różańca. To, że finka nic nie chce za pomoc, nie znaczy że nie potrzebuje wsparcia. Potrzebuje siły i wytrwałości by tu pisać! Jak wspaniale działa modlitwa intencjonalna nie będę pisać, nie zamierzam nikogo przekonywać, ale myślę ze to możemy dla finki zrobić:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkabaskaa
Witam. Mam zapytanie -tylko nie wiem czy tu ktoś jeszcze zagląda... Od dawna /rok, mam okropne bóle jajników podczas miesiączki, paraliżujące wprost, rozsadzające, dzisiaj wyłam w domu... Ginekolog dopiero za tydzień. Od ostatniej miesiączki 3tyg-cały czas miałam plamienie, jakby osocze z małą ilością krwi. Przeczytałam topik -wszystkie rady niesamowitej Finki i innych dziewczyn. ❤️ dla Was Planuję od jutra: - wyciąg z nagietka 2 x 1 łyżeczka - picie siemienia lnianego 2 x po naparze z 1szkl. wody i 2 szkl siemienia - zioła: :krwawnik, skrzyp, pokrzywa, jasnota - do tego okłady z kapusty/zaczynam dzisiaj - nasiadówki: septosan + mięta + masaż stref refleksyjnych Czy to się trzyma kupy? Czy może za dużo na raz, gdybyś zajrzała tu Finko, BAAARDZO PROSZĘ o info czy plan powyższy jest OK Od jutra oczyszczanie jelita grubego /szukam wlewnika w domu /wcięło go!:-P Coś czuję że u ginekologa nie będzie wesoło... szykuję się na wojnę...:-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baśkabaskaa, wiesz nie jestem znawca taka jak finka, ale wydaje mi sie, ze nie przesadzasz. U mnie zdiagnozowano endometrioze, 10 lat temu, do tej pory nie bylam u lekarza, bo sie boje, ze wysla mnie znowu na operacje, w sumie to do tamtego roku nie mialam problemow. W tamtym roku zaczal okropnie bolec mnie prawy jajnik to bylo w 4 dniu meisiaczki i potem tak zostalo, potem podbrzusze, jak zaczelam diete bez pszenicy, miesa, kafeiny, bralam catagnusa to przeszlo aha i jeszcze poduszka elektryczna nagrzewalam. Znowu w maju zaczal bolec mnie jajnik i tak z przerwami, zawsze zaczyna sie po miesiaczce albo w trakcie. Musze powiedziec, ze troche zeszlam z mojej diety i moze dlatego dolegliwosci sie nasilily? poki co z forum przeczytalam o krwawniku i nagietu i tez je stosuje do tego pije tez herbate z lisci malin, bo wyczytalam, ze czysci jajniki i jeszcze uzywam cayenne pieprz bo tez podobno ma dobre wlasciwosci czyszczace. Ostatnio na bole pomogll mi olej rycynowy z poduszka elektryczna, nie musialam brac srodka przeciwbolowego, ach czasami sama nie wiem co robic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkabaskaaa
crystal clear -czy dobrze rozumiem kochana, że byłaś jednak na tej operacji i w tamtym roku po latach znowu zaczął Cię boleć jajnik? No właśnie, promieniowanie na podbrzusze i brzuch przechodziłam, tak nad pępkiem aż, jakbym kulę bólu miała... No jak sama siebie czytam to sobie myślę dlaczego jestem taką idiotką i jeszcze nie doszłam do lekarza?!:-( O tej diecie bez pszenicy nie czytałam jeszcze ale domyślam się że musi być super zdrowa no i do tego bez mięsa -powiem Ci że mnie od mięsa już odrzuca, tak od jakiegoś czasu i myślę ze mój organizm po prostu zaczął się bronić przed tymi toksynami. Mięsa nie kupuję i nie jadam w domu, jedynie jak jestem u rodziny, czymś poczęstują to zjem a przeważnie na imieninach. Twoje dolegliwości na pewnie nasiliły się w związku z odpuszczeniem diety, wydaje to się logiczne ale być może nie jesteś doleczona i dlatego tak łatwo nawróciły? Fajnie byłoby gdybyś jednak się wybrała do tego gina, skoro już tyle lat, to znaczy że nic poważnego się nie działo. Będziesz wiedzieć na czym stoisz, ja myślę, że na pewno nie jest tak źle jak ostatnim razem 10lat temu:) Dzięki za przypomnienie o tych liściach malin! Mam na działce zagon pięknych i młodych, myślisz że mogę zrywać i suszyć czy musi być jakaś określona pora -muszę wygooglować sobie. Z poduszką to się boję na razie bo krwawię już 5dni bez przerwy /co jest fenomenem:-( od... lat, zawsze tylko 48godz. max krwawienie było a później 3 dni tak słabiutko a teraz pierwszy raz masakra jakaś 5dni i leci non stop. Z olejem to nie chcę przesadzać na razie, ktoś tu napisał że nie można tak ziół mieszać chociaż nie uważam że Ty bierzesz zbyt wiele ale jak chyba przesadziłam. Dzisiaj przejechałam 40km. po tego nagietka i przytulię a tu pani mi mówi, że ona sprzedaje w zastępstwie i nie wie co gdzie jest... trochę się wkurzyłam, bo nie znalazła oczywiście. Kupiłam za to skrzyp po 2,50zł. Co to za cena, tak tanio ze nie opłaca się samemu zbierać. Proszę Cię dobra kobieto, idź do tego ginekologa! BARDZO ŁADNIE CIĘ PROSZĘ:-) Na pewno jest lepiej niż ostatnio i będziesz wiedziała na jakie leczenie się ukierunkować przynajmniej. Zastanów się poważnie nad tym. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkabaskaaa
Jeszcze tu dopiszę, może się komuś przyda. Byłam rok temu u zielarza w Szczecinie, on coś miał również wspólnego z bioenergoterapią bo diagnozował mnie dotykając a raczej trzymając swoje palce nad moją dłonią. Powiedział mi co niedomaga i na co daje zioła /wszystkie moje przypadłości się zgadzały, tylko jajnik nie dawał jeszcze wtedy do wiwatu. Dostałam m.in. mieszankę nr 12, zielarz mówił, że prawy jajnik niedomaga /faktycznie teraz wyję przez niego z bólu. Znalazłam skład tej mieszanki: "Zestaw 12 Wzmacnia działanie zestawów 1, 2, 3, 4; stosowany przy mięśniakach, torbielach, guzach i innych chorobach nowotworowych. Skład: ziele jemioły, kłącze pięciornika, ziele skrzypu polnego, ziele rdestu ptasiego, ziele ptasznika, kora kaliny, kwiat kasztanowca, liść czarnej jagody, liść brzozy, owoc róży." Tak się zastanawiam, czy sobie lepiej nie zamówić tej mieszanki bo to jeżdżenie po zielarskich do innych miast mi się nie uśmiecha. Jakby ktoś chciał namiary na zielarza to dajcie znać, crystal clear -może Ty się skusisz?!:) poczytałam sobie właśnie, ze to wieloletni współpracownik o.Klimuszki i zielarza Kozłowskiego. Ogólnie to bardzo skromny, pozytywny człowiek w obyciu i rozmowie był /a ja obawiałam się jakiegoś "doktora" z zadartrym nosem w wypasionym gabinecie. No i muszę dodać, że znajomemu po ziołach od niego znikł duży kamień w nerce i ogólnie cała jego rodzina korzysta z usług i bardzo sobie chwali. A ja nie zjadłam połowy swoich ziół... bez komentarza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baśkabaskaaa widzisz kochana ja nie mieszkam w kraju w sumie juz od 13 lat i tak bylam tu 2 razy operowana na endometrioze, endometrioza jajnikow + laparoskopia, druga operacja byla zupelnie nie planowana, miala byc laparoskopia, pamiam, ze ledwo sie wybudzilam z narkozy! dawali mi hormony i owszem bylo bez bolu ale emocjonalnie do niczego, dziwie sie sama, ze te prawie 10 lat bylam bez bolu. Wiesz wiem, ze powinnam isc do gina, wiem, wiem ale widzisz nie mam w tym roku tutaj pelnego ubezbieczenia(tak wyszlo) zmienie je od przyszlego roku, takze pomyslalam sobie, ze moze jak bede w pl to pojde. POki co to wiem, ze na endometrioze nie ma lekarstwa, znalazlam strone gdzie lecza endo naturalnie przez chinskie ziola i akupunkture no i te diete, podobno jest rewelacyjna ! chyba szybciej zdecydowalabym sie na to ! Dzieki za ten sklad ziol, musze je przetlumaczyc i sprobowac tutaj poszukac lub czy mozna zamowic w necie ? Mnie poduszka elektryczna bardzo pomaga i goraca kapiel tez, wlasnie teraz kiedy bole sie nasilily i jestem w srodku cyklu, a jesli chodzi o Ciebie to jak krwawisz to jasne ze nie uzywac ! Ciekawa jestem co powie Ci gin ? Milego weekendu zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×