Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Gość guerichia venusta
a bo jakos w to nie wierze :P i nie czuje..heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guerichia venusta - coś mi się zdaje, że jesteś osobą wymagającą intensywnego zachęcania; niniejszym zachęcam więc ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne - faktycznie komiczne" Jestes faktycznie błyskotliwy :D Skojarzyłeś moj nick z komizmem wypowiedzi :D Doprawdy piszę te słowa na kolanach, gdyż Twa przenikliwość mnie onieśmiela, zawstydza... rzekłbym nawet - skonfudowany jestem wielce :D Nie wiem, jak zbudowany jest Twoj mozg, ale proces myslowy, jaki musiał wykonac by doprowadzic do tego tytanicznego wysiłku jakim jest zestawinie podwójnego znacznenia wyrazu "komiczne" wprowadził mnie w osłupienie... Jestes podłączony do komputera kwarkowego... Od dzis mozesz zwać sie Mahariszi semantyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astalavista
komiczne ty chyba jednak jakis glupi jestes jak czytam te twoje wypowiedzi to zdarza sie ze nawet madrze gadasz...ale czasem jak z czyms pojedziesz to niewiadomo czy sie smiac czy plakac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, komiczne, jako nadawcę komunikatu ograniczają mnie ograniczenia adresata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bronka
16:35 Altair Czas odpowiedzieć na niektóre posty. Do Do Bronka: zarzut hipokryzji jest absurdalny. Czy dowodem mojej hipokryzji jest też to, że szukam kobiety pozbawionej penisa, choć sam jestem w jego posiadaniu? Dlaczego inaczej miałoby być z dziewictwem? Wzajemne wymagania płci są w wielu sprawach zupełnie rozbieżne. Kto nie bierze tego pod uwagę, sam sobie szkodzi. Doktorat masz? Hm. Porównujesz rzeczy z różnych półek, zamiast z tej samej. Sofizmat. Zgadzam się, możesz nie być hipokrytą w jednym jedynym wypadku - jeśli pojmujesz je całkowicie fizycznie, pod postacią błonki i poszukujesz kobiety, która ją posiada, bez względu na to, ile tzw. "lodów" zrobiła i stosunków analnych odbyła. Wtedy O.K. Jedni lubią blondynki, inni lubią dziewice. Jeżeli jednak chcesz dziewicy ze względu na jej niewinność "psychiczną" - a ująłeś to w następujący sposób: "dziewczyny, bez seksualnych doświadczeń z przeszłości" - to jako osobnik w pewien sposób już "zepsuty", "spaczony", "gorszej kategorii" (zakładając, że dziewictwo/prawictwo to wartość) wymagając od wybranki tej cechy, hipokrytą jesteś. Stosujesz podwójną moralność - dla siebie i dla dziewczyny. Dodam - zarozumiałym hipokrytą. Opisałeś siebie jako "przystojnego bruneta - wprost z kobiecych marzeń". Nie z moich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie\"Altair i komiczne, jesteście obaj w tej dyskusji intrygujący i seksowni, Altair , moje dziewictwo- nie skonsumowane , muszę przyznać że okoliczności były dziwne, partner pomylił adresy i...ja chyba też, czego innego oczekiwaliśmy od siebie..dwie bajki, pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niestety, komiczne, jako nadawcę komunikatu ograniczają mnie ograniczenia adresata...\" te przyzwyczajenia, terminologia z pracy na poczcie :D Nawet słowa układaja Ci sie w takt przybijanych pieczątek... Poroblem z Towimi komunikatami jest taki, że są one bełkotliwe.. Typowy przerost formy nad treścią... Mam na codzien do czynienia z tego typu pisaniną i łatwo odroznic naturalnie mądre wypowiedzi, od silenia sie na takowe... Ty jestes królem tych drugich... Dopisując sie do wypowiedzi powyzej... Jestes sztywny, przeintelektualizowany w złym tego słowa znaczeniu i masz ujemne poczucie humoru... Dlatego majac 30 lat jestes sam jak palec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwania zaczęły się na początku maja jak sprawy? bo mam tylko 10 minut i nie wiem, czy zdążę przeczytać, a bardzo jestem ciekawa, czy znalałeś tę dziewicę z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby autor przyjął troche krytyki a nie ciskał sie jak słoń w pułapce, to moze dałoby sie coś z niego wycisnąć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne: twoje diagnozy - bezcenne, za wszystko inne można zapłacić kartą MasterCard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam na tę rozmowę GG czy rozmówczyni dzieli konto GG z 33 osobami? (ona jest Ja34) czy ma minimum 34 konta GG? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie w ogole ktos kto
szuka DZIEWICY jest jakis dziwny .... zakompleksiony ...... nie jestem dziewica /dzieki Bogu .........i mojemu chlopakowi ;) / a nie uwazam sie za zdzire i nia nie jestem doswiadczeniem tez nie powalam, wiec nie widze sensu w twoim poscie ... masz prawo takiej szukac, wiedz jednak, ze wiekszosc to odtraszy chyba ze znajdziesz taka dziewice intelektualistke na uczeli /ale PATRZ dobrze/ boone nie rzucaja sie w oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komiczne: twoje diagnozy - bezcenne, za wszystko inne można zapłacić kartą MasterCard.\" :D:D znów o kasie gadasz :D pieniądze to nie wszyskto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altair - bez wzgledu co napiszesz... Twoj 30 letni penis, kóry pochwy nie widział a jeno Twa prawica żłobi na nim coraz to głębsze bruzdy, świadectwem jest tego, że oślepiający blask prawdy z mych słów płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty wyznajesz zasade, że jesli teoria nie przystaje do faktów i praktyki... to tym gorzej dla faktów i praktyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiku tu cie mam
potrzebuje szybo informacji czy jesli w książce wieczystej jest hipoteka a ja juz splacilam kredyt to lokal mam zadluzony czy nie?? przepraszam ze zasmiecam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście wygląda na to, że komiczna kauzyperda przeniosła się w inne miejsce - gdzie indziej wylewa swe frustracje i udziela z krynicy mądrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie połączenie
Dziewicy z ponadprzeciętną wrażliwością oznacza, że dziewczyna ma być niedoświadczona i podatna na manipulacje. Takie odnoszę wrażenie. Jak dla mnie to Ty Altair jestes dziwny. I nie chciałabym Cie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja jest specyficzna... hipoteka jest prawem akcesoryjnym - czyli istnieje o tyle o ile zabezpiecza realnie istniejace zobowiązanie... Twoje nie istnieje, bo wykonałaś juz swiadczenie wobec wierzyciela... Jednak z drugiej strony wpis hipoteki jest wpisem konstytutywnym, czyli a contrario dla zwolnienia nieruchomosci z obciążenia tez niezbędne jest jej wykreslenie... Ale Ty mozesz mowic, ze nieruchomosc jest wlna od obciązenia, gdyz Twoj dług relanie przestał istniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiadomo, bo autorce moglo chodzic o spoldzielcze wlasnosciowe prawo do lokalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×