Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość ....finka
LEKI CHINSKIE ----wg mnie zielarz zalecił za mała dawke ....Zwiekszyc wg recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronka
finko jak przygotowac siemie lniane do picia???gotowac?? zalewac wrzatkiem??....chodzi mi o to aby nie utracilo swoich wlasciwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EĆKI
EĆKA odwzwij sie co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Hej Kochane, więc tak : zaprzestałam branie tych chińskich i tych ziołowych tabletek ok 10 marca (więc kuracja nie trwała nawet 2 miesiące) z powodu podejrzenia ciąży, której nie było - a zamiast niej pojawił się rozlegulowany okres, który zanikł na 3 miesiące i musiał zostać wywołany luteiną (mam mieszane odczucia co do powodu jego zaniku). Wyczuwalny gruczolakowłókniak z prawej piersi nie zniknął, raz mam wrażenie że sie zmniejszył, a raz że powiększył (to jest chyba zależne od tego, jak się ułoży), ale na kontrolne usg jest jeszcze czas. Nadal nie jestem przekonana co do operacji, dlatego mam w planach znów odwiedzić mojego zielarza, ale wpierw FINKO proszę Cię o jakieś rady, o jakąś jedną konkretną kurację, o wsparcie w nie załamywaniu się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Siemie lniane ----wystarczy zaparzyc wrzątkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Twoj zielarz Ci nie pomógł !!!Jak nazywal sie ten chinski lek ? i jakie było jego żródło pochodzenia ?Straciłas dużo czasu stosując tylko jedną metode leczenia ......Pisałam na stronach ......Nie czytałas !!!!!A gdzie okłady ,nasiadowki ,nalewka z nagietka .....,ktore by wyleczyły prawy jajnik ,przywrociły regularny cykl miesiączkowy .Piersi same w sobie nie chorują .!! Przez pierwsze dni nalewka z nagietka popijac kilka razy dziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Finko, czy ta wiadomość była dla mnie? Ja mam gruczolakowłókniaki, a nie coś z jajnikami... Chiński lek Rupi Xian Pian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
PIERS--wg dr J Gornickiej (lekarki i zielarki )piers zależy hormonalnie od jajnikow !!!.Więc jesli są zmiany w piersi to są powikłaniem po chorym jajniku !!!.Piersi same w sobie nie chorują !!!Więc aby cofnąc zmiany w piersi trzeba wyleczyc ,poprawic prace jajnika .Ecka --to było do Ciebie .Przeciez miałas problem z miesiączką ,zatrzymanie ...Więc poczatek zmian w piersi pochodz od chorego jajnika .Włokniaki rozwijają sie zazwyczaj jako przekrwienie limfy .Pomoze takze refleksoterapia .Masaz receptorow jajnikow ,piersi sprawi lepsze ukrwienie piersi ,pobudzi krązenie limfy .Włokniaki zaczną znikać.Zapraszam do Gabinetu Refleksoterapii (bydgoskie ). Wiecej informacji tel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonek
Finko co roku mam polipy macicy i jestem poddawana zabiegom. U mnie to już 5. Co robić by nie odrastały ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
No tak, ale to dopiero w marcu nie dostałam @. Fakt, kilka lat wstecz miałam nieregularne miesiączki i plamienia, ale ostatnio w grudniu ginekolog mi powiedział, że z jajnikami wszystko ok. Nie wiem tylko co począć z tymi gruczolakowłókniakami, nie wiem jaką terapię zastosować i od czego zacząć... :( Zastanawiam się nad operacją, ale strasznie tego nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj ciepłych okładów rycynowych, wg Cayce)go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Te obkłady to na piersi czy jajniki? Nigdy nie wyczytałam, by było na cokolwiek z tego. Wiecie co, odkąd wiem o tych guzach to non stop o tym myśle, o operacjach, o nowotworze złośliwym, o śmierci. Mimo tak młodego wieku, 21 lat czuje, że jestem innym człowiekiem, jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Napisze .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Choroby kobiece- skutecznie leczą sie medycyną naturalną .Nie ,ma powodow do załamywania się.Wystarczająca ilosc sprawdzonych przepisow ,receptur jest podana na stronach ......Wystarczy poczytac .....i stosować a nie gdybać niepotrzebnie .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Polipy leczymy tak samo jak miesniaki .Wystarczająca ilosc porad ....na stronach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nagietek -przyjmujemy we wszystkich chorobach kobiecych .I to jak najszybciej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
miesiąc zatajony Jakiś czas temu miałam w obu piersiach torbiele ( po 2 w każdej ). Zażywałam nagietek wg porady Finki. Po roku, w czasie kontroli USG, lekarz nie mógł uwierzyć, że ich nie ma. Za rok, znowu ich nie było. Wkrótce idę na kolejne badanie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
13 [zgłoś do usunięcia] miesiąc zatajony Po moich torbielach w piersiach, ani śladu. Pan doktor, który robił to i poprzednie USG, był niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
13 [zgłoś do usunięcia] miesiąc zatajony Po moich torbielach w piersiach, ani śladu. Pan doktor, który robił to i poprzednie USG, był niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.04.12 [zgłoś do usunięcia] ....finka ....finka NAGIETEK---naturalny antybiotyk.Jego stosowanie pozwala wyleczyc wiele ciezkich chorob ........takze kobiecych.Nalewke pic rozcienczona w wodzie.Uwaga niskocisnieniowcy!! ;obniza cisnienie -wowczas popijac dzielac 2 lyzeczki na krople albo pozwolic sobie na 1 lyzeczke przed snem-ulatwi dodatkowo zasypianie. 13:37 [zgłoś do usunięcia] ....finka NAGIETEK---sposob uzycia ;2 lyzeczki dziennie rozcienczone z woda .Czas kuracji 3 tygodnie lub dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.04.12 [zgłoś do usunięcia] ....finka ....finka ....finka Przepis na leczenie MIESNIAKOW ,WŁOKNIAKOW i innnych nowotworow : Czytamy :Ten sposob leczenia pomógł wielu osoba .Korzen pieciornika kurze ziele (Potentilla erecta )-najlepiej kupic go w aptece zielarskiej lub u zielarza -o długosci 10 cm i srednicy 2,5 -3 cm posiekac ,zalac 0,5 wodki i odstawic na tydzien w ciemne miejsce. Nastepnie płyn przelac i rozcienczyc jeszcze 0,5 l wodki . Pozostaly korzen zalac jeszcze 0,5 l wodki i powstałego plynu juz nie rozcienczac .Otrzymamy 1,5 l nalewki .Stosowac po łyzce stołowej 3 x dziennie na 20 min przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Porad ,receptur szukamy dla siebie na stronach !!!!!!!!!!Stosujemy ....ewentualnie konsultujemy ..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta_
Mam wielką prośbę o poradę dot.ziół Klimuszki na mięśniaki - moje pytanie czy mieszanka tych ziół działa osłabiająco na antykoncepcję (biorę Novynette). mam mięśniaka 17 mm i chciałabym zacząć pic te ziółka ale nie chcę też zajść w ciażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Klimuszki- mało skuteczne w przypadku mięsniakow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodam od siebie(sprawdzone) picie siemienia lnianego 3x dziennie po pół szklanki. Trzy tygodnie, potem tydzień przerwy, potem kurację powtórzyć dwukrotnie. Mi pomogło.Mięśniak znikł. W przyszłości zwróć uwagę na oczyszczenie jelita grubego, z niego to bowiem większość chorób kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta_
Dziękuję za rady.Ale dalej nie wiem czy te ziółka osłabiają antykoncepcję. Słyszałam, że dziurawiec i np.grejfrut osłabiają i nie wiem czy mogę je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Anatta -nie rozumiem ,dlaczego nie masz zamiaru skorzystać z receptur skutecznych ,polecanych ,sprawdzonych ....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek345
papaja303 a jak duży miałaś mięśniak zanim zaczęłaś pic siemię i ile łyżek zalewałaś woda na jedna porcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×