Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość audreysięodchudza
Na kapuścianej była kiedyś moja mama mówi,że wszytsko ekstra oprócz tego,że jest jojo ale można chyba tego jakoś uniknąć.Moja waga stoi jak osłupiała.Załamka,jak nie schudne do wakacji to oszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jojo..wlasnie tego sie najbardziej boje,a ona zaraz po skonczeniu diety konsumowala wszystko tak jak przed? do wakacji jeszcze duzo czasu! damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Nie,nie jadła kolacji i słodczy i i tak wróciłą do wagi sprzed diety.Podobno kapuściana to dieta nie zbyt dobra jesli ktoś chce mieć efekty na dłużej.Myślisz,że do wakacji damy radę?Ja przed chwilą się zważyłam i było 57.9.I tak dobrze,bo to w końcu wieczór a kiedyś to nawet bywało 60 wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny wam również gratuluje ;* a andreysieodchudza nie martw się schudniesz!!!:) a dieta kapuściana..myślę ze nie warto się na niej męczyć :p lepiej mniej jeść może efekt nie taki szybki ale mniejsze ryzyko jojo :p a co do słodycZy... z nich nie zrezygnowałam poprostu jem ich baaaaaaardzo mało np jedno ptasie mleczko itp...i chudnę:):) ale od jutra chyba kompletnie z nich zrezygnuje i moze dojde do 65 kg do 9 czerwca:):) bardzo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja ze słodyczy chcę totalnie zrezygnować ale dzisiaj zjadłam tego małego loda i batonika fitness.W sumie to 170kcal.Muszę się przyznać,że do słodyczy aż tak bardzo mnie nie ciągnie i wieczorami już nie jestem taka głodna.Ale nadal chodzi za mną czekolada.Ale nie poddam się!Muszę schudnąć 7kg do wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno waga normalna w moim wieku i wzroście wynosi 75kg a idealna:63,75kg...:) czyli jeszcze ok 9kg do mojej idealne wagi...:(:( ja chcę chociaz te 65\67 do 9 czerwca...:( uda mi sie?bo juz zaczynam wątpić bo to jeszcze dużo do stracenia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja mam wrażenie,że udaje się każdemu tylko nie mnie więc pewnie Ci się uda.:)9 kg to trochę dużo ale myślę,że do 9 czerwca to spokojnie zrzucisz jakieś 7kg.A tyle chcesz,prawda?Jak schudniemy to 7kg to bardzo będzie to widać?Bo moja mama ostatnio schudła 8kg i nie widac aż takiej róznicy,z 68 zjachała na 60 ale z tabletkiami Meridia.Niby widać ale aż takiej kolosalnej różnicy chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie łammy sie! musimy dac rade wszystkie! ja jutro zakupie sobie woreczek kiszonej kapusty do konsumowania wieczorem przed tv. Kapuste chyba moge prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ta kapusta to nie głupi pomysł!Ja tak się przyzwyczaiłam ,że nic po 18 nie musze jeść ale obiad i śniadanie to musze bo jestem taka głodna,że oszaleć można.Chyba od tego nie przytyję co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudniemy:) Ty też!!!!!!!!! trzeba w to wierzyć:) będzie widać:) u mnie te 3 kg widać i czuje po spodniach i bluzkach naparwde...nicy to nic a widac :p koleżanka mi ostatnio powiedziała\"ale Ty schudłaś :p\" wiecie jak mi się miło zrobiło :D a co do kapusty to chyba można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No i troszkę po obiedzie też musze pojeść ale za bardzo nie wiem co.Bo owoce mimo wszystko też mają dużo kalorii,myślałam o ogórkach kiszkonych ale ostatnio to mam ich dość.Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam!:) ale mi nie chodzilo kapuste na sniadanie czy obiad sniadanko obiad i wszystkie posilki normalnie a kapusta tak nawet kolo 20 przed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Mmmm też bym chciała usłyszeć ,że schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Myślę,że ta kapusta to super jest pomysł...Zastanawiam się ciągle co jeszcze nie tuczy a też można sobie pojeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudniesz :) nie przejmuj się tak:) nie wiem co jeszcze można podjeść wiem ze ogórki kiszone i świeze nie tuczą:)mało jest takich rzeczy...ale owoc który nie tuczy to grejpfrut arbuz:) jak czegoś się dowiem to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no u mnie waga wskazuje 72.8kg...:) juz lepiej :) mam nadzieje ze d 8 czerwca zdąże :)chce zobaczyć na wadze te 65 kg:):):) a co do jedzenia mało tuczącego to podobno można zjeść galaretkę z gotowanym mięsem ja osobiście nie przepadam ale od czasu do czasu jem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!:) wlasnie przed chwila zeszlam z wagi i.... jest 65:)jupi!!!!!!!!!!! ale nie mam wagi elektronicznej tylko normalną.Zawsze sie waze na normalnej! Kurcze,tak strasznie sie ciesze,zauwazylam ze zmniejszyl mi sie brzuch,ale reszte to tak zabardzo nie widac:( zjadlam sniadanko: 5 kromek wasa(ok 175kcal +pomidor) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie osiągnęłaś moją wymarzona wagę:p zazdroszcze Ci :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja dzisiaj rano tyle samo co wieczorem czyli 57.9.Dążę do 50kg i jest to moja wymarzona waga.Tyle muszę schudnąć gdzieś do połowy czerwca!Zjadłam śniadanko:mała parówka i rogal z pomidorem.Ja też nie mam brzucha ale...wydaję mi się,że reszta bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Gratulacje inez....podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Wiecie,moja waga chyba oszalała.Przed chwilą zanim weszłam pod prysznic zważyłam się i zobaczyłam 55.9.A jeszcze jakąś godzinę temu było 57.9.Chyba waga mi się psuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOoOoLIIIIBVjjjaaa
Ja zaczynam pić senes :) super przeczyszcza :) ale nie bede pić często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) ja dzis sniadanko: 5kromek wasa(ok 170kcal)+pomidor II sniadanie:pomarancz zjem obiad: gotowane udko+miseczka kapusty kiszonej kolacja:2 jabłka:D moze byc? Tak,zwaz sie w przychodnia,ale pamietaj trzeba wazyc sie przed sniadaniem po oddaniu porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Mój tata jest lekarzem weterynarii i mamy w domu bardzo dokładną wagę taką na ,której waży sie zwierzęta ale ludzi można również.Będę musiała kiedyś się na tej zważyć.Kiedyś zważyłąm się właśnie na tej lekarskiej a potem na mojej i było 1.3 kg różicy.Moja waga zawyżała.Jutro zejdę do lecznicy i zważę się na tamtej lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
dziewczyny super wam idzie ! a JA DZISIAJ ROBIE SOBIE PRZERWE OD DIETY... Urodziny przyajciolki a pozniej ejszcze do znajomych na parapetowe.. nie ominą mnie te pysznosci ! :d RAZ SIE ZYJE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłej uczty :p ja dzsiaj zjadłam dwie bułeczki maślane i jogurt :(:( i dwa kawałki : chleb kołodziej(takie kółeczko)z serem..:( wiem ze to juz dużo :( juz chyba dzisiaj koniec tzn moze zjem marchewkę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×