Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

nasiadowki owszem robilam ale tylko 3 razy. poza tym robilam oklady z olejku rycynowego (3 dni a potem przerwa jednodniowa i tak w kolko) dobrze sie czulam po okladach. Ale w zeszlym tygodniu podczas takiego okladu zaczytalam sie w super ksiazce i oklad trwal godzine a potem bolalo mnie podbrzusze przez nastepny dzien. W ogole od zeszlej przedwczesnej miesiaczki czuje bol w podbrzuszu, ktory pojawia sie na dzien lub poltora a potem znika... I w dziwnych momentach sie pojawia np. jak bylam 2 tygodnie temu na koncercie U2 to zaczelo mnie bolec chyba pod wplywem cisnienia od glosnej muzyki, podobnie bylo w zeszla sobote jak bylam na tancach salsy tez czulam bol... dziwne to wszystko... teraz ide sie polozyc bo jestem strasznie slaba i dosc juz mam myslenia o miesniakach! chce od nich i calego leczenia odpoczac i wreszcie kiedys obudzic sie bez nich!!! Wierze ze to mozliwe, to tylko kwestia czasu i nabrania sil...i jaktoby powiedzieli indianie tu potrzeba pomocy "pahamamy" tak czuje... Tymczasem wszystkim polecam super ksiazke: "RIO ANACONDA" Wojciecha Cejrowskiego. Tam dopiero mzna sie dowiedziec o cudach, a oto cytat: U indian "Do wyleczenia schizofremii niezbedna jest mocna wiara w czary (...) Wiara, ktorej ludziom cywilizowanym brak-wierzymy zbyt slabo albo wcale.(...)" skutek "to co u nas leczy sie za pomoca elektrowstarzasow szamani lecza szeptem do ucha" pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Basia --przeczytaj ;Profilaktyka i leczenie Raka .Tam tez jestem .Napisze ...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos ciekawego o akupunkturze i chorobach kobiecych. Co prawda jezyk wypowiedzi w ponizszym linku mi sie nie dokonca podoba ale ciekawe rzeczy podaje... na innym forum znalazlam wypowiedz o zniknieciu miesniaka dzieki akupunkturez stad rozpoczecie poszukiwan w tym kierunku http://www.doktorpokrywka.pl/site/ama/ma16.html pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina jot.
finka, pisałaś, że miałaś kiedyś torbiel na jajniku i że zioła Ci pomogły się jej pozbyć, mogłabyś podać skład tych ziół które stosowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina jot.
finka jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadowolona
Dziewczyny wejdźcie na Forum Ginekologiczne.Tam szybciej i konkretniej dostaniecie odpowiedź.Tutaj nic pożytecznego się nie dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na szyjce
Oprócz 4 torbielek w obu piersiach, które ginekolożka zbagatelizowała i stanu zapalnego, który leczy, okazało sie , że mam " coś " na szyjce macicy. Pani doktor stwierdziła, że to nie jest groźne i że " ma prawo wszędzie coś wyrosnąć".Cytologia jest dobra - 2 grupa. Czy mam się nie martwić, czy zmienić ginekologa. Mam 52 lata. Pani Finko, proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablable
Jajajajaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak sie ma raka najlepiej o nim nie mysleć-sam zniknie-uhm-zniknie razem z wami....Głuptasy....:O:O:O-kogo słuchacie....Moja kumpela słuchała takich porad-odwiedzam ja czasem-ładnie wyglada na zdjeciu-usmiecha się do mnie z niego-a ja jej znicze w imię pamięci zapalam :O:O:O Nie wierzcie głupocie.Gdyby leczenie nowotworów ziołami było takie łatwe i skuteczne-nikt z tego powodu by nie umierał.Finka spieprzaj.Nie rob ludziom z mozgu mydła.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ani kuracja ziolami Bonifratow, ani oklady z olejku rycynowego, ani akupresura stosowane przez 2 miesiace nie pomogly. W tym czasie przybyl mi kolejny miesniak, czyli mam juz 3 miesniaki tak wiec zabieg operacyjny nieunikniony a potem leczenie zobaczymy jakie. Znajomy ginekolog powiedzial mi ze gdyby ziola naprawde leczyly miseniaki to lekarze juz dawno z wielka ulga by je stosowali. Tak wiec ja bym radzila by z jakimikolwiek dolegliwosciami kobiecymi pozostac pod kontrola dobrego lekarza specjalisty. Ziol natomiast nie przekreslam bo pewnie dzialaja ale wszystko zalezy od stadium choroby no i od indywidualnego organizmu. Tak wiec jesli sie leczyc ziolami to u dobrego lekarza ktory leczy zilami. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Szumara -.ja akurat nie polecałam tutaj zioł o. Bonifratow.....Szkoda ,ze nic nie pomagły ale przynajmniej wiemy .Jesli chodzi o masaz w przypadku miesniakow -dr Gornicka pisze w swojej ksiazce ,ze mozna je usunac masujac macice i limfe !! przez 6 miesiecy ,3x tygodniowo . Szkoda tez ,ze nie masz w planie zastosowac innych przepisow .......nafty,kasztanowca ,pieciornika .Nie zastosowałas tez nasiadowek .Czy odpowiednio długo stosowałas okłady z olejku rycynowego ? Moze warto było zmienic w pewnym momencie na inne okłady ?-kiedy stwierdziłas ,ze nie słuza czy nie pomagaja ...Jesli nawet zdecydujesz sie na operacje -stosuj kuracje ..................ABY UNIKNAC POWSTAWANIA NOWYCH MIESNIAKOW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....finka ....finka Kwiaty kasztanowca na MIESNIAKI ---czytamy " Moja mama wyleczyła miesniaki z pomoca kwiatow kasztanowca "....1 łyzke kwiatow zalac szklanka wody ,doprowadzic do wrzenia a nastepnie odstawic na 8 godz . Sam napar nalezy pic po łyku ,ale czesto .W ciagu dnia nalezy wypic ok. 1 l naparu(5 szklanek),dlatego wczesniej nalezy przygotowac go wiecej .Najwygodniej przelac go do butelki i nosic wszedzie ze soba , zeby czesto popijac ..." W sumie piła napar przez 2 tyg odnie . Kiedy po miesiacu była na kontroli ,lekarz stwierdził ,ze miesniaka nie ma .Z listu Anny Libickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Powyzszy przykład swiadczy ....,ze mozna wyleczyc miesniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Cos na szyjce ---prosze sie nie martwic tylko poczytac o torbielach na piersiach . Stosowac kuracje ............,pic przez jakis czas nalewke z nagietka ,nafte . Dodatkowo robic nasiadowki -na cos na szyjce .Wiecej na moich stronach .........Kuracje od czasu do czasu powtarzac i bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finko, nie mam nikomu nic za zle bo sama wierze w uleczalna moc ziol. Z reszta Ojciec Bonifrata powiedzial ze mam sprawdzic co sie dzieje i jesli choroba bedzie sie rozwijac to konieczna w moim przypadku jest operacja bo inaczej moge w ogole pozbyc sie macicy a co za tym idzie mozliwosci posiadania dzieci. W moim przypadku bylaby to katastrofa bo mam 32 lata i jeszcze nigdy nie rodzilam. Pisze o tym wszystkim by uswiadomic inne kobiety. Mysle ze warto tu podkreslic ze skutecznosc leczenia ziolami zalezy od stopnia rozwoju choroby no i od indywidualnego organizmu. Czy pani doktor Gornicka wspomina jakiej wielkosci miesniaki ma na mysli piszac o leczeniu ziolami? i u kobiet w jakim wieku? Chce tu tylko uswiadomic kobietom ktore tez tak jak ja entuzjastycznie podchodza do alternatywnych metod leczenia, ze czasami tak jest ze choroba bedzie sie rozwijala mimo kuracji, tak jak w moim przypadku. Mysle ze zamiast panikowac trzeba posluchac opinii roznych specjalistow i wybrac to co najlepsze i realne. Ja zamierzam odwiedzic ginekologa ktory moja chorobe prowadzi (on jest swiadomy ziolowej kuracji), odwiedze tez cenionego lekarza medycyny zajmujacego sie ziololecznictwem oraz lekarza medycyny zajmujacego sie akupunktura. Chce porownac ich opinie i wybrac swiadomie. Nie wykluczam tez spotkania z bioenergoterapeuta tyle ze zanim sie umowie musze postudiowac troche o bioenergoterapii i jej dzialaniu. Jak juz to wszystko przejde i przetrawie to zdam relacje bo brakuje mi tu na tym forum opisu skutkow leczenia tymi metodami ktore sie tu proponuje a szkoda. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finko, W jakim wieku byla ta pani, ktorej miesniaki zniknely pod wplywem kwiatow kasztanowca? Jakiej wielkosci i ile miesniakow miala? jaki byl jej tryb zycia, pracy i jaka diete miala? Mysle ze podczas leczenia trza to wszystko rozwazyc, poniewaz przyczyny powstawania miesniakow nie sa znane. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
TORBIEL NA JAJNIKU ----lekarze i leczenie mi nie pomogło .Pewnego dnia cyganki "nawiedziły" moj dom . Pamietam jak dzis ....Jedna z nich mi powiedziała ;masz torbiel na jajniku .Skad ona wiedziała ???Kazała mi pic rano na czczo spirytus i robic nasiadowki (na stojaco ) nad niewielkim płomieniem z denaturatu .To Ci pomoze -powiedziała .I ja to stosowałam .Czułam sie coraz lepiej -przestało mnie pobolewac (kłuc ) w boku .Pozniej piłam jeszcze zapobiegawczo zioła przepisane przez zielarza .Dzis juz nie pamietam składu .Pozniej .....popijałam i popijam zapobiegawczo nalewke z nagietka .Robiłam i robie od czasu do czasu nasiadowki oraz okłady na brzuch z lisci kapusty .Korzystałam leczniczo z refleksoterapi (masazu stop ) i bioenergoterapii . Dzis " nic 'nie jest mi obce z medycyny naturalnej .Ciagle siegam po kolejne ksiazki ,czasopisma .....znajduje kolejne przepisy na odzyskanie zdrowia ,ktore i Wam przekazuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikea- ktoś mi zabrał nicka
" Kazała mi pic rano na czczo spirytus i robic nasiadowki (na stojaco ) nad niewielkim płomieniem z denaturatu .To Ci pomoze -powiedziała ---------- i ja mam w to uwierzyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby uwierzyc w takie cuda zajrzyjcie do ksiazki Rio Anaconda Cejrowskiego, tam dowiecie jak to dziala...polecam wszystkim niedowiarkom, niezykla ksiazka. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wierzyc w cuda ??Tutaj własciwosci lecznicze spirytusu ,denaturatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
TORBIEL na jajniku (cysta )-ma postac napełnionego płynem workowatego tworu .Spirytus ,denaturat zadziałał głownie wysuszajaco ,sciagajaco .Cyganki wiedziały jak sie leczyc ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Spirytus --nie pamietam dawki tego spirytusu na czczo ale cos pomiedzy 1łyzeczka a łyzka na wode .Stosuja takze ten przepis osoby chorujace na wrzody zoładka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Spirytus (etanol )--na nim produkowane sa krople ,nalewki ziolowe .Daje on dodatkowo własciwosci lecznicze .Poprawia krazenie .Lek lepiej i szybciej sie wchłania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
TORBIEL na jajniku ----dzis mozna jeszcze zastosowac nalewke z nagietka ,ktora dodatkowo poprawi prace jajnikow .Pic nafte ....Stosowac ołady na brzuch z lisci kapusty ,plastrow borowiny .Robic nasiadowki .Pic innne zioła . Masaz strefy refleksyj-nej -jajniki .Wiecej na stronach ..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
AKUPRESURA --swiadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
6. Guzy – zgrubienia, o wymiarach 1 na 5 centymetrów znajdujące się w gruczołach piersiowych naszej koleżanki, bolesne przy dotyku, miały być usunięte chirurgicznie jako podejrzenie raka sutka. Kobieta jednak, jak każdy w takiej sytuacji, bardzo bała się tej operacji. W dodatku jej mama zmarła na raka narządów rodnych. Po trzech miesiącach codziennego masażu odpowiednich receptorów na stopach, guzy zmniejszyły się o połowę i nie wykazywały już tkliwości. Masowano wtedy: układ moczowy, gruczoły limfatyczne, śledzionę, migdałki, gruczoł piersiowy. Dalsze masaże wykonywał już mąż tej pani dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące. Zgrubienia w gruczołach piersiowych zniknęły zupełnie. 7. Mięśniaki macicy wielkości pomarańczy u innej pani uległy całkowitej likwidacji po 3 miesiącach codziennego masażu receptorów: macicy, jajników, przysadki mózgowej i punktów limfatycznych. Wyleczenie potwierdzone badaniem ginekologicznym i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
6. Guzy – zgrubienia, o wymiarach 1 na 5 centymetrów znajdujące się w gruczołach piersiowych naszej koleżanki, bolesne przy dotyku, miały być usunięte chirurgicznie jako podejrzenie raka sutka. Kobieta jednak, jak każdy w takiej sytuacji, bardzo bała się tej operacji. W dodatku jej mama zmarła na raka narządów rodnych. Po trzech miesiącach codziennego masażu odpowiednich receptorów na stopach, guzy zmniejszyły się o połowę i nie wykazywały już tkliwości. Masowano wtedy: układ moczowy, gruczoły limfatyczne, śledzionę, migdałki, gruczoł piersiowy. Dalsze masaże wykonywał już mąż tej pani dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące. Zgrubienia w gruczołach piersiowych zniknęły zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finka powinnas dostac medal za zachecanie do naturalnych metod leczenia. I bardzo sie ciesze ze to robisz, bo wiele osob w te metody nie wierzy a one naprawde dzialaja! Tyle tylko ze pozwole wtracic BARDZO WAZNA UWAGE, ktora znalazlam w ksiazce pani dr Gornickiej a ktora mnie uswiadomila ze wazne jest tez wiedziec kiedy akupresury nie stosowac zeby sobie nie zaszkodzic. Z wlasnego doswiadczenia wiem, a pani dr Gornicka o tym pisze tez ze NIE MASUJE SIE PUNKTOW REFLEKSYJNYCH MACICY I JAJNIKOW W CZASIE MIESIACZKI !!! Ja sobie kilka razy wymasowalam w czasie miesiaczki (bo tej uwagi nie znalam) i efekty byly odwrotne do oczekiwanych, czyli bol podbrzusza i nowy malymiesniaczek. Te uwage znajdziecie w ksiazce "Apteka natury " str 368 przy okazji porad dotyczacych leczenia miesniakow macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do stosowania ziol tez mam WAZNA UWAGE ZIOLA MAJA BARDZO SILNE DZIALANIE i z wlasnego doswiadczenia nie polecam probowania roznych mieszanek na konkretne schorzenie. A to dlatego ze to co jednemu pomaga innemu moze zaszkodzic. Dlaczego? Otoz przyczyny powstawania np. miesniakow moga byc inne u kazdej kobiety. BARDZO WAZNA JEST TRAFNA DIAGNOZA. Niestety u ginekologa jej nie otrzymacie. Sama sie przekonalam... JESLI SIE LECZYC ZIOLAMI TO U DOBREGO ZIELARZA KTOEY JEDNOCZESNIE JEST LEKARZEM MEDYCYNY, ktory ma zdolnosc diagnozowania i okreslania przyczyn choroby. Ja mialam szczescie byc na wizycie u takiego cenionego lekarza med. - zielarza, ktorego diagnozy sa poprostu trafne. A diagnozuje on uwaga z probki porannego moczu. Bylam pod wrazeniem jak trafnie opisal to co dzieje sie w moim organizmie a co ja czuje na codzien. Powiem tyle ja wspomnialam mu tylko o miesniakach a on w ciagu 5 minut "przeswietli" moj organizm i wylapal doslownie wszystko co boli i podkreslil skad sie bierze...potem wlasnorecznie namieszal ziola ktore juz zaczelam pic i mam nadzieje ze pomoga. Dlaczego wlasnie jego wybralam, otoz nasluchalam sie o wielu krytycznych przypadkach ktore on wyleczyl ziolami... Jesli ktos by chcial sam sie przekonac albo poprostu sprobowac diagnozy i ziol polecam sie zapisac na wizyte do Pana Slawomira Wojtulewskiego, ktory przyjmuje w Bielsku Bialej, ul. Konfederatow Barskich 8 w podwurzu ul. 11 listopada 46, mapa i telefony w linku http://company.yellowpages.pl/Polska/slaskie/Bielsko-Biala/132559/index.html gabinet czynny we wtorki i czwartki od 7.00-17.00 I WAZNA UWAGA!!! TERMIN NASTEPNEJ REJESTRACJI 5 PAZDZIERNIKA, wazna bo zapisy sa ponoc raz na 3 miesiace...lecza sie tam ludzie z calej Polski i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×