Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość moniasonia
cykle miesiączkowe różnie bywają. W przedziale od 22 do 26 dni. Nigdy ani nie dluzej ani nie krocej. Ostatnie trzy cykle byly: 26 dni, potem 22 dni i teraz 25 dni. Odebrałam ostatnio wyniki wolnego testosteronu i dheas. Niestety tu jest lipka. Wolny testosteron 6,5 przy normie do 4.2 ,a DHEAS 473 przy normie do 430 ;/. Liapa na maksa. Sądze ze stad jest moj problem z nadmiernym owlosieniem. Nadmiar wolnego testosteronu oraz DHEAS. Są jakies ziółka na obniżenie androgenów. Bo sądze ze to jest moja przyczyna i nadmiernego owłosienia i wypadania włosow na głowie. Troche na necie poczytalam i moge miec cos z nadnerczami, stad wysoki DHEAS i nadmiar produkcji testosteronu. Jezeli mial ktos taki przypadek to prosze cos napisac. Ja obawiam sie jakiegos guza na nadnerczach, bo czesto to jest przyczyna podwyzszonych androgenow i problemow ktore mam. Dziekuje serdecznie za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
finko co polecasz na uczuelenie na slonce? wiesz, czy to moze byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Bierzesz jakies leki ,tabletki ? Niedomaganie wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
moniasonia---M Treben --zielarka ;zaleca picie jemioły przy zaburzeniach hormonalnych -gotową nalewke mozna kupic w aptece .Prosze skorzystac z akupresury stop -patrz ;refleksoterapia ,gabinety medycyny naturalnej .Masaz stref refleksyjnych ,punktow znajdujacych sie na stopach powoduje lepszy przepływ krwi i i bioenergii.Podczas masazu energia dociera łatwiej do chorego organu i po okreslonym czasie nastepuje wyrazna poprawa ,a nastepnie wyleczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nadmierne owłosienie? Polecamy herbatę miętową 21-02-2007 10:48 hirsutyzm nadmierne owłosienie kobiety androgeny testosteron działanie maskulinizujące Mehmet Numan Tamer libido popęd płciowy Dane opublikowane w piśmie Phytotherapy Research wskazują, że wypijanie dwóch kubków herbaty miętowej przez pięć dni może obniżyć poziom androgenów u kobiet z hirsutyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Napój przyrządzano następująco. Pięć gramów suszonych liści (kopiatą łyżeczkę) zalewano 250 mililitrami wrzącej wody i zaparzano przez 5-10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Medycyna chinska ----takze zaleca tutaj picie mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
moniasonia---czy przyjmujesz ,przyjmowałas ?przez dłuzszy czas leki ,tabletki ? Powikłaniem moze byc niedomaganie watroby , nieprzyswajanie przez nią witamin E ,A ,D --nadmierne owłosienie ,wypadanie włosow ......Odtruc watrobe ;Weglem leczniczym , Silimarolem .Pisałam do Ciebie na poprzedniej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia
Hej Finka. Ja nigdy ,ale to przenigdy nie przyjmowalam ani tabletek antykoncepcyjnych ani nic. Fakt ze za młodu bralam duzo antybiotyków, a od pazdziernika zeszlego roku do lutego bylam 4 razy na antybiotykach, bo tak mnie przeziebienie mocne łapało. I w zasadzie od listopada pojawily mi sie oznaki ze cos nie tak. Zaczelam pracę, musialam wstawac o godzinie 4 rano. I tak przez 5 miesiecy. Spałam po 5 godzin. Czy to mogło sie przyczynić do rozregulowania hormonów. Jak juz wczesniej pisałam. Mam podwyzszony wolny testosteron przy normie max 4.2 ja mam 6.4. No i hormon dheas podwyzszony przy normie do 430 ja mam 473. Nie wiem czemu tak nagle sie to zaczelo i tak szybko postąpilo. Nigdy nie mialam zadnych problemow, okresy regularnie jak w zegarku co 26 dni, czulam ze mam owulacje. I nagle wszystko diabli wzieły. Moze to wczesne wstawanie, zmiana srodowiska przyczynily się do rozregulowania gospodarki hormonalnej. Moze to zbieg okolicznosci. Fakt ze z tradzikiem mialam zawsze problem, moze nie jakis wielki ale byl. Zaczelam stosowac kremy z kwasem aha ktore bardzo mi pomogly. Moze to juz byla oznaka ze cos sie dzieje. Jak powiedzialam lekarzowi ze moze by zbadac hormony, ze to moze przez nie mam ten tradzik to mnie wysmial. Szkoda ze sama sie wtedy nie posluchalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia
Narazie pije wierzbownice, bo wyczytalam ze ma dzialanie antyandrogenne. Ostatnio bylam u ginekologa ktory mi Diane przepisal. Niestety zrezygnuje z niego. Moje jajniki nie wkazuja na to abym miała PCOS. Nie mam pęcherzyków, teraz w tym cyklu mialam owulacje. Wiec PCOS odpada, tak mi sie wydaje. Powinien mnie lekarz wyslac na szczególowe badania zeby byc pewnym czy z jajnikami mam problem czy moze z nadnerczami. Bo równiez w przypadku chorob nadnerczy jest produkowana duza ilosc androgenów. A sam fakt ze mam podwyzszone DHEAS swiadczy o tym ze moze nadnercza jednak cos nie tak działąją. Bo DHEAS jest prdukowany przez nadnercza. Tacy sa wlasnie lekarze w mnaszym kraju. Najlepiej przepisac lek nie majac pojecia co szwankuje. W poniedzialek mam wizyte u profesora gin-edno z kliniki z Katowic. Fakt ze drogo sobie liczy bo 200 zł, ale mam nadzieje ze skieruje mnie na kompleksowe badania i dzieki nim wykryje co szwankuje i zaczne odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia
A i co do tej herbatki mietowej. tez o tym czytalam ze pomaga. Tyle ze u nas sprzedaja hermatke mietowa pieprzową , a ta co jest podawana jako obnizająca androgenizm to herbata mietowa ale chyba jakas inna odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia
Finko jak byś mogła mi jeszcze napisac jak ten nagietek przygotować, ile lyzek na ile wody, cza zalać wrzatkiem, parzyc pod przykryciem? Jak byś znała jeszcze jakies dodatkowe ziółka zmniejszające androgeny to bym była wdzieczna. Dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wygodna w uzyciu nalewka z nagietka;2 2x dziennie łyzeczke .Do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
medycyna chinska ja chodze w ELBLĄGU do znajomego, w kazdym miescie znajdzie sie ktos kto sie na tym zna , choc to malo popularne. za samą wizyte sie nie płaci!! tylko za zioła ! ja dostalam 2 opakowania po 100 tabl. zaplacilam za nie 70 zł. mocniejsze ktore mam zazywac po tych kosztuja 100 zł za 2 butelki. chodzi sie zadko- po skonczonych opakowaniach - znow "badanie" i kolejne ziolka. powiem Wam tyle- nie wiem czy to dziala czy nie ALE biore od 2 dni i bol jajnika ustał.a bolal mnie codziennie. to taki pierwszy objaw poprawy. zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
41 [zgłoś do usunięcia] saranek-26 mi pomogło, bardzo. Wykryto mi guza w piersi, dużego. Niestety to nie był żaden łagodny guz. Zdecydowałam się na zioła. Piję od ponad pół roku. W piersi mam 2 małe włókniaki. Jestem szczęśliwa. Bez chemii, bez cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena16
Witaj Finko, mogłabyś podzielić się adresem specjalisty w Elblągu? Mam co prawda daleko, ale chciałabym się wybrać, chyba, że znasz kogoś w Olsztynie lub pobliżu, z góry pięknie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finko ratuj!
Finko prosze,skontaktuj sie ze mna ,moje gg to 11192263, mialam pobrany wycinek z szyjki macicy,czekam na wyniki,mam duza nadzerke i chcialabym pomoc sobie ziolami ale taki tutaj haos ze nie wiem co czytac! Prosze Cie o pomoc konkretnie w moim przypadku ktory opisze tobie na gg,z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Rena ---pytaj na ;"Medycyna chinska -zioła na zaburzenia hormonalne,kobiece problemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finko ratuj!
Dzieki... szukam dalej pomocy,moze gdzies ja znajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NADZERKA---.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Medycyna chińska - forum - GoldenLine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Medycyna chińska - forum - GoldenLine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania16021986
Witam,czy ktos moze mi doradzic co mam w mojej sytuacji robic?w lutym 2009 wykryto u mnie miesniaka,byl maly dlatego kazali mi czekac i obserwowac a miesniak sobie rosl.w czerwcu tego roku stwierdzili ze miesniak ma wymiary 9cmx10cm.wzieli mnie na operacje poniewaz chcialam byc w ciazy a lepiej jest go usunac.po operacji zrobili badanie tego wycinka i sie okazalo ze wynik nie jest ani dobry ani zly,jest na granicy.Teraz pytanie:doradzaja aby usunac cala macice poniewaz nie wiadomo w ktorym kierunku pojdzie dalej.mam dopiero 24 lata,chce miec dzieci ale boje sie tez o wlasne zdrowie.co mam robic?prosze pomozcie,czy pomoze mi picie siemienia czy inne kuracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania, poczytaj koniecznie na temat terapii Gersona. Jest sporo w internecie. Kuracja nie jest łatwa w przeprowadzeniu, ale podobno bardzo skuteczna w walce z rakiem i innymi, łagodniejszymi rzeczami też. Piszą ludzie, którzy pozbyli się najgorszych, nieuleczalnych nowotworów z przerzutami, dla których medycyna nie miała już nic do zaoferowania. Poczytaj koniecznie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania16021986
dzieki,mam nadzieje ze cos mi pomoze.Kupuje ziola,nalewki,oklady i bede probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to nie zioła i nalewki Chodzi o soki z warzyw i owoców - trzeba je codziennie wyciskać i pić (13 szklanek dziennie). Do tego robi się minimum 4 lewatywy z kawy. Dla kogoś, kto nigdy tego nie robił brzmi to trochę dziwnie... wiem... ale jest na to wytłumaczenie - poczytaj koniecznie. No i dieta bez mięsa, nabiału, cukru, kawy, herbaty... Ale można ziemniaki, raz w tygodniu ryż - da się przeżyć. Do tego specjalne suplementy. To tak w wielkim skrócie - to terapia dla tych naprawdę chorych. Ale warto jej spróbować. Wejdź proszę na: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4348122&start=210 tam jest dziewczyna która wyleczyła się w ten sposób i może coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania16021986
chyba pela nie dam rady,nie mam takiej silnej woli.Myslisz,że ziołka i okłady w moim przypadku nie pomogą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgtyhe
finko kochana prosze mozemy porzmawiac na gg? 428111 od tygodnia biore antybiotyk na zapalenie ukaldu moczowego ale nic nie daje..co chwile chodze sikac;/ wykoncze sie niedlugo bo to wygalda tak jakby tak mialo juz byc zawsze;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×