Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość ....finka
To coś Pani żle robiła albo zbyt krótko w ciągu doby. Moja koleżanka miała guza piersi i jej na początku nie wychodziło. Więc napisała do Lewandowskiego i jej odpowiedział że musi trzymać ile się da, trzymała non stop poz.II, to już na drugi dzień był mniejszy. Teraz go nie ma. Zniknął miesiąc przed operacją.Na str.www.samoleczeniebsm.pl jest kontakt z Piotrem Lewandowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
7. Położnictwo i ginekologia: procesy zapalne w miednicy mniejszej (zapalenie błony śluzowej macicy, zapalenie przydatków); klimakterium; procesy zrostowe w miednicy mniejszej; niepłodność; bolesne miesiączki; mastopatia; zakłócenia cyklu menstruacyjnego; łagodne nowotwory macicy i przydatków (torbiele jajników, endometrioza, włókniako mięśniak). --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Hej! Jeśli któraś z Was ma mięśniaki, niech spróbuje takiej metody, która u mnie poskutkowała.Trudno w nią uwierzyć,bo polega na piciu siemienia lnianego(gotowane wg przepisu na opakowaniu)3xdziennie po pół szklanki przez 3 tygodnie,tydzień przerwy,powtórzyć dwukrotnie.W sumie to jest 11 tygodni.Moje usg w lutym wykazało,,guz lity"ze wskazaniem na mięśniaka.Ostatnie usg,robione przez tego samego specjalistę,wprawiło tego lekarza w zakłopotanie.Mięśniaka nie było!Hi,hi.Dodatkowo piłam balsam kapucyński.Siemię lniane to pomysł od Tombaka,udoskonalony przez kogoś-znalazłam w necie.Jeśli ktoś nie wierzy w to,co piszę,mogę wysłać ksera usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira7
A moze jakies ziolka na wypadanie wlosow po odstawieniu anty!Bo juz nie wiem co mam robic!Odrosna , wie ktos moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusil, a jak gotowc to siemie, pytam bo ja mam opakowania z napisami po angielsku, nie mieszkam w Polsce :-) Jakiego duzego mialas tego miesniaka? Pilas tylko wywar z siemienia lnianego czy samo siemie tez? I kto to Tombak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu podobna metoda samoleczenia tym razem EFT (Emotional Freedom technigues) co oznacza Techniki Wolnosci Emocjonalnej http://www.youtube.com/watch?v=Zm7_e_7THRI&feature=related i namiary na strone EFT, warto poogladac filmiki i wyprobowac na siebie ;-) http://www.emofree.com/freevideos.aspx ja juz zaczynam i zobaczymy co sie stanie z moimi miesniakami... bo mysle ze z emocjami to one maja wiele wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Szumara,cytuję usg:,,guz lity w szyjce macicy,niemy dopplerowsko,wymiary 36/24mm".Siemię lniane: ,,2łyżki siemienia zalej 1 szklanką wody i gotuj kilka minut".Ja gotowałam coś ok.15 minut, przecedzałam i piłam kleik.Te wszystkie syfy biorą się z zanieczyszczonego układu pokarmowego, niestety.Polecam więc książki Tombaka, Jelisejewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lusi. Ja wlasnie jestem po rozmowie telefonicznej z panem Piotrem Lewandowskim, mnie uswiadamial ze miesniaki biora sie pod wplywem zbyt wielkiej ilosci hormonow zenskich u kobiety. I jak sie ma meza to latwiej miesniaki znikaja. Mowil ze w moim przypadku latwiej zniknelyby miesniaki gdybym brala hormony meskie + stosowala metode bsm. Mowil tez ze u niektorych kobiet miesniaki znikaja po 1 miesiacu stosowania bsm. A w odpowiedzi na mojego maila napisal: Są Panie które się wyleczyły z ty,m że lepiej to przebiega u mężatek. Moze Pani do mnie zadzwonić na tel.+48228623638 do 22 giej. Co do ksiażek to w sklepie pojawia się formulaż gdzie jest wej s cie na paypal, ale moze zrobi to Pani na PC cie znajomych. Pozdrawiam, Piotr Lewandowski Treść: Witam Panstwa, Mam pytanie, czy mozna metoda bsm wyleczyc miesniaki w macicy, mam az dwa i to 4.5cm i 3.7cm i lekarze chca je usunac a ja sie bardzo boje operacji i nie chce jej miec. Przeraza mnie ta sytuacja bo nawet jeszcze nie rodzilam...a tu cos takiego.... Jesli mozna je wyleczyc, jak dlugo trwa leczenie metoda bsm? ja narazie skoncze kuracje ziolowa ktora stosuje z codzienna akupresura, do konca tej kuracji zostalo dwa tygodnie. Gdy ta kuracja nie pomoze tp zastosuje bsm. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Szumara, ja zalecam ostrożność z tym gościem i z hormonami.Wydaje mi się,że nie mam nadmiaru żeńskich hormonów, mam męża,a mięśniak jednak się utworzył.Tombak,dr hab,należy do światowej elity specjalistów od naturalnych metod leczenia,też zaleca ,,przemawianie" do swojego organizmu,ale to traktuje dość lekko.Żebyś była moją córką, tobym zmusiła do tej bezpiecznej metody, myślę o kuracji siemieniem lnianym.Na allegro znajdziesz książki,które polecałam wyżej.Z nich się dowiesz,co jest przyczyną większości chorób.Zaburzenia hormonalne też są wynikiem pewnych nieprawidłowości.Kup siemię i nie zawracaj sobie głowy jakimś nawiedz...Aha, czasem kleik gotowałam w większej ilości aby starczyło na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie lusi, hormonow to nie chcialabym brac nigdy. a pozatym napisze do tego pana o sprecyzowanie nazwy, ktorych to wg. niego meskich hormonow mi brakuje :-) A co do metody bsm to jestem bardzo jej ciekawa. Siemienia z reszt tez dlatego juz je gotuje . dzieki za wskazowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi a mialas moze jakies dolegliwosci zwiazane z watroba lub sledziona w czasie jak wykryto u Ciebie miesniaka? Gdy bylam u lekarza leczacego akupuktura i chinska medycyna, os powiedzial ze miesniaki wg. medycyny chinskiej sa zwiazane z zabuzeniami watroby i sledziony. Dal mi rozpiske co jesc a czego nie. I tak np. powinnam unikac, mleka, cukru rafinowanego, czosnku i ostrych przypraw. I najlepiej zeby wszystkie potrawy byly cieple, najlepiej gotowane a nie smarzone. To mniej wiecej stosuje, choc przyznam szczerze ze dzis zjadlam oliwki z czosnkiem i strasznie mnie bolal brzuch w okolicy wlasnie watroby i sledziony, wiec chyba jednak ten lekarz mial racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
szumara,znam wszystkie jego książki, ale osobiście polecam ,,Drogę do zdrowia". T proponuje na pozbycie się mięśniaka 15 dni, ale ja spotkałam się w necie z propozycją 11 tygodni.Zrobiłam 11-tygodniową, bo ta pierwsza wydaje mi się za krótka.Czasami,gdy byłam na wyjeździe, brałam siemię mielone z apteki.Ale starałam się jednak,aby najczęściej było to tradycyjne.No i pilnowałam się,aby codziennie to przyjąć.Po 11 tygodniach,nagle przestałam plamić, zdziwiłam się nieco.Kiedy widziałam minę lekarza,chciało mi się śmiać, no ale co powiem,że siemię lniane? Powiedziałby-prymityw.Coś w tym jest,co piszesz.Jakieś pobolewanie pod lewym żebrem mam,nawet poszłam do lekarza,ale na usg nic nie wyszło.Jedno jest pewne, muszę przepłukać jelito grube, bo to ono,zanieczyszczone, jest całym moim złem.Kupiłam na allegro specjalny wlewnik Esmarcha,książkę Jelisiejewej ,,Metody oczyszczania"(To samo prawie u Tombaka,ale oni się fajnie uzupełniają) i do roboty, hi,hi.Po jelicie,zabiorę się za oczyszczanie wątróbki,itd Aha, obejrzyj w necie film,,Cud terapii Gersona", T go baaardzo ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusil dzieki! pierwszy kisielek siemienia i powiem szczerze nie taki zly, tylko ze ja wole go pic z ziarenkami bo latwiej przez gardlo przechodzi. mam nadzieje ze te ziarenka nie szkodza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
chyba lepiej bez ziarenek,mogą może zanieczyścić wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Ps.Szumara, namawiam Cię, kup te dwie książki,Olgi Jelisejewej i Michała Tombaka.Jedną z nich kupiłam tu: www.igya.pl.Czyta się je jak bestsellery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi na usg nie wszystko wychodzi. A ja o swojej wontrobie uslyszalam od dwoch lekarzy. jeden lekarz ktory zeczy ziolami, wyczytal to z mojego moczu a drugi to ten lekarz od medycyny chinskiej. A z tym jelitem grubym to tez cos jest bo co jakis czas objawiaja sie dziwne pobolewania w okolicach wyrostka... a tu troche o jelicie grubym http://hydrokolonoterapia.com/articles/anatomia_i_funkcje_jelita_grubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Oczyszczanie wątroby nie jest takie trudne,w/w autorzy dokładnie to opisują, lewatywy też.W igya kupiłam wlewnik Esmarcha i już wkrótce zabiorę się za siebie.Czuję,że mam gęstą i zanieczyszczoną krew(mam morfologię) i stąd różne choróbska.Specjaliści mówią,że najpierw należy oczyścić jelito grube i wątrobę, i ja im wierzę.A mam w rodzinie przypadki raka jelita, więc mam niezłego pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj uklad pokarmowy ma sie dobrze, dokad pije ten wywar z siemienia lnianego. nie mam dzis zadnych dolegliwosci, ktore wczesniej miewalam, wiec jakos to pomaga. ja chyba tez musze sobie oczyscic watrobe i jelito grube. zakupulam ksiazki nawet o metodzie leczenia Gersona i jak dojda to postudjuje, bo mysle ze warto. pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrosty paskudne
finko-a poradzisz cos mi na zrosty po cesarce? mam okropnie bolacy zrost, czasem jest nie do wytrzymania-teraz jest jeszcze gorzej, bo złapałam infekcje pęcherza i bardziej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusil nie moge otworzyc tego linka, skopiowalam caly do wyszukiwarki no ale niestety nic sie nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta49
Zdiagnozowano u mnie przerost ściany macicy. Nie chcę iść na zabieg wyłyżeczkowania. Pomóżcie. Może ktoś zna inne rozwiązanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Szumara,kiepski ze mnie internauta,ale na tej stronie dobrze jest opisany ,,gest muszli",może w gugle wpisz to hasło.Co do endometrium, czyli przerostu, to łyżeczkowanie jest chyba niezbędne, pobrane zostaną wycinki do badań, a to b.WAŻNE.Miałam ten zabieg, to tylko chwila, po dwóch godzinach byłam w domu, bezbolesny.Na różne guzy znam metody, ale na endometrium nie.Może ktoś inny. Kto stosował wyciąg z huby,Befungin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Sorry, że się tak wcinam Fince w to zielarskie forum. Postaram się więcej nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×