Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

ja zjadłam dzisiaj dwie kanapki ciemnego chleba z szyną,jogurt,i teraz czekam na obiad: ryż z gotowanym mięskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Słuchaj,przy w zroście 167 ważąc 56kg dietetyk powie,że jestem psychiczna skoro chcę schudnąć!Każdy odchudza się tak jak lubi,a to forum jest od dawania dobrych rad ,a nie pouczania koleżanko mimi86.A jak zapewne wiesz,dieta powinna być zróżnicowana.Wszystkiego po trochu.O odpowiednich godzinach,w odpowiednich porcajch przy dobranym wysiłku fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Jak tam idzie grubaaaa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Hej dziewczyny ;* Jutro wyjezdzam, bede w poniedzialekk.. cos czuje ze zakańczam diete Ale cwiczyc bede nadal, dzisiaj robie przerwe bo okres dostalam i lipnie sie czuje. Powodzenia ;****** Do poniedzialku !papa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
dobry dietetyk to zmierzy ci poziom tłuszczu i wody w organiźmie i oceni proporcjonalność sylwetki i na tej podstawie opracowuje diete, nie zależy to wcale od Twojej wagi. A dieta nie polega wcale na jedzeniu małej ilości jedzenia a na jedzeniu zdrowych, odpowiednio dobranych produktów i na pewno nie zaliczają się do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Droga mimi 86 nie rozumie za bardzo tego dlaczego tak bardzo chcesz abyśmy rezygnowały z naszych diet? Osobiście byłam kiedyś u dietetyka i zaproponował mi dietę utrzymującą moją wage,ale diety odchudzającej odmówił.Nasze diety są zdrowe i widac po nich efekty.Jesteśmy zadowolone.A nasze froum jest wsparciem,dobrą radą ,pomocą,a nie krytykiem.Jeśli chcesz robić za encyklopedię i wszechwiedzącą kobietką mającą patent na wiedzę to niestety bardzo mi przykro ale my się na to nie zgadzamy.Bo na naszym forum jest miło:)I nikt nikomu nie będzie ubliżał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zjadłam tylko śniadanie. na reszte nie miałam czasu. spałam tylko 4 godziny i dziś o 4 musiałąm wstać. dziś zjadam 5 kanapek łącznie z chlebem razowym pomidorem i masłem .coś czuje ze wcześnie pójdę dzis spać. dziś bardzo dużo ćwiczyłam. gratuluje Wam i nadal bądzcie na tych dietach. widze po sobie że daja efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusska
hej czy zaczynacie moze od jutra diete kopenhadzka :) prosze kto zacznie ze mną od jutra ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusska
dziewczyny odpiszcie prosze :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ciesze sie, ze Wam zalezy:) Ja dzis 7 dzionek kopenhaskiej i zle sie czulam ale juz oki jest. & dzien jest najgorszy...jak ktos widzialk rozklad posilkow to wie cos o tym:) Przez 6 dni schudlam 4 kg:) Nigdy nie chodze glodna i jem zdrowo, to jest wazne:D Wiecie co jak ja tak na tej kopenhaskiej to dla mnie sie wydaje ze kazdy je tak wiele, nie przejmujcie sie to przez moja diete;) Ale 5 kanapek ojej....hehe ale napewno mi sie zdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusska
gratulacje dla Anety 16 :):) ja chce zacząc diete od jutra :) a mam pytanko co mozna jest zamiast szpinaku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Też chciałabym tyle ważyć...Tylko pozazdrościć.:)Zamiast szpinaku?Ja osobiście bardzo lubie szpinak ale można ogórki kiszone(mało kalorii)ogórki surowe,kapusta kiszona...w ogóle wszystkie warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja dzisiaj na sniadanko dwa małe kawałki chleba z serem,a na obiad ravioli i ziemniaki z kurczakiem.Na tym koniec.Cały dzień piję wodę.Nawet jestem zadowolona z siebie.Dzisiaj się pomierzyłam,no i po cm ,na brzuchu nawet 2 straciłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusska
aha. dziekuje :) to ja jutro zaczne ta diete tylko wiem ze bedzie mi bardzo ciezko bo ja bez slodyczy to raczej dluzej niz 1 dzien to nie wytrzymam :(:( ale mimo wszystko sie bede starac ;) no i zycze wszystkim powodzenia :) moze ktos jeszcze zaczyna jutro ta diete ?? ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dzisiaj grzeszek :p:( zjadłam połowę paczki chipsów z koleżanką bo miałam humor do d##y :( od jutra znowu zero!!!! słodyczy ale już naprawde!!:) teraz dam radę!!:) mam nadzieje ze waga nie pojdzie mocno w gore:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! u mnie dzis mega zle,mam problemy i zagluszam stres. Nie mam sily wiecej pisac. POwodzenia:):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Uległam i zważyłam się...waga wskazała 56.1.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo;*ja sie tutaj tak do Was wprosze ;) z jakich diet korzystacie?musze za miesiac schudnac min.6kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ha!To tak jak ja:)Ja tez musze schudnac 6kg w miesiąc.Droga Nowa koleżanko...nie jest łatwo ale jakoś idzie...musisz MŻ czyli mniej żreć:) Nie jeść kolacji...czyli zero po 18! Nie jeść słodyczy...czyli czekolady baj baj;p No i pilnować się...nie przesadzać z obiadem Jeść porządne śniadanko Pić dużo wody Nie pić coli słodzonej tylko light I ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale ;(gorzka czekolada moze byc? i po 18jakis owoc?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja nie jem czekolady wcale.Możesz pozwolić sobie na jakieś ustępstwa.Lepiej żebyś nie jadła czekolady...gorzkiej też ale możesz jeśli bardzo chcesz.Tylko najlepiej rano to wtedy spalisz.No i nie codziennie.Tak,po 18 jakiś owoc możesz ale najlepiej arbuz albo co innego co też ma dużo wody,na pewno nie banany bo są kaloryczne.Początki są ciężkie ale zobaczysz ,że z czasem polubisz swoją dietę.To mój drugi tydzień...i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Z 59 na 56.1.Ale to dopiero początek bo ja do końca czerwca muszę dojechać do 50.Nie wiem czy dam radę,ale nie mam zamiaru rezygnować z diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMaRtYnKaXxD
Hej :) Ja mam 14 lat, ale muszę schudnąć!!! Jestem strasznie niska i strasznie gruba!!! Jak na mój wiek narazie nie są najlepsze żadne głodówki ani diety więc stosuje tą dietę: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2426226&start=4800 Ojjć ;) Wie ktoś ile wody pić i co ile bo ja nie zbyt wiieem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja dzisiaj na śniadanie Danio i dwa kawałki ciemnego chleba z szynką.;( W domu bardzo duuużo słodyczy i moje ulubione ciasto ale się nie poddam.Nic z tego nie zjem. Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusska
hej :* witam :) ja dzisiaj zaczelam ta dietke :) i jestem zadowolona :) bo az tak bardzo nie chce mi sie jesc jak narazie :) rano wypilam kawke ktorej bardzo bardzo nie lubie :( ale dalam rade :) dziewczyny a co mozna jesc zamiast jajek ? :) a mozna zamienic obiad z kolacja ? bo ja zamieniłam i niewiem czy to dobry pomysł :P :) pozdrawiam Was ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×