Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

shes like the wind.. ale spokojnie- ja sie nie czepiam, oraz łącze sie w bólu z powodu straconej aukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ miałas pełne prawo przypuszczac, ze ten lokal, jest lokalem mieszkalnym a nie użytkowym :) chcoby ze wzgledu na ilość tych pierwszych w stosunku do czestotliwosci wystepowania tych drugich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacze... po prostu udawadniam ze Twoj założenie było słuszne z punktu widzenia logiki :) i swiadczy o Twej wnikliwej analizie rynku nieruchomosci lokalowych ;) I juz nie rozwalam tematu Altairowi, bo nie porucha do emerytury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shes like the wind..: dziewictwo to nie wszystko; Twoja zażyłość z komiczne niestety Cię dyskwalifikuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziewczyny, sciagajcie staniki !!!!!!!! \" Altair - w Twoim wykonaniu raczej być powinno: o tempora! o mores! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shes like the wind: błąd popełniłem celowo, aby do reszty nie pogrążać komiczne w kompleksach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shes like the wind: pogląd ten ma już ponad 100 lat, a jego twórcą jest pewien znany wiedeński psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje obawy są uzasadnione, dlatego nie pisałem, że pogląd jest genialny, a jedynie, że stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×