Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość EĆKA
Aktualnie nie mam możliwości podania składu ziól, ale i zioła i tabletki zostały dopasowane specjalnie pod mój organizm (włókniak, problemy z tarczycą). Przepisał mi je zielarz, zakupiłam w specjalnej aptece zielarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do EĆKA - CZY MOGŁABYŚ MI PODAC KONTAKT DO ZIELARZA, GDYZ SZUKAM I NIE POTRAFIĘ ZNALEŹĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO FINKI!!!- do FINKI!!! Lekarz wykrył u mnie niewielkiego włokniaka piersi. Chcę zacząc leczenie ziołami. Znalazłam na twoich stronach, zażywanie nalewki z nagietka 2x dziennie łyżeczkę , czy mogę równocześnie z ta nalewką zażywać 3x dziennie kapsułkę ojeku z wiesiołka dwuletniego, gdyz wyczytałam,że reguluje hormony. Czy nie zaszkodzi mi zażywanie nalewki z nagietka razem z olejkiem z wiesiołka. Jak długo zażywać jedno i drugie? Prosze odpisz pilnie, bo nie wiem co mam robić! BŁAGAM ODEZWIJ SIĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Odp .Nie ma tu przeciwskazan .Mozna zazywac przez dłuzszy okres czasu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO FINKI- DZIĘKUJĘ TOBIE ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ , ODPOWIEDZ MI TYLKO NA JESZCZE JEDNO PYTANIE , CZY OLEJ Z WIESIOŁKA I NALEWKĘ Z NAGIETKA MAM ZAŻYWAĆ RAZEM PRZEZ DWA MIESIACE , CZY DŁUŻEJ I KIEDY TRZEBA ZROBIĆ JAKĄŚ PRZERWĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Finki
Pytanie z innej beczki Finko moja ciocia choruje na zapalenie zyl. Miala kilkakrotnie zapalenie zyl glebokich. Ma zylaki bierze od dluzszego czasu zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Jak tylko je przestanie brac to znow zapalenie. Jakie by mozna zastosowac ziola u cioci, by rozrzedzac te krew naturalnie, a nie poprzez leki chemiczne. Cioci syrasznie po nich wypadaja wlosy i ogolnie zle sie czuje po nich. Gdybys cokolwiek wiedziala na ten temat. Bardzo Cie prosze o porade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zapalenie zyl ......podaj nr tel .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Finki
Finko podam Ci nr tel do mojej cioci Oto on: 71 351 83 01 Rozmawiałam z nią i będzie czekała na kontakt. Dziekuje Ci za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaaaaa
EĆKA, i jak Twój gruczolakowłókniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
róża - chińskie tabl będę brać jeszcze ok 12 dni, te drugie tabl i herbatkę do wyczerpania zapasów. Hm, ten wyczuwalny gruczolakowłókniak w prawej piersi 20x11mm jeszcze na pewno jest, bo go wyczuwam, ale wydaje mi się mniejszy, sama nie wiem. Ten w drugiej piersi, 7mm który nie jest wyczuwalny - to nie mam pojęcia co i jak. Chyba znów będę musiała wybrać się do tego zielarza i moja kuracja będzie trwać zdecydowanie dłużej niż myślałam. Byleby to ze mnie wypędzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Dodam, że w recepcie jest zalecane dawkowanie 3x dziennie po 4 tabl. przez okres 1 miesiąca. Ja natomiast biorę, tak jak zalecił zielarz, czyli 2x dziennie po 2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaaaaa
EĆKA, po pisz w razie czego. Jak pójdziesz drugi raz to daj znać co mowił zielarz. Oby sie zmniejszał ten gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Teoretycznie wczoraj skończyła się moja terapia chińskimi lekami, ale postanowiłam ją przedłużyć. Nie poddam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaaaaaaa
No ja tez sie nie poddaje wiem ze to wymaga czasu. Pije nalewke z nagietka i jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
róża - a jak wygląda twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Finko - masz może jakieś rady dla mnie w moim przypadku? Wykończę się psychicznie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki problem ze mnie swedzi strasznie i piecze podczas oddawania moczu, mam duze upławy, obawiam sie ze jest to rzeżączka ale dokłądnie nie wiem. W internecie znalazłam takie testy, które moge wykonac sama w domu, moze je wykonac. nazywaja sie Caretest STD. Czy warto sparwdzic nim sie pojdzie do lekarza? Bo obawiam sie ze lekarz bedzie mnie leczyl na inna chorobe niz tak naprawde mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINKO POMÓŻ....- wczoraj pierwszy raz zrobiłam sobie okład z kapusty na bolącą pierś w której mam włókniaka i dzisiaj , gdy sie obudziłąm pierś miałam jeszcze bardziej spuchnięta i zrobiła mi się w miejscu przyłożenia pokrzywka - o co chodzi, co to jest, czy mam przerwać okłady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
mysza : w jaki sposób próbujesz się pozbyć włókniaka? Ja kiedyś przyłożyłam kapustę na zaledwie kilka godzin - ból stał się bardzo mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy77
FINKO!!!! Jakie zioła przy endometriozie??? Torbielach czekoladowych? Czy jest sens robienie laparoskopii, czy i tak wszystko na nowo nie wroci??? Jestem załamana. POMÓZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy77
Czy wogule KOBIETKI mozecie cos doradzic jak mozna sobie pomóc przy endometriozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-A-L_A
Proszę o pomoc!Parcie na mocz połączone z bólem.Lekarze nie wiedzą dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Parcie na mocz połaczone z bolem----pomoga nasiadowki ze skrzypu .Urosept -tab ziolowe 3x dziennie lub zioła moczopedne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.... Skutek przeziebienia i wychłodzenia nerek .Masz zimne stopy ? Wymoczyc w miare goracej wodzie z garscia soli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przy endometriozie
Nie jem cukru, dużo się ruszam no i staram się dużo relaksowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Pieczenie ,swedzenie podczas oddawania moczu -----porady jak wyzej .....Dodatkowo do nasiadowki dosypac nagietek i krwawnik (na upławy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nalewka z nagietka --- w obu przypadkach popijac jako naturalny antybiotyk ,przeciwzapalnie i przeciwbolowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NASIADOWKI ---przepis n stronach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Okłady z kapusty ----liscie kapusty smarowac olejem roslinnym a najlepiej olejem rycynowym (ma dodatkowo własciwosci lecznicze ).Nie posmarowanie moze wywołac zaczerwienienie ,pokrzywke .Okład jak na pierwszy raz przyłozony na za długi okres czasu .Stopniowo skore przyzwyczajac ...od 1-2 godz . Obrzek wystapił na skutek zaczerwienienia skory ale nie zaszkodził .Pamietac o ociepleniu okładu !!! bo tylko wtedy jest skuteczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×