Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

grubaa:: nie ma co przesadzac! ja za chwile ide w miasto mam ochote na loda, a potem ognisko u kolegi! kurde raz sie zyje.Przeciez nie jestemy az takie strasznie grube zeby soebie odmawiac.Jak sie komus nie podoba to niech sie nie patrzy!:) grubaa:zycze smacznego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mam nadzieję ze dam rade bez chipsów..bo tak jak będe jadła to nie będzie efektu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom niby...a ja chyba dam sobie spokoj.Lubie jesc:D ale tez cwiczyc:) a co myslicie o kapusniakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja na obiad zajdłam smarzone grzyby w śmietanie z 2 kawałkami chleba.Chyba przesadziłam,co?Tragedia....Ale nie jem już nic dzisiaj.Jutro wyjeżdzam do Berlina,tam będę dużo łaziła to pewnie spalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ehhh...padłam...zjadłam właśnie bułkę z masłem.Ale nawet dobrze się z tym czuję,przecież to nie czekolada...od takiej bułeczki chyba od razu nie przytyję,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem głupia..zjadłam te chipsy..1/3 paczki :( porażka.. ale wiecie co tak sobie myśle i myśle.. ostatni dzwonek zeby schudnąć!! będę silna od jutra zaczynam !! i juz sie nie skusze na słodkie musze dać rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Jasne ,że możesz.Same witaminki.Ja właśnie zjadłam kiwi.Ale ja też jeszcze raz zgrzeszyłam-zjadłam jeszcze pół bułki z serkiem.Na słodycze mnie nie ciągnie ale na takie głupie typ bułki tak...Ach jaka ja jestem gruba.Ale do 20 schudniemy!Musimy kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Dziewczynyy.. ahh.. nie orajcie sobie mózgów każdym małym grzeszkiem. Przeciez nie przytyje sie od tego. SPokojnie.. nawet lepiej czaasami dla poprawienia humoru zjesc cos dobrego, bo ile wkoncu mozna na diecie. Mi nawet w miare dobrze idzie.. w srode sie zwaze.. mam nadzieje ze nie przytylam :D Dzisiaj zjadłam: Fitelle 200 kcal 3 jajka 240 kcal troche surówki z 80 kcal 3 wafle chupkie razem 90 kcal sok pomaranczowy 100 kcal razem 710 ;/ kurde za mało wyszlo Ale to przez to, że dzisiaj późno konczylam szkole.. musze wiecej zaczac jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej raz na jakis czas jak zjesz chipsy to nic i to jeszcze 1/3 paczki truskawki na pewno mozna,a bulka z maslem to juz wogole:) u mnie dzis masakra: sniadanie:1,5 bulki razowej z pomidorem jablko gotowane udko salatka:kapusta troche chudego twarogu 2 jablka potem bulka kolacja:1 kromka wasa troche chudego twarogu i kefir a przed kolacja bommmmmmmbaaa: paczka kokosowych drazy myslicie ze jest tak zle? cwiczonka:400brzuszkow, 200 przysiadow i z 1000 skakanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest źle!!!:) ja naprawdę od jutra :jem zdrowo!!!:) i przynajmniej do poniedziałku nie jem słodkiego!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby spoko ale te draze mnie skusily:( ale powiem wam ze chyba nie zaluje bo dobre byly:D a co myslicie o tych kapusniakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,a jak to jest z tym tyciem.Czy jesli ja np dzis zjadlam kosicznie duzo to czy jutro zobacze to na wadze? np. wczoraj bylam u babci i wiadomo:) a dzis rano na wadze tyle ile wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to zalezy bywa różnie..ja chcę w poniedziałek zobaczyć 71kg:) dlatego od jutra koniec ze słodkim itp :) trzeba wierzyć w siebie i wierze że dam radę:) chciałabym do 9 czerwca mieć ponieżej 70kg...osiągne to :) od jutra pije czerwona herbatkę :p kiedy najlepiej ją pić ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Czerwoną najlepiej po posiłkach.Ja tak zawsze piję,a zieloną do sniadania.Do sniadania nie powinno nic się pić,dopiero po ,ale ja biorę codzinnie leki i muszę je czymś popijać,najlepiej dużą ilością wody i herbaty.Ja chcę w przyszły poniedziałek zobaczyć 55.:)Ale byłabym szcześliwa.Ale to chyba nierealne skoro wczoraj rano było 56.6.Dzisiaj urodzinki mojej ciotki.Pyszne ciasta od sowy i przepyszna kolacja.Nie dałam się!Nie zjadłam nawet grama.Tylko przez ta bułkę mam wyrzuty sumienia...:( A ja liczę po cichu ,że 19 czerwca zobaczę na wadze 50kg.Byłabym wtedy taka szczęśliwa.Życzę nam dziewczyny,żeby się udało!Abyśmy wkrótce mogły pochwalić się swoimi idealnymi wymiarami i supeeeeer wagą!A teraz zmykam.Jutro mnie nie będzie bo jade do Berlina.pa i nie obrzerać się za duuużo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wyjazdu :):) no ja od jutra zaczynam i nie ugnę się ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Inez jak często się ważysz i w jakim czasie schudłaś 2kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze sie co tydzien,ale ostatnio zaczelam codziennie:D bo jem duzo nie da sie ukryc. Od jakiegos czasu uwazlam z jedzonkiem moze 3 tygodnie. NO i stosuje diete mż ale narazie nie wychodzi..chociaz 2 kg jest mniej ale po tym moim dzisiejszym obzarstwie to nie wiem jak bedzie:D w sumie to ok 2 tyg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj zważyłam bo nie wytrzymałam :p i waga wskazuje 72.9 kg :):):) baaaaardzo sie cieszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Hej ;* Ja własnie wrócilam ze szkoły :) Dzisiaj duzo nauki i musze galaretki do szkoly zrobic;/ Zaraz do sklepu.. Jutro wazenie i mierzenie ;d zobaczymy czy osttania sobota mi zaszkodzila :) Gratuluje tym co schudły ;*** ja narazie zjadłam dzisiaj fitelle 200 kcal na obiad 1 ziemniak, mięso z kurczaka pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dwa kanapki z pasztecikiem i ogórkiem świeżym i talerzyk kapustki na krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie się powymieniajcie...
numerami gadu gadu i nie zaśmiecajcie forum!!! zjadłam to, zjadłam tamto, a to mi nie zaszkodzi?? ochhh... Boziu widzisz i nie grzmisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dzis katastroffa.. platki owsiane z mlekiem 2jablka obiad:kasza+2 kawalki ryby i ponad20 dag ciastek kruchych naszczescie nie oblewanych czekolada itp. i dzis juz tylko woda.. gruba:gratulacje! a ja wlasnie przed chwila sie zwazylam i 67,ale to chyba dlatego ze jest juz wieczor trzeba sie wazyc rano..ale powiem Wam ze jak schudlam te 2kg i tearz jak przytylam wogole nie ma roznicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest po schudnięciu różnica tylko Tobie się tak wydaje :) chciałabym ważyć 67kg zazdroszczę Ci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski;) Ja jestem w 6 dniu diety kopenskiej:) Jeslimam byc szczera to z takim podejsciem nie zrzucicie...I nie chodzi mi o to ze nie macie jadac wcale, ale brak Wam motywacji, za malo Wam zalezy:) Nie wiem poszukajcie sobie czyjegos zdjecia i dazyc laski do tego celu:) Ja tak robie;p Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Mi też zalży!Nawet nie wiesz jak bardzo!W końcu zakończenie gimnazjum i waaakacje!Trzeba ładnie wyglądać.Wczoraj zjadłam kanapkę z serkiem,dwie bułki z serem żółtym,wypiłam dwa jogurty pitne i tymbark wieloowocowy i do tego fitness batonik.Dużo?Przez cały dzień nie byłam głodna,chyba dlatego,że tyle zjadłam.Dzisiaj na śniadanie dwie kanapki z serkiem.Nie wiem jak tam z obiadem...Mam wrażenie,że nie schudłam ,a na dodatek podczas tego tygodnia jeszcze przytyłam.Okaże się w niedzielę jak się zważę.Ale się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
jak wy chcecie schudnąć skoro cały czas sie obżeracie? ciastka, słodzone soki, słodzone jogurty, chipsy, bułki, żółty ser. To jedzą osoby które chcą przytyć. Poczytajnie najpierw o dietach, a najlepiej idźcie do dietetyka żeby wam rozpisał diete. Bo co to jest dieta to wy nie wiecie. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×